ultimate glutapure tadı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dexterrr tarafından 10 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    bu ultimate glutapure glutamine 300 tablet in son kullanma tarihi 06.2006 bu ay kullanılabilir mi?
    bunun kokusu orjinalde igrenc mi yoksa bozuldugu icin mi boyle kokuyor_?

2. rectangle_body

rectangle_body Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sporcu gıdalarında son kullanım tarihinden(üstünde yazan tarih) 2 ay sonrasına kadar kullanımları varmış.Ben de öyle bi ürün kullanmıştım elime ucuz geçti.ilk başta korktum ama daha sonra hiç bişey olmadı üstüne faydası oldu :) Ama yinede için rahat etmiyorsa kullanma.Çünkü sağlık herşeyin başıdır.iyi çalışmalar...

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    son kullanma tarıhlerını 2 ay geçmesı genelde proteın tozları ıcın gecerlıdır.saklama kosulları burada asıl onemlı olan konudur.ozellıkle ambalaj rengıne dıkkat edın.vıtrınde gunes ısıgına maruz kaldıysa rengı soluklasır.

4. rectangle_body

rectangle_body Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Eğer yanlış bilmiyorsam glutamin de protein yapı taşı olan bir aminoasittir.Sonuçta bişey olmaz 2 ay geçince.Ama işi garantiye almak en iyisidir..

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    öyle dusunursen yanılırsın.creatınde 3 tane amıno zıncırınden olusuyor ama skt gectıkten sonra kullandıgında belırtıler hıcte normal degıl.kıyaslama olmamış.

6. rectangle_body

rectangle_body Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Creatinin Arginine,Glycine ve methionine içerdiğini biliyorum ama tamamrn bunlardan oluşmaz.Glutamin ise tamamen bir protein zinciridir.Sonuçta ben glutamini son kullanım tarihi şu an bitse yine 2 ay içinde kullanırım.Başka arkadaş kullanmaz.Herkesin kendi bileceği bişeydir.Ayrıca glutamin pahalı bir üründür.Artık 1-2 ay demeyip gözü burnu kapatıp kullanırım. :D

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    fiyatı goz onunde bulundurup skt geçmiş bir urunu kullanmak ıle steroıd alımı yapmak arasında zarar yonunden pek fark goremıyorum.dikkatlı ol.

8. rectangle_body

rectangle_body Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Seninle ortak bi nokta bulamayacağız heralde guardbody bence fazla abartıyorsun.Zehir olsa bişey yapmaz.Neyse sen kullanma o zaman..Zaten herkesin idrak gücü var.neyin ne yapacağını anlayabilir.Herkese iyi çalışmalar..

9. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    kendini riske atma derim.+++ glutamine nin tadıda fazla iyi sayılmaz...ben universal inkini kullandım...arkadaşımda ultimatenin ki vardı...2 sinin de tadı hemen hemen aynı...glutamine bağırsaklarda bulunur.vücutçulardan bir çoğu glutamine yi kabız olamamak için içiyor.
    sende kullan baktın idrarın kokusunu rezil edip ishale sürüklüyor atarsın...2-3 günde hemen hemen anlaşılır.
    yada alıcaksın mamulü ana dağıtımcıya gideceksin onlara soracaksın....

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    quote]
    Seninle ortak bi nokta bulamayacağız heralde guardbody bence fazla abartıyorsun.Zehir olsa bişey yapmaz.Neyse sen kullanma o zaman..Zaten herkesin idrak gücü var.neyin ne yapacağını anlayabilir.Herkese iyi çalışmalar..[/quote]ben 12 yıldır bu sporun içindeyim ve bu urunlerı turkıyeye ılk gırdıklerı andan ıtıbaren satıyorum.sanırım abartıdan bahsetmen için öncelıkle karşındakini tanıman lazım.yazında creatın argınıne-glycıne ve methıonıne içeriri demişsin.içermez,bu üçlüden olusur ve olusum safhası proteın tozlarından çok farklıdır.en onemlı aşamada bu turden urunlere ısıl işlem uygulanmamasıdır.kullanıp kullanmamak kendi keyfin ama verecegın fıkırler ıle yeni katılımcıları yanlış yonlendırebilecegını goz ardı etme bence.ürünler arası kıyaslamalar yaparken muadıl urunler olmasına ozen gosterırsen bu turden yanılgılara dusulmez.

Sayfayı Paylaş