ultimate creatine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve onur04 tarafından 6 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    selam arkadaşlar,bundan bir süre önce ultimate nutrition biovolumizing creatine diye bir supplement aldım.ürünü hiç araştırmadım,monohydrate olduğu için aldım.bazı kişilerden ürünün saf olmadığını,üretiminin amerika olduğunu,yan sanayi olduğunu öğrendim.bu konuda bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim.kısacası dandik bir ürünmü aldım?

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynı ürünü 1,5 aydır kullanıyorum yan sanayi olduğunu sanmıyorum ama zaten kreatinden çok bi etki beklememek lazım yani antrenman performansına gözle görülür bi etki etmez ve bir de fazla kırmızı et tüketiyorsan çokta gerekmez açıkçası.

3. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    yorumun için teşekkürler,mucizevi bir etkisinin olmadığını biliyorum gene de etkili bir supplement.doğal yolla karşılamak çok zor günde 3-4 kilo et yemek lazım,bence bu imkansız.

4. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Aslında şu supplementi günde 5 gr alın şunu 20 gr falan laflarına pek itimat etmiyorum açıkçası, adam 3-4 aydır antrenman yapıyor nasıl bir kas kütlesi var ki günde 4-5 kilo etten karşılayabilsin kreatin ihtiyacını. Bence kreatin glutamin gibi supplementler belirli bir kas kütlesine ulaştıktan sonra alınmalı, evet bende erken aldım zaten o yüzden diyorum doğru dürüst bir etki olmaz diye.

5. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    kreatinin nasıl etkisi olmaz düzgün yükleme yapıp günde 3 4 litre su içersen ve iyi beslenirsen en az 4 5 kilo aldırıyo cok canlı gösteriyo sanki sporda sürekli yaptıgın pump etkisini gosteriyo tabi bırakınca sular atılıyo kilo veriyosun bıraz ama cok etkili bir ürün ultimate bendede vardı bı fark yok dıgerlerınden kreatin bcaa bunların markları cok farklı degıl 3 assa 5 yukarı hepsınde aynı etkıyı gorursun

Sayfayı Paylaş