Ultimate cla - hardlne cla one

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Nikola Tesla tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Nikola Tesla

Nikola Tesla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşlar göbek bölgemdeki yağı eritmek için carnitine aldım yanında da cla alıcam.2 ürün arasında kaldım. ultimate cla 1000mg 90 kapsül ve hardline cla one 1000mg 100 jel kapsül.sizce hangi ürün daha uygun olur kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Ultimate daha kaliteli bir firma, fiyat farki cok degilse tercihim ultimate olur.

3. Nikola Tesla

Nikola Tesla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Ultimate 90 kapsül 65 tl ye kadar buldum hardline 100 kapsül 63.50 tl pek fark yok yani. Bir sorum daha olucak eğer ultimate i tercih edersem günde 2 kapsül almam doğru olur mu sizce ? ürün hakkında bilgi almak için görüştüm antrenman öncesi ve sonrası 1 er kapsül alınması lazım denildi ve ağırlık antrenmanından önce kardiyo yapmamı önerdiler sizce ne derece doğru bunlar ?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Ultimate al o zaman günde iki kapsul alınabilir, cardio ağırlık idmanı ayır mümkünse değilse antremanda sonra kendine 10 dakika ara ver mümkünse protein tozu veya aminoasit hızlı absorbe olan ve cardio.

5. Nikola Tesla

Nikola Tesla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Çok teşekkür ederim önerileriniz için. Son bir sorum olacak antrenman ve kardiyoyu ayrı günlere aldığım taktirde cla ve karnitini hangi günlerde kullanmam gerekecek bunu anlamadım ? Yani antrenman günü sadece cla kardiyo günü cla + karnitin mi yapmalıyım ?

Sayfayı Paylaş