Ultimate Arginine Ornithine Lysine

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Siyah034 tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Siyah034

Siyah034 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben Ultimate nin bu ürününü aldım yaşım 17 spora başlayalı 5 ay falan geçmiş var 2 ay ara vermiştim yine başladım 1 ay falan oldu 1.70 boylarında 55 kiloyum bu ürünün yaş konusunda bi sıkıntısı olur mu kullanmam sakıncalı mı ? bide kullanmaya başladım ama sabahları kalkarken karnımda bi ağrı hissediyorum acaba karın kasından dolayı mı yoksa başka bişey mi ? sabahları ağrı hissediyorum zaten sonra geçiyor ağrısı

2. yakmac

yakmac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    selam

kullandıkalrın suplament tarzı ürünler pek fazla bilgim olmasada hertürlü gıdaların içinde az miktarda bulunan aminoasitlerdir. mide problemn başka nedenleden kaynaklı olabilir gıdalar, ani havadeğişikliği sıcak ortamdan soğuk ortama geçme gibi. suplamenti kullanmaya ara verirsin mide arısı geçerse ve tekrar kulanmaya başlayınca arı gelirse suplamenti bırakmanı öneririm.

3. Siyah034

Siyah034 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yaş konusunda sıkıntı olmaz değil mi 18 yaş üstü gibi mesala ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:35 ----------

bide ilk gün 2 tablet diğer günler 3 tablet almaya başladım direk olarak 3 tablet alsak sıkıntı olmaz değilmi üzerindede 3 tablet yazıyor

4. yakmac

yakmac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    :)

farklı ürün bir söleseydin belki cevabım farklı olabilirdi ama AOL daha çok damar gevşeltici kan akışını daha rahat ve oksijenli gitmesini sağlayan ve ornitinle beraber zehirli amonyağı temizleyen bir suplament oldunu biliyorum güç artışından daha çok performans artışı sağlıyor yaş sıkıntı olmaması lasım. aralıklı kullanmaya çalış 1 hafta kullan 1 hafta kullanma gibi. benim tavsiyem bu en iyisini profsyoneller bilir.

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş