Ultimate Amino 2000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

96,4%
  2. orta karar

3,2%
  3. başarisiz

0,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. ulrich

ulrich Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar msjı yanlış konuya yazmışım galiba, pardon :)

2. Sculptor

Sculptor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıma başlayalı 2 haftaya yaklaştı. 325 tabletliği var bende.

AMINO
    2000
    SUPER WHEY FORMULA​

Şeklinde yazıyor. bilmem hocamın tavsiyesi üzerine aldım. kas yapsın kilo aldırsın d,edim bana bunu getirtmiş adım.

imş. iyidir. bakalım nolcak.

105 tl indirim fiyatıyla aldık.

sk tarihi : 2010 un 8 inci ayı.

Son düzenleme: 29 Ocak 2009
  3. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    vallaha ben direk disbiratorunden alıyorum vede uzun zamandır devamlı kullandıgım amınoasittir cok memnunum bendeki senin gibi yazmıyor bence pıyasadaki en iyi amınoasitlerden biri

4. Sculptor

Sculptor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kullanalı 1 ayı geçti memnunum...

5. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    amino 2002 special edition kullanıyorum yaklaşık 1 aydır.antreman günlerinde 3 ana öğün arası 3 er servis yani toplamda 9 tablet alıyorum.off günlerde iste 3X2 toplam 6 adet alıyorum öğün aralarında.antreman sonu ve sabah kalktıgımda protein tozu kullandıgım için amino asidi üzerinde yazan gibi öğün aralarında 3 er tabletlik günde 3 servis şeklinde kullanmayı uygun gördüm.bence bu tip supplementler güne yayarak kullanılmalı.antremandan önce 5 sonra 5 almanın çok bi mantıgı yok.vucut zart diye toparlamaz kendini 5 amino alınca.o yüzden vucudu azar azar sürekli mantıgıyla besliyerek devamlı hazırda tutmak gerekli oldugunu düşünüyorum.

6. pit10alp

pit10alp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bodye başlayalı 4 ay oldu ultimate yi kullanalı 1 ay oldu kullandığmdan beri benchte 5er 5er yani 10 kilo artırdım.fazlada abartmayın.1 antremandan önce 1 antreman arasında 1 de sonra artı protein tozuyla destekliyorum.

size önerilen kadar kulanmayın firmaların amacı ürünü çabuk tüketmeniz.karaciğeri ve böbreği mahvetmeyin bol su için

7. h2efes

h2efes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ortalikta amino 2000 bulamiyorum. Cok faydasini gordugum bir urun. Ancak piyasada yok. 2 tane buldum. Onlarin da son kullanma tarihi haziran 2011. Hemen aldim su an onlari kullaniorum.

İthalatci firmayi aradim. Artik 2000 urunu 2002 olarak geldigini solediler bana. Zaten kimi aradiysam ayni seyi soyluo. Allah askina icerigine bakin alakasiz. Amino 2000 bence mukemmel bir urun. Ancak onun yerine getiriyoruz dedikleri amino 2002 bambaska bisi. Hatta 2002 amino asit bile sayilmaz bence icerigine bir bakin resmen protein tozunu hap haline getirmisler. Amino die satiolar.

Amino 2000 uretimden mi kalkti anlamadim. amerika sitesinde halen duruyo urun. Belki kutusu deisti bisi oldu ama piyasada neden yok anlamiorum. Belki de getirmicekler artik. Bir bilgisi olan arkadas warsa lutfen burda belirtsin. Ama rica ediorum bana heryerde duydugum su amino 2002 geldi artik lafini solemeyin burdaki adamlarin sattiklari seyden haberi yok belli...

8. SerseriBeyfendi

SerseriBeyfendi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bambaşka birşey yok ki.İçeriği aynı hatta 2002 nin içeriği daha yüksek.Tek bir aminoasitte 100mglık eksiklik var.Onuda bir tablet fazla alarak gidebilirsiniz.BCAA kategorisine giren bir aminoasit ancak fazla büyütecek birşey yok.Arginin gibi diğer aminoasitler azda olsa arttırılmış.Büyük bir fark göremedim

9. Burakbey

Burakbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Finans müdürü
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ultimate amino 2002 forumda konuşulmamış veya ben göremedim nasıldır fikirleriniz?

10. lBurakl

lBurakl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    eğer alıcağınız supplementlerin sahte olmasından korkuyorsanız istanbul tarafında oturan arkadaşlarıma bakırköy capacity karşısındaki eczaneyi önerebilirim sahte olmadığına kesinlikle eminim gidince sizde anlarsınız

11. scapegoat

scapegoat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ultimate 2002 nin tabletleri hakkında bilgi almam lazım.lütfen kullanan birisi yazıversin.acaba Beyaz renk ve üzerinde noktalar var mı ürünün?..ve kokusuda çökelek peyniri gibi mi?.lütfen acil cvp.

12. Kucuk haytavır

Kucuk haytavır Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    peynir gibi koktugu dogru.benım aldıgım bembeyaz bir haptı bayagı buyuk tabletler. uzerınde benekler noktalar yoktu.Aldıgım bakırkoyde orjınal supplement satan eczanelerden biriydi

13. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Ya ben universal amino 1500 kullanıyorum yeni başladım 1 aydır. Antrenman günlerinde 4 önce 4 sonra alıyorum da pek bi etkisini göremedim hergün mü almalıyım ki günde 100 gram proteini doğal olarak alıyorum. Whey proteini de bu yüzden almıyorum zaten vücudumun beklediği proteinden fazlasını alıyorum diye.

14. Kastel

Kastel Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şu anda Ultimate amino 2000 kullanan var mı?

Sayfayı Paylaş