Ulisses Jr.

Konusu 'Profesyoneller' forumundadır ve cafadam tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cafadam

cafadam Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Ad : Ulisses Williams Jr.
    Boy : 178 cm
    Kilo : 95 kg
    Doğum Tarihi : 1979
    Doğum Yeri : Batı Afrika
    Dönüşüm Hikayesi
    Gençliğimde çeşitli spor dallarında çok aktiftim ama asla yediklerime dikkat etmezdim. Atletizm yaptığımdan dolayı ince ve kaslıydım fakat diğer yaşıtlarıma göre çok küçük kalıyordum. Arkadaş grubumun en kısası bendim. Vücudumun küçüklüğü ve gücümün eksikliği takımlarda oynamamı hep zor hale getiriyordu. Bu durum benim için adeta bir uyanış çağrısıydı.

Vücuduna dönüşüm yaşatırken bu işi zorlaştıran engeller veya zorluklar oldu mu ?
    Kilo almam çok yavaş şekilde başladı. Başlangıçta bu durum sinir bozucuydu ama daha sonra takviyeler ve destek gıdaları hakkında okumaya başladım. Beslenmeme saygı duymaya başladım ve en iyisi olmaya karar verdim. Bir konuda en iyi olmayacaksanız, o işi niye yapıyorsunuz ki ? Bundaki amaç ne ?

Seni ne motive eder ?
    Motivasyonumu çeşitli kaynaklardan sağlıyorum. En iyi olmak istiyorum. Ailem ve arkadaş çevrem içerisinde bana inanan herkesten sağlıyorum. Altın Çağın yaşlı vücut geliştirmecileri ve fanlarım da beni motive eden en önemli kaynaklardan.

Bundan sonraki hedefin ne ? Kendini seneye bu zamanlarda nerde görüyorsun ?
    Vücut geliştirme / Fitness piyasasında başarmak istediğim her şeyi başardığımı düşünüyorum. 10’dan fazla vücut geliştirme gösterisi kazandım. Meşhurlarla çalıştım. Şu anda da Reebok Spor Klübünün Personal Trainer direktörüyüm.

Kaynak : http://www.simplyshredded.com/ulisses-jr.html

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 1 Kasım 2014
  2. tosyali00

tosyali00 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Bu adamın karın kasları süper ya tam bir genetik harikası benze lazarınkilerden bile iyi :D

3. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    valla genetik harikasi olan bir tek karin kaslari değil malesef

Sayfayı Paylaş