1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

ugur_altunbas - Diet Döneminde Yeni Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ugur_altunbas tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    ugur altunbas merhaba, senin inclene dumbel press videonu geçenlerde seyretmiştim. Güçlü bir arkadaşsın, sen tecrübeli birisin, kendi vücudunu daha iyi tanırsın. Aynada ne görüyorsan osun, ne görmek istiyorsan, olmak içinde herşeye sahipsin. o yüzden vücudun hakkında yorum yapmayacağım. Sadece cardio çalışmalarına ağırlık ver, ben definasyon zamanı her gün 1 saatlik bisiklet antremanı yapıyordum çok faydasını gördüm. Senin korkularınıda biliyorum güç kaybı, çünkü aynı şeyleri yaşadım. Ne kadar yağ kaybetsekte, malesef bizim için çok değerli olan kaslarımızdanda birşeyler kaybediyoruz. Ani kilo kayıpları güç kaybına sebep oluyor. Ama vücudunu istediğin seviyeye getirdiğinde, belli bir zaman sonra kendini kas olarak toparlayıp, eski gücüne kavuşabilirsin. Tecrübe ile sabit. Sakatlıktan uzak, sağlıklı spor dolu bir hayat dilerim sana.

ugur_altunbas bunu beğendi.
  2. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    hakılısın asırı derecede kontrolsuz bır beslenme şeklim vardı.
    idmanım super set şeklindedir.
    pazartesi:

decline bench press-lat pull down 4*12
    dam. fly - çift dumbell rowing 4*12
    bench press - makara rowing 4*12
    10 dk. bisiklet
    5 dk interval koşu

Salı:

10 dk bisiklet
    10 dk.koşu yuruyus
    5 dk. eğik koşu(yokus)
    3*max mekik
    3*max çakı
    5*1 dk twist
    10 dk. bisiklet
    10 dk. koşu-yuruyus

Çarşamba:

barbell curl - alna triceps 4*12
    makara curl - push down 4*12
    konsantrasyon curl - kick back 4*12
    10 dk. bisiklet
    5 dk. interval koşu

perşembe:

10 dk bisiklet
    10 dk.koşu yuruyus
    5 dk. eğik koşu(yokus)
    3*max mekik
    3*max çakı
    5*1 dk twist
    10 dk. bisiklet
    10 dk. koşu-yuruyus

cuma:

neck press - lateral 4*12
    arnold press - rear lateral raise 4*12
    upright rowing 4*12
    leg extens. - leg curl 4*12
    10 dk. bisiklet
    5 dk interval koşu

cumartesi:

10 dk bisiklet
    10 dk.koşu yuruyus
    5 dk. eğik koşu(yokus)
    3*max mekik
    3*max çakı
    5*1 dk twist
    10 dk. bisiklet
    10 dk. koşu-yuruyus

pazar günü dinleniyorum.beslenmeye gelince yağı minimuma indirdim özellikle yemeklerde yok denecek kadar az kullanmıyorum aldıgım urunlerede dikkat ediyorum.genellikle yediklerim sabahları 3 yumurta akı cok az yagda pişiriyorum yanında 2 dilim kepek ekmeği akşama doğru ızgarada yagsız tavuk göğsü ekmeksiz cok az ara olarak yiyorum akşam idmandan once 6-7 gibi ton balığı salatası yiyorum ekmeksiz bir şekilde(beslenmem bu ve buna benzer şekildedir şeker tuz kesinlikle almıyorum 2 ay boyunca almıcam).idmana başlamadan once ve idman sonrası weider whey protein kullanıyorum.ayrıca her sabah 1-2 tatlı kaşığı elma sirkesi içiyorum su ile birlikte,cok acı oldugu ıcın susuz olmuyor.
    tabi bu sadece diet ile olmadı çeşitli ilaçlar kullandım.tavsiye etmem...

ozzy bunu beğendi.
  3. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    teşekkur ederim guzel yorumun için.benım vucudumda daha yorum yapılacak cok bolge var.bır turlu ıstediğim olgunluğa ulaşamadım.evet artık elimden geleni yapıyorum bunun için ama supplement konusunda şanssızım şu an için maddi durummun bir supplement kombinasyonuna el vermıyor.sizede sağlıklı bir spor hayatı dilerim.
    sağlıcakla...
    (bu arada suan o incline dam. press i kaldıramıyorum :))

4. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    işte azmin zaferi diye buna derim ben, kısa zamanda büyük değişim... tebrik ederim...

düzenli yapılan sporun en güzel tarafıda bu işte, şimdi meyveleri toplama zamanı...

NOT: ayrıca daha yakışıklı olmuşsun uğur :) kış yaklaşıyor hacim katıp, yaza doğru definisyon yaptın mı cillop gibi olursun walla...

saygılar, iyi çalışmalar...

5. shakeitup

shakeitup Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten 20 gün içinde alınabilecek en iyi sonucu almışın.bende evde kendimce dumbell la çalışıyorum yalnız benimde biraz kilo sorunum var.178 boyundayım ve 84 kiloyum.75 kiloya kadar düşmek istiyorum.bana ne önerirsin.diyet olarak.20 günde 9 kilo vermem mümkünmü ? cevabın için şimdiden teşekkürler

6. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    merhaba;
    zayıflamanın mantıgı belli.yani bu kadar hızlı kılo vermenın evde gerceklesmesıni pek sanmıyorum.beslenme ve diet olarak kendını yağdan şekerden unlu gıdalardan uzak tutman gerek.daha cok proteın ıcerıklı gıdalar sebzeler tuketırsen vucudunu belırlı bir plana sokar.ama kesınlıkle bır salona gidip şiddetli kardiolar yaparak terlemen gerek.eğer salon olmuyorsa dısarıda koşular yapabilirsin.

shakeitup bunu beğendi.
  7. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    cok teşekkur ederım guzel yorumun için.yakışıklı olmusum evet eski resimlerimde ne kadar kilolu oldugumun farkında değilmişim ben.bir daha kesinlikle o şekile girmek istemiyorum.valla onumuzdekı yaz için hedeflerım var dedıgın gıbı.bıraz daha defıne ve hacımlı olmak ıstıyorum.kollarım ozellıkle kucukler ve bicepsım cok kısa malesef.bu sorunları ınsallah halledecegım.
    sana da basarılar arkadasım.

8. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    bicepsin kısa olması malesef genetik bir özellik ve uzaması söz konusu değil.

scott curl gibi bicepsin alt başına vurgu yapan hareketler uygulayarak daha iyi görünmesini sağlayabilirsin.

9. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    uğur altunbaş tekrar merhaba; diet yapıyorum derken sağlığından olma, terle attığımız tuz kaybını yerine koymamız gerek, sıfır yağ sıfır şeker ve sıfır tuz sağlığını kaybetmene sebep olabilir. İştahım kapandı birşeyler yiyemiyorum diyorsun, metebolizmanın kendini yavaşlatmaması ve kilo verebilmen için günde altı öğün az ve sık beslenme şartına uyman gerekiyor. Yakınında profesyonel yağ, kas ve metobolizma oranını öğrenebileceğin alete sahip eczane veya spor salonu varsa değerlendir, ayda bir kere ölçtür. Ben izmirde eczanede parasız olarak bu bilgileri ayda bir kere eczanede yaptırabiliyorum. Ben ilk diete başladığımda iki ay içerisinde sekiz kilo vermiştim ama ölçümler yapılınca hayal kırıklığına uğradım dört kilo kas dört kilo yağ kaybetmişim. dört kilo kas kaybı demek bir sene kas kazanmak için çalışmamın boşuna gitmesi demek. Beni anladığını sanıyorum kardeşim.

10. harun yahya

harun yahya Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    çok güzel b i gelişim olmuş umarım hedefınıze ulaşırsınız

11. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    sanırım yaş oldugundan yağ yakımı ve kilo vermede sıkıntı yaşıyorsunuz:(

12. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    20 günde gerçekten yağ atımın hat safhada olmuş.tebrik ederim. bunun dışında göğüs diğer bölgelere oranla küçük kalmış. göğüste hem çatı olarak hemde hacim olarak eksiklik var gibi görünüyor. bunu da halledeceğinden eminim. iyi çalışmalar.

Sayfayı Paylaş