Ufak bi yardım istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mystcal tarafından 3 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mystcal

mystcal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu spora başlamak istiyorum epeydir aklımda var düşünce fakat aklıma takılan bazı sorular var

Fiziksel özelliklerim 1.90 boy ve 86 kilo yaşımda 20 %19-20 arasında yağ oranım.(Hafif göbek var çok degil)

Sorcagım soruya gelince iyice zayıflayarak mı başlamalıyım?? yoksa bu sekilde gidip baslayabilirmiyim?.1 ay calısıp bırakacak biride degilim düzenli olarak bir baslangıc yapmak istiyorum..

Cevabınızı bekliyorum.

2. sss000

sss000 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    kilo vermen çok onemli değil kilon iyi bence boyunda baya var sen başlarsan normal çalışmana bak haftada çalısma günlerinin dısında kalan günlerde cardio yapabilirsin ama boyuna göre biraz daha kilo almanı öneririm başarılar

mystcal bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bence 3 gün ağırlık 3 gün cardio benzeri bir program ile başlayın ağırlık çalışması ile kilo vermeyi bir arada götürebilirsiniz..İşlem yani kilo vermeniz biraz daha yavaş ilerler ama uzun sürede iyi bir vücuda sahip olmak için güzel adımlarınız olur.1 ay çalışıp bırakacak biri değilseniz tavsiyem bir salona yazılın ve beslenmenize biraz daha dikkat edin , uyumanıza , antreman kaçırmamaya çalışın zaten salonda ilk hafta başlangıç programı verilir ondan sonra istediğiniz hedefi söylersiniz definasyonlu vücud , hacimli vücud vbz kafanızda ne var ise onun için bir program yazar hocanız ve öyle devam edersiniz verim almazsanız başka programa geçersiniz..Güzel bir salona yazılın yazılıcaksanızda.

mystcal bunu beğendi.
  4. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    direk başla bence gayet ideal boy kilon

mystcal bunu beğendi.
  5. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Kaliteli bir salona git ve kaydını yaptır antronör seninle konuşacaktır ona ne istediğini sölersin mesela ben kilo vermek istiyorum ve kaslanmak istiyorum dersin o sana gerekli programı verir.Ağırlık çalışmaya hemen başlayabilirsin kilo vermene gerek yok zaten cardio olacaktır programında.

mystcal bunu beğendi.
  6. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    kilon ve boyun normal spor salonuna gıt hocanla konus o senı yonlendırecektır

Sayfayı Paylaş