Ucuza Spor Malzemeleri

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve sleepy tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    İstanbul içi veya internetten ucuza ağırlık, sehpa, bar vs... temin edebileceğim nere var acaba arkadaşlar?

Mevcut bir başlık aradım; fakat bulamadım.

Ayrıca İstanbul içi firmalar nakliyat da yapıyorlar mı o konuda da bilgi verebilirseniz sevinirim.

İyi sporlar.

2. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    ben gecen ay sirkeciyi dolaştım -postanenin yakınında spor mağazalarının sırası, hanları filan var- çok yüksek fiyat çekiyolar. ürünün asıl fiyatını biliyorsan pazarlığa açıklar ama %40 pazarlık payıyla ilk fiyat vermeleri kazıklamaya yönelik. profesyonel ürünler yapanlar da toptan alım yapmayacaksan pek ilgilenmiyo.

eğer sirkeci - tahtakale civarında profesyonel ürünleri perakende uygun satan üretici, ithalatçı mağaza bilen varsa lütfen ismiyle adresiyle paylaşsın.

nedendir bilmiyorum ama ithalatçılarda şu sıralar ürün getirmiyorlar. örnegin orta seviye için uygun ürünleri olan "marcy" nin aylardır yeni ürünü piyasaya girmiyor. sadece en ucuz ve kalitesiz ürünlerle dolmuş mağazalar. bir de kardiyovasküler makinelere. bunların yanısıra milyarlık sehpalar da ulaşılabilir. bu ikisinin ortası nedense kayıp.

ben sana internet sitelerini izlemeni öneririm. pasificshop un sitesi iyi ama o da izmirden yolluyor ve kargo çok tutuyor. sahibinden.com da da güzel ürünlere raslayabiliyorum. bar, eldiven, atlama ipi gibi ufak tefek şeyler içinde hepsiburada nın fiyatları uygun oluyor.

fin spor un ve esjim in sitelerinden ürünlere bakıp beğendiklerin hakkında bilgi istersen maillere cevap yolluyolar. mağazaları da beşiktaşta.

ben de ev salonu oluşturmaya çalışıyorum ama çok zorlanıyorum. umarım vücut geliştirme aletlerine ulaşımımız yakın zamanda kolaylaşır.

Sayfayı Paylaş