Ucuz Supplement Satışı Yapılan E-ticaret Sitesi açıyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve terzi312 tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Eniştem gümrükte duruyor ben neyin ne olduğunu biliyorum sürekli getir götür yapamaz bu kadar basit buyursun denesin

2. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Eniştenin ne olduğu umrumda değil sen sadece o işleri öyle zor sanma. Ayrıca ben zaten belirttim sınır olduğunu ve alternatif kaynaklara yönlendirdim liman vs.

3. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bak bu konuda aklımı şu seçimlerden beri kurcalayan birşey var.Aceba bu seçim sonrası torba yasa falan gelecek diye birşey vardı.Bu yasanın içinde bizle ilgili bişeyler olurmu sence :) Pek bir fikrim yok ama yasaları incelemek lazım,hangi sınıfı etkliyor diye.Yoksa bu olay gündemimizi daha meşgul edecek konuların başında gelmeye aday! Dediğin gibi toplu giriş çıkışlar bir takım aracı vasıtalarıyla iletişim kanalımızın altında olursa.Askerde olur,yurt dışından toplu turist getiren firmalarda olur.Anlaşma sağlanıp supplement getirilebilir :D
    Siyaset yapmak istemem ama bu gümrüklerin denetimini birşeye benzetirdim ama neyse.Bundan birkaç yıl önce bir haber okudum.Adam yurt dışından ayakkabı getiriyor ama sadece 1 tekini.Gümrükte vergileri vermeyi reddeden abimiz gümrüğe ayakkabıları teslim ediyor.Gümrükte kalan eşyalar bir süre sonra açık arttırmaya çıkar.Katılan insanlar tabiiki teki olmayan ayakkabıyı ne yapacaklar!? Bu abimiz çok cuzi fiyata geri alır ayakkabıları.
    Sonra bu abi tekrar gelir vergiyi ödemez yine bir kaç tır dolusu tek ayakkabıyla...Bunlarıda bırakır ve hemen ardından açık arttırmada tekini istemeyen kişiler olur.Bu abi yine ucuza alır ve O gümrük diye güvendiğimiz dağlara kar yağar.Abimiz vergiyi ödememiş olur ufak bir fiyatla 2 çift ayakkabıyı ülkeye sokmuş olur.İşte bu bizim ülkemizin gümrük yasası ! :)
    Evet bir benzerini üstteki arkadaşa bende yazdım :)

4. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Bu konuda devam etmek istersen sıkı takipçin olacağım. Ayrıca yurtdışından Ferrari gibi araç getirip türkiyede satan insan çok fazla ama tabii işin sonu paraya dayanıyor. Bu ülkede paran varsa yaşıyorsun rüşvet halledemeyeceğin hiç bir şey yok nefret ediyorum bunu söylemekten ama öyle

terzi312 bunu beğendi.
  5. sefayksl

sefayksl Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    System and Network Expert
    Yer:
    Baku/Azerbaycan
    Güzel proje, elimizden gelen birşey olacaksa yardıma hazırız.

Fiyatlar çok yüksek aşağı inmesi lazım bu piyasa böyle gitmemeli.

6. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    .
    senin zihniyetinle giderse bu arkadaş 4-5 inci patlamasını yaşar geçiceksin bu kaçak göcek işleri Adam bana limandan bahsediyor utanmasan kayığa koy getir diyeceksin laf seninki icraat olmadıktan sonra klavye arkasından insanları boş işlere yönlendirme tartışmaya gitmesin konu dha cevap yazmayacam sen ters adama denk gelmemişsin insanları bilinçli adam akıllı işlere yönlendir

7. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    O tr plakasına kavuşana kadar dünyanın parasına tekabül ediyor suplement ile kısaca seri ürün ile arabayı aynı kefeye nasıl koydun onu merak ettim rüşvet içten içten bitti eskisi gibi yok olanda gt korkusundan cesaret edemiyor sağdan soldan duyduklarını yazma kardeş

8. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    politikaya girmek istemiyorumda rüşvet falan diyerek feci ortalar yapıyorsunuz.

je ne regrette rien bunu beğendi.
  9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlık reklam yapmadığı , yönlendirmediği sürece açık kalabilir.
    ayrıca rüşvet vs gibi illegal konulara burada yönlendirme yapmayalım..

terzi312 bunu beğendi.
  10. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Merak etmeyin hiçbir viral reklam ve yönlendirme yapılmayacaktır.Bu konu sadece fikir alışverişi için açılmıştır. bodyforumtr.com dışında hiçbir forumda yer almamıştır,almayacaktır.Ben bu sitenin kullanıcıların görüşünü benimsediğim için konuyu açtım.Teşekkürler,iyi çalışmalar :)

diez bunu beğendi.
  11. M_C_A_N

M_C_A_N Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    28
    Son mesajınızın üzerinden iki seneden fazla süre geçmiş. Uygulamaya geçemediniz sanırım. Eğer öyleyse vazgeçmenize bırakmanıza sebep olanlar neler, neden girmediniz bu işe neden başaramadınız merak ediyorum.

PraNgA4 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş