Ucuz Protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hsd tarafından 27 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bir türlü organize olamamaktan nefret ediyorum ama son organizasyonda hala 10 kilo açığımız var.
    İstanbul içi olup 10 kg ihtiyacı olanlar benimle irtibata geçerse sevinirim.

2. freeozgur

freeozgur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    valla kımseden ses soluk yok kullanan hocalardan almak ısteyenlerden .anlamıyorum ya mılletın parası cok dandık dandık proteınlere tonla paraları harcıyabılıyorlar yada herkez cok mesgul antremandan eve evden antremana gıdıyor 100 ytl ye 5kg proteın bulursanız banada alın bırkac ton lutfen yakında bu olayda bıter yıne netrıtıon mu ıyı yoksa bodybuldıng com u ıyı lafları doner arkadaslar cıddıyetlı proteın ıhtıyacını karsılamak ısteyen arkadaslar varsa ben 10 kgde varım pm den msj atabılırler burayada yazabılırler ve kullanan ve bu ısı kafamıza sokan hocalara seslenıyorum bıraz yardım ve bıraz yorum rıca edıyorum bızımlede ılgılenın . saygılarımla !!!

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Organize Olamayacaksınız

anlaşılan bu gidişle protein falan alamayacaksınız ben aldım kullandım gayette memnunum ve kullanmanızı tavsiye ediyorum tadı yok bunu belirteyim ve tek kötü yanı köpürmesi şimdi organizeyi ben yapayım da bir iyiliğimiz olsun istanbul içi veya dışı dışında oturanlara karşıtaraf ödemeli yollarım işine gelen yollar parayı pmden hesap veririm fiyatına gelince firmanın telide var arayıp sorun benim bir karım yok hatta yaktığım benzinde cabası olsun forum için nasıl olsa herşey 8,5€+kdv dir yani buda =50,15€ demek ortalama bu ara oynak € 105 ytl civarı

İLK İRTİBATA GEÇEN 5 VEYA 10 KAÇ KİLO ALACAKSA İLK 25 KİLOYU YİNE BEN ORGANNİZE EDİCEM EVET SÜRE BAŞLADI OSMAN BEYLEDE KONUŞUP 5 KİLOLUK AMBALAJ YAPTIRACAĞIM ŞİMDİ BAN PM DEN ULAŞIM HESAP VEREYİM VEYA GELİN BENİMLE BERABER İSTANBULDA OTURANLARLA BULUŞURUM BİZİM YAPTIĞIMIZI BAŞKA HANGİ FORUM YAPAR NANKÖR OLMAYIN :D ŞAKA YAPTIM

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Özgür sana ulaşamadım. Telefonumda problem var. Cumartesi alıyoruz. mudwicker Malatya'ya gitmiş tek problemimiz o:) O da arkadaşıyla yollayacak parasını ona verecez. MSN'de online değilsin. PMlerin de geldiği belli olmuyor burdan yazmak zorunda kaldım.

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    Re: Organize Olamayacaksınız

hsd herseyi acıklamasıyla yazdım.hayret millete ne olduya..almak için sıraya girenler piyasadan kayboldular..

ama sunu söyliyim bu protein tozunda nitrojen sanırım az yada yok gibi ..burası kötü işde.. :cry:

6. freeozgur

freeozgur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Re: Organize Olamayacaksınız

HOCAM BU İYİLİKLERİNİZE ŞAŞIRIYORUM, HİÇ TANIMADIĞINIZ İNSANLARA BÖYLE YARDIMSEVER DAVRANMANIZ TAKDİRE ŞAYAN. SİZİNLE PMDEN YAZIŞMIŞTIK. YAZIŞMANIN HEMEN ARDINDAN SCHWARZXXL MESAJ ATTI. KONUYLA İLGİLİ BAZI PÜRÜZLER ÇIKIYOR, ARKADAŞLAR TOPLANAMIYOR.SİZDEN RİCAM WHEY PROTEİN DEĞİLDE CASEİN VEYA İZOLATE PROTEİN ALMAK İÇİN ORGANİZASYON DÜZENLEYELİM.DİĞER ARKADAŞI DA SATMAK DOĞRU OLMAZ. AMA SİZİNLE DE BİR ORAGANİZASYON YAPMAK İSTİYORUM. CASEİNİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU SİZDE BİLİYORSUNUZ. CASEİN OLMAZSA İZOLATE PROTEİN OLUR.BEN YİNE İYİLİKLERİNİZDEN VE YAPTIKLARINIZDAN DOLAYI EXTRA EXTRA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

SAYGILARIMLA

edit(saydam):freeozgur buyuk harf kullanmak nette bagirma olarak algilaniyor.

ayrica forumumuzun amaci birbirimize yardim ;)

7. freeozgur

freeozgur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    SORUNUN ORTADAN KALKMASINA SEVİNDİM. BU CUMARTESİ ARTIK BİRŞEYLER YAPALIM.ÇÜNKÜ BU FİYATLARIN BÖYLE KALACAĞINI SANMIYORUM.HOCAM YARIN MSNDE OLUCAM, KONUŞUR,GEREKLİ ORGANİZASYONU YAPARIZ.YİNE BURDAN HSD HOCAMA YAZIYORUM CASEİN YADA İZOLATE PROTEİN 5 VEYA 10 KİLOYA VARIM.

SAYGILARIMLA

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    tamam yanlız caseinat gıda mühendisiyl konuştuğumuzda sporcu için uygun olmadığını söylediler bizde girmekten vazgeçmiştik en iyisi isolate ancak bununda fiyatı 15€ + kdv diye hatırlıyorum yani pahalı nevar canım emilimi biraz daha geç olsun bişey farketmez 1 ayrıntıda egg nin mevcut oluşu yumurta akı tozu bunda %82 protein var bununda değerlerini koymuştum hadi sen 10 kilo alacaksın başka isolate almak isteyen arkadaşlarda yazarsa veya caseinat ki bunu tavsiye etmediler biz aslında oraya caseinat almaya gitmiştik ama vazgeçtik herneyse almak istayanlar acele etsinler toplanan ilk 5 kişiyle giderim oaraya kadar ve osman beyle görüşüp biz gitmeden 5 kglik ambalaj yaptırabiliriz fiyat konusunda ise € bazında fiyat bence değişmeyecektir hem unutmayın bu işi sadece tandem yapmıyor şimdilik en hesaplısı tandem ama araştırma yapılırsa daha hesaplı bir firmada olabilir bu yüzden içiniz rahat olsun zaten ben konuşmuştum forum üyelerine indirim yapılacak ileride

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    saydamın dediğine katılıyorum forumun amacı bu yardımcı olmak kaynaşmak ve tüm samimiyetimle söylüyorum ben burada bu forum sayesinde tanıdığım veya bizzat tanıştığım tüm insanlar için elimden geleni yaparım bunuda ister hizmet istersenizde yardım iyilik kabul edin ben bundan zevk alıyorum insanlara yardımcı olmak gerçekten güzel benim bir hayalimde bir gece düzenlemek forum üyeleriyle buluşmak yemek idman sohbet kaynaşmak bu olacak inşallah trde bir ilk

10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ilk grubun tamamlanması için geriye 3 kişi kaldı eğer 10 veya 15 kişilik gruplar olursa indirim içinde elimden geleni yapıcam söz neden ucuzu daha ucuza almayalım bu konuda araştırmalarımızda devam edecek acaba daha ucuza bulabilirmiyiz

11. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    2. grupta ben de varım ;) 5 kilo whey protein istiyorum ben.

12. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ama sana zahmet hsd İstanbul dışına göndereceksin bana :oops:

13. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    tamam problem olmaz sen ne alacaksın whey isolate mi standartmı gönderelim ne istediğini yaz isolate 15€+kdv diğwerleri 8,5€+kdv lütfen ne istediğinize karar verin ve pmden msj atın sora hesaba para gelmedi olmasın şimdiye kadar organize olamadığınızı gördüm fakat yanlış anlaşılmasın diye müdahale etmek istemedim malum bazıları bir karım olduğunu düşünebilirler herşey ortada siz isteklerinizi yazın göndermek kolay iş tandemden bile rica etsek adrese gönderirler sonuçta onlarda satmak isterler

14. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    10 tane adam vardı banada 10 kg diyen ne oldu bunlara anlamadım 8)

freeozgur

SCHWARZXXL

Excursion

bu 3 kişi kesinlik kazandı yanlız excursion bana veya alacak arkadaşlardan birine para göndermelisin alınmadan birde ne istiyorsunuz biri isolate biri caseinat olmaz ortak karar veya beklemek daha çok katılımcı olur engeç haftaya c.tesi alınır

15. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    freeozgur sanırım bu hafta tatile çıkacakmış. Ondan pazartesi ya da salı almamız gerekiyor. Bir 25 kiloyu toplayabilsek, Özgür ile gidip salı günü almayı düşünüyorum. Bundan önce kurmaya çalıştığımız grupta grubu kuran arkadaş vazgeçti. Kimse durmuyor sözünde problem bu. 5 kilodan fazla alabilecek durumda olsam direk tamamlayıp alacam ama mecbur kaldım bir gruba katılmaya.

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    valla bu hafta sonuna kadar bu işle ilgileneceğim o zaman freeozgurde para bıraksın sen tanyorsan irtibata geç senden alsın gelince de yoksa başka birini bulmalıyız 25 kg yi tamamlamak için

17. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    hsd bana 10 kilo alacak adam bul ben haftasonunu beklemeyecem hemen salı günü alacam zaten. :)
    İstanbul içi 10 kilo whey alacak arkadaşlara duyrulur.

18. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    2 kişi daha var kaldı 1 kişi

19. kenanc

kenanc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    hsd ye söyledim 5kilo ben alıyorum 8.5euro olandan

20. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet pmde msj atmıştın kaldı 1 kişi şimdi aa bu arada 8,5€ + kdv neyse fatura yı koycaz zaten :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş