Ucuz Protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hsd tarafından 27 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bence %70 civarı protein içerir, laktozu biraz fazla olabilir, gaz ve şişkinlik yapabilir çok hafiften. 1€=2YTL dersek, kilosu 17 YTL. Daha ne isteyelim ki valla.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    firma i,le daha oncede diyaloğa geçilmeye çalışılmıştı ama maillere cevap vermiyorlardı.25 kılo halinde satıyorlar ve içeriğindeki değerler sandığınızdan çok daha düşük.almadan önce serving sıze bilgilerine ulaşın.

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    laktoz oranı %5 ben sormuştum 5 kilodan aşağı olmamak kaydıyla ahayat geçirelim şu işi hadi elinizi çabuk tutun 5 kilo whey 5 kilo kasein isteyen yazsın hesap verelim parayı € olarak yollasın veya bizzat getirsin ben ve blitz uyarsa gider alırız uzaktaki dostlara kargo yuaparız alıcı öder :D

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar mesajlar çoğalınca konu biraz karışmış. Aslında ayrı bir başlık da açılabilir. Neyse mekan yakınsa beraber gidebiliriz. Beşer kilo bana da uyar.

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet tadı için seçenek yok için işte bulmuşuz ucuz ucuz

şimdi kim whey ister kim casein ben her ikisindende 5 er kilo alacağım blitzde aynı galiba hemen liste yuapalım

6. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    hsd bana 5 kilo whey uyar hesap adresi verirseniz parayı yollarım zaten almanın tam zamanı stoklarım tükenio :)%50 si protein olsa bile olur ya bol bol içeriz aynı hesaba gelir hem yinede daha ucuz olur...

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    1-hsd
    2-blitz
    3-jöntür
    4-
    5-

irtibata geçmiyorsunuz alacak olan benimle bağlantı kursun veya buraya alacağı miktarı yazsın karasan alacakmısın yahu şeytan diyorki git al 25 kilo ne uğraşıyorsun ver 215,5€ al diyor olmadı yapıcam öyle belki blitzde ortak olur ben hem whey hemde casein düşünüğyorum casein için ortak yokmu ?

8. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Bana kargoya verecek altın kalpli bir yiğit bulabilirsek 5 kg whey uygun olur.Hesap noya aynen gönderebilirim.

9. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Birde arkadaşlar araştırmış birşeyler sorayım.Süttozu olarak şirketler satıyor 100 gramda 36 gr protein var, peynir altı suyu tozu da 100 gramda 17 gr protein içeriyor.400gramı 4,5 ytl kilo 10 ytl ye falan geliyor.Sütaşın bir ürünü.Sizin bahsettiğiniz farklı bir ürünse fiyat oldukça uygun.Lezzet olarakta tavsiyem şu Tang içecek tozundan 2 paketi 5 kg whey ile karıştırırsanız lezzet aynen değişiyo.Çok yoğun çünkü.Daha önce arı mamada denemiştim.Verim aldım.Birde tang de C vitamin oranı fazla whey tozumuzu zenginleştirir diyorum.Hsd 25 kg yi muhafaza edemezsin bayatlar paran boşa gider.Ben biraz daha fazla alabilirim bu protein tozundan dediğim gibi sütaşın ürünleri gibi değilse.Araştırandan bulandan allah razı olsun .

10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    hsd, ben de beşer kilo alırım. Yer nerde?

11. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    yok mu bunun sitesi arastıralım adamları ben bi arıyım ..önce bi güvenelim gerisi kolay

12. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    yer beşiktaşta evet şimdi grup tamam gelecek olan varsa buluşalım gelemeyenlerde hesap vericem ok mi
    1-blitz
    2-jöntürk
    3-zagortenay
    4-SCHWARZXXL
    5-hsd

evet bunlar whey isteyenler casein için ayrı liste

1-hsd
    2-blitz
    3-SCHWARZXXL
    4-
    5-

4 ve 5 lazım bize casein i anlatayım biraz emilimi yavaştır vücuda engerekli zamanı gece yatmadan alınır ve sabaha kadar sizi besler protein yönünden halbuki whey öyle değil gece yatmadan alırsın 2 saat sora vücut aç kalırbaşlar kendini yemeye caseinde budur işte yine protein calsium caseinat ama emilimi yavaş buda 8,5 € tandem gıdada

13. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    WHEY almayı düşünüyordum ama sanırım 5 kişi tamamlanmış...
    Biraz daha gaza getirirseniz caseine 4. olabilirim :)

Birde hangi firmadan aliyorsunuz? Firmalar bunların protein oranları hakkında bilgiye sahip değil mi? sahipse bu sahip olduğu blgileri müşterilerle paylaşmıyor mu? Paylaşıyorsa siz burada neden yazmıyorsunuz onlari?
    Forumu baştan sona okudum. Tek anladığım şey laktoz oranının %5 olduğu. Ki bundan da emin değilim ya :)

Yani o kadar tozu alip %15 protein oranina sahipse hayal kırıklığına uğrarız....

14. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Hesap numarası verirseniz 1 saat içinde eft yaparım dostlar.Hele vakıfbank olursa çok daha iyi olur.Malzemeyi teslim alalımda gerisi kolay.

15. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    İşlerin yoğunluğundan bir türlü giremedim foruma neler kaçırmışım :( ama bu protein işinde bende varım zaten hafta sonu HSD dostum yanındayım o zaman hem protein hemde casein alabilirim. :p :p Çok süper bi iş yapmışsınız yav emeği geçen herkese çook teşekkür ederim. Emeğinize sağlık...

16. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bak bu güzel haber grubu haftasonuna kadar tamamlarız inşallah. Beraber gideriz hem tanışmış oluruz. Yatmadan önce yumurta ile uğraşacağıma çakarım caseini:)

17. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Şirketle de konuştum, hsd ile de konuştum; bu işi cumartesi günü hallediyoruz. Cumartesi sabahtan buluşmamız gerek çünkü öğleden önce gelin dedi Tandem gıdadan Osman bey. Saat 9:30 gibi buluşsak uygundur bence. Bir de aklıma takılan konu var; proteinleri nasıl 5er kiloluk parçalara ayıracağız? Ağzı sağlam kapanan kovalar lazım bize, benim evde şu anda eski protein kutuları falan derken 7-8 kg. proteini taşıyabilecek kadar kabım var. Bana sorun olmaz. Tartı da lazım tabi. Bu detayları da iyi düşünelim.

18. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Evet bu konuyu ben de düşündüm. Orada tartı vardır herhalde. Ama kap problem. Yoğurt kaplarına falan koyabilirim belki ben. Spor çantasıyla gelecem zaten.

19. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    tr power ın 1.5 kgluk proteini 90 ytl bu tip bi alternatif çok hesaplı olur

20. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Casein için 5 kişiyi tamamlayamayacağız. Sadece whey alalım ilk seferlik. Hem kalitesini test etmiş oluruz. Caseini daha sonra alalım. Kimseden ses çıkmıyor. Eğer bu haftasonu alacaksak artık organize olmamız lazım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş