UCUZ LİKİT AMİNO

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve zagortenay tarafından 7 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Dostlar ******de likit amino 500 gr nature best 35 ytl bir bakın derim.Reklam değildir umarım kampanyayı kaçırmayın istedim.

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    evet benimde dikkatimi çekti 35 ytl cok iyi..Ama nature best nasıl bir marka bilmiyorum hiç bir ürününü kullanmadm

3. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    nature bestin iyi olduğunu birkaç kişiden duydu ama kullanmadım bakacaz artık.

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ürün daha oncede bu fıyatatn satısa sunulmustu ama ragbet gormedı.twınlab ıle karsılastııldıgında yarısı bıle etmez.sıvı amıno olayına gıreceksenız maddı durumu ıyı olanlar weıder mega forteden şaşmasın.perfect sıvı amıno ıse hiç yoktan ıyıdır dıyebilecegımız bır urun.

5. Rudi_guern

Rudi_guern Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kullandım.
    kesinlikle tavsiye etmem, alırsanız paranız boşuna gider diye düşünüyorum ama yine de siz bilirsiniz. fiyatı bu kadar ucuz likid amino asit yok zaten piyasa, neden ucuz olduğunu da kullandığımda anlamış oldum zaten. :(
    Bildiğim kadarıyla Nature Best in pek kayda değer ürünü yok isopure dışında.profosyonellerin tercih ettiği bir marka değilmiş. bodybuilding.com de ilk 50 içine girmiş bir marka.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    aslında ürün portföyü çok geniş ama tr'ye giren ürün sayısı oldukça az.birde en önemli husulardan biride ürün farklılığı.geçenlerde amerikadan mega mass 4000 geldi arkadaşıma ve burada satılanlar ile ambalajı farklı.sahte değiller ama biri amerikadaki fabrikadan çıkıyor diğeri ise almanyadaki fason bir firmadan.aklıma takılan sou ise fason firmada tam olarak kontrol altındamı acaba?çunki arkadaşım buradaki mega masslar için yarısı şeker diyor.

Sayfayı Paylaş