Twinlab Super Gainers Fuel Pro

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Çok iyi

oy sayısı 5
    18,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 19
    70,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 3
    11,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yetkili bayi: https://www.supplementler.com/shop/Kilo-Aldiricilar/Twinlab-Super-Gainers-Fuel-Pro-4-7-kg.html

Kullanım Önerisi:

Doktor veya sağlık uzmanınız tarafından başka şekilde önerillmediyse besin takviyesi olarak, aşırı yoğun egzersiz sonrasındaki saat içerisinde 3 ölçek ürünü 3 bardak (yaklaşık 500-600 ml) yapsız süte veya suya ekleyerek 1 kullanım almanız tavsiye edilir. En iyi sonucu elde etmek için egzersiz veya ağırlık çalışması ile birlikte kullanmanız önerilir.

Malebolgia bunu beğendi.
  2. muratd27

muratd27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Arkadaşlar bu ürünü yurt dışından sipariş etmeyi düşünüyorum. Kullananlar sonuçlarını yazabilirlermi? Kilo almak için kullanmak istiyorum

3. wather45

wather45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben protein tozu almayı düşünüyorumda bi kaç gün içerisinde bodye başlicam bu ürünü gördüm gittigidiyor da acaba bunun içindeki protein oranı % kaç protein başı % kaç acba yardım edebilicek varmı bnm normalde almayı düşündüğüm Weider %50 protein var artık içindemi porsiyon başınamı onu bilmiyorum bi bilgilendirirmisiniz ..

4. hellboy58

hellboy58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Ürünü kullanan kimse yokmu kullanan varsa ne gibi etkileri var?Tavsiye edilir mi?

5. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Vasat sayılabilecek bi karbonhidrat. Biraz daha para verip Ultimate Iso Mass Xtreme Gainer almanızı tavsiye ederim.

6. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Bu Gün 5 Kiloluk Vanilya Aromalısını Aldım Bakalım Deneyip Sonuçlarını Sizinle Paylaşacağım Hardline Almaktansa Twinlab ı denemeyi Öngördüm :)

Taarruz bunu beğendi.
  7. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    İlk İzlenimim: Gainer In tadı fena sayılmaz Fakat Karıştırmak Ölüm. Ne kadar karıştırırsanız karıştırın Topaklanam Yapabiliyor. Blendır İle Karıştırmanızı Tavsiye ederim :) Ayrıca Servis Kaşığı Çok Aşırı büyük Doldururken Tozlar sağa Sola saçılabiliyor. 2 ci dez avantaj ise eğer arkasında yazdığı gibi 3 kaşık tepeleme onden koyarsanız Muhtemelen Ölürsünüz :D

Son düzenleme: 15 Eylül 2011
  8. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Servis başı yarım kilo:D

9. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Nerden ne kadara aldınız?

10. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Forumda Reklam olmaması için Yasak diye biliyorum Nerden Alıdğımızı V.s söylemek fakat internetten araştırıp Kolayca Bulabilirsiniz saygılarımla :)

Bu Gün Gainer ın 2.ci günü Şimdiye kadar toplamda Gainer ı 3 servis Kullandım...

İçtikten Sonra bir Yarım Saat Kadar Hafif Şişlik Yapıyor Fakat Karnımı Ağrıtmıyor veya Midemi Bulandırmıyor. İçerken Sonrala Doğru Ehhh be Yeter artık diyip Elinizden Shaker ı Fırlatmak Geliyor Ama Yapmayın Güzel Güzel İçin :D

Kullanım şeklim 300-350 ML Süte 1.5 ölçek Şeklinde Yani Kutunun Arkasında yazan 1 Servisi Günde 2 ye Bölerek Kullanıyorum

Kullanımım Bittikten Sonra Gainer I Aldığım Kiloya Göre Değerlendirmeyi Düşünüyorum Eğer 1-2 Kilo Arası Almışşsam Başarısız 3-5 Kilo Arası ALmışssam Orta karar 5 ve Üzeri Kilo Almışssam Çok İyi Olarak Değerlendirmeyi Düşünmekteyim

Son düzenleme: 16 Eylül 2011
  11. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Ürün Kullanmaya Başlıyalı Şuanda 1.ci haftayı Doldurduk. Tartıda 1 artış Pek göremedim Nihayetinde daha 1 hafta oldu fakat bazı pozitif şeyler keşvettim Örneğin kas ağrılarım daha çabuk dindi. Antremanlarda Rahatça daha Ağır Çalışabildiğimi gördüm kaslarımı biraz daha dolu hissediyorum. Fakat şuanlık sadece bukadar :)

12. ChivasRegal

ChivasRegal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Ben bu ürünün 2 kg olanından whey protein ile beraber aldım fakat daha kullanmaya başlamadım.Yanınada 1 tane Kreatin almayı düşünüyorum Para bulabilirsem tabi :) bulamazsak bu 2 sine talimiz :) Sizce ürünleri nasıl kullanmalıyım?

İdmandan önce 1 ölçek whey + 1 ölçek karbonhidrat - İdmandan sonra 1 ölçek whey + 1 ölçek karbonhidrat tarzı mı ? Şimdiden Teşekkürler.

13. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Aslında Gainer Aldıysanız İleri Düzey bir sporcu değilseniz yani bu sporu 5-6 yıldır icra eden birisi değilseniz Gainer ın Yanında Whey + Kreatin kullanmanıza Hiç gerek yok Zaten Gainer lar Kompleks Karbonhidratların yanısıra içerinde BCAA + Whey Protein ve bir miktar kreatin de Bulundur. Ayrıca bu 3 lüyü Bilinçsiz bir şekilde Kombine ederek Kullanmanız Vücudunuza Zarar verebilir.

14. ChivasRegal

ChivasRegal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    8 Ay bitti 9 un içindeyim.Kreatin den vazgeçtim.Bu iki ürünü kullunıcam gibi görünüyor belkide yanına twinlab ın liquid aminoasidini alabilirim.Ama hala nasıl kullansam diye düşünüyorum :)

15. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Gainer ın 4 de 3 ü bitti tartıda gördüğüm artık sadece 1.5 kilo kadar oldu. Fakat itiraf etmeliyimki gainer ımı tam olarak zamanında kullanamadım vizelerdi sınavlardı derken birazcık savsakladık. Gainerımın içinde kalan son 1.5-2 kiloyu adam akıllı kullanıp son kararlarımı vermeyi düşünüyorum.

16. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Gainer In İçinde kalan 1.5-2 kiloyu da adam akıllı kullandım gainer ı bitirdim fakat o 1.5 kilodan daha fazla bir şey bana katmadı buna gayet eminim :) Ben oyumu başarısızdan yana kullanıyorum.

17. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    4.7kg olarak çikolatasını denediğim bir üründür. Kullanmış olduğum diğer gainerlere göre ben bu tozu biraz ağır buldum, midemde ağrı yapıyordu. Ayrıca karışımı çok kötüydü ve açıkçası tadını da "hiç" beğenmemiştim. 500 gramını belki kullanmışımdır, kalanını arkadaşa uygun bir fiyata sattım malesef.

18. IceManF1

IceManF1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Aydın
    Twinlab Super Gainers Fuel 5400gr ürününün yeni versiyonunu kullanan var mı? Nasıl bir ürün sizce?

19. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Ben creatini bu sporda 3. senemde kullandım ve artık hiçbir şekilde kullanmıyorum olası kalıcı zararlarından dolayı. Böbrek biyolojik olarak kendini onarabilen bir organ değil. Dolayısıyla oluşan hasarlar kalıcı oluyor. Dolayısıyla artık risk almamaya karar verdim. İlla kullanacağım diyorsanız biraz sporda ilerledikten sonra kullanın.

20. abdulhamit

abdulhamit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben twinlab kullandım 1 ayda 2 3 kilo aldırdı ama antrenmandan sonraki toparlamayı gerçekten hızlandırıyo ben fiyatına göre ideal bi ürün

Sayfayı Paylaş