Twinlab Amino fuel liquid

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 154
    65,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 68
    28,9%
  3. Başarısız

oy sayısı 13
    5,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 106 üye.
  1. nitrik oksit

nitrik oksit Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    çileklisi yok mu bunun yani anabolic mass'in?

2. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    dallix bende bugün iherb den aldığım aminoyu denedim öncekini netrition dan almıştım cidden ikisinin arasında fark var inanamamıştım ilk başta ama bende garipsedim

3. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Çok komik ya akması için merasim gerekiyor sanki ekmeğin üstüne bal sürüyomuş gibi gibi hissediyorum her kullanışımda:D

4. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    ölçeksizliği başa bela. her defasında ağız dolusu alayım dedım 10 antrenmanda bıttı :)))

5. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Kullanım için uygun ölçüyü hazırlamak için bir tavsiye...

Whey protein içinden çıkan ölçekler 70cc. Ama ölçeğin sapının bulunduğu hizada bir çizgi var. Eğer ölçeği tam bu çizgiye kadar doldurursanız 50cc oluyor. Kullanım tavsiyesi de 45cc... Yani ölçeği çizginin az altına kadar doldurduğunda uygun miktarda sıvı alınmış oluyor.

Freedommm, Akay, Achilles1980 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  6. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    3 yemek kaşığı antrenmandan 20 dk önce ve hemen sonra olmak üzere 6 kaşık ciddi fayda sağlamakta ve ne hikmetse ufaktan yağ yakımını hızlandırmakta 4. şişemi bitiriyorum zayıf insanlardaki şişkin göbek sahibi olmama ramen ufaktan kurtulmaya başladım göbektren.

7. samkaran85

samkaran85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilk başta inanmamıştım elimde tr den aldığım vardı. iherb den bir tane sipariş verdim ve gerçekten farklı olduğunu gördüm hatta ilk mesajımda bir farkın olmadığını söylemiştim ancak dışa bakıpta söylemiştim. şuan kullandığım iherbden aldığım daha bal rengi gibi yani daha açık sarı tr den aldığım daha bi koyu renkteydi. bu arada tr den aldığımın son kullanma tarihi 2011 iherbinki ise 2012.

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ben Türkiyedekiyle buradaki arasinda fark göremedim. Kullanmadan önce ikisinide calkaladiniz mi ?
    Öyle bir seyin olmasinin tek nedeni urunun bozuk olmasi veya sahte olmasi gerekir diye dusunuyorum (ki ihtimal vermiyorum)

9. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bozuk olma ihtimalini iyiden iyiye bende düşünmeye başladım üretimle ilgili bi sorun olma ihtimalinide düşünüyorum kıvam arttırıcı maddelerin çok kaçması gibi, fakat artık yurt dışından gelenler koyu gelmiyor öyle bi parti geldi ve eski haline döndü şu anda gelenler 2012 son kullanma tarihli ve tr deki gibi cıvık ,performansımdada ufak inişler çıkışlar oluyor bunuda koyuluğuna bağlamıyorum fakat koyu olan bende farklı bi etki yarattı artık içinde fazla dextroz maltodextrin vardıda enerji artışımı yaptı bilemicem.

10. samkaran85

samkaran85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evt iyice çalkaladım emin olabilirsin ancak kıvamında bir değişiklik yok sadece rengi biraz daha açık amerikadan gelenin ve tadı biraz daha hissediliyor tr den aldığıma göre yani biraz daha acı sanki ! eve gidince resim koyarım :)

11. samkaran85

samkaran85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resimli

sol taraftaki tr den aldığım sağ taraftaki amerikadan aldığım

Ekli Dosyalar:

12. gorgoroth

gorgoroth Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    çok ilginç ya.... acaba tr ye gelince içerği ile mi oynuyorlar ?

13. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İnsanımız böyle şeylerle çok uğraşıyor..Acaba aldığımız ürünler sahte mi ?Niye bu kadar dert ediyoruz ? Madem içinizde şüphe var o zaman lab. analizi yaptırın öğrenin ama eminimki takıntıdan başka birşey olmayacaktır..Amerikadan gelen ürün her zaman taze görünüyor gözümüze..sadece ambalajlamada farklılık vardır..yurtdışından kendime getirdiğim aynı proteininde de ambalajı biraz farklıydı ama aynı protein..

14. samkaran85

samkaran85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünlerin sahte olduğunu düşünmüyorum zaten ürünlerin sahte olduğunu kimse söylemedi yazılarda, sadece ufak etefek değişiklikler var onlarıda burda paylaşıyoruz . bu renk değişikliğide sanırım ürünlerin yeniliğinden kaynaklanıyor.

15. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu tip ürünler nasıl saklanıyor açıldıktan sonra ve de açtık sorna kaç gün bozulmadan durur?
    ben bunu veya amino 1000 i alamayı düşünüyorum sizce ne kadar farkları vardır

16. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    kabında saklıyoruz tabi :D getirip götürmesi zor oluyo ama naparsın

17. gorgoroth

gorgoroth Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    likitse buzdolabında saklanmalıdır. tabletse soğuk ama rutubetsiz yerlerde. aşırı sıcakta tablet rengi değişir. toz için de aynı şeyler geçerli.

ultimate amino liquid 946 ml olan bir amino var. o daha iyi bence...

18. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bende türkiyeden ve yurtdışından twinlab likit aldım ve benimde ürünlerimde tuhaflık vardı kıyasladığımda türkiyeden (ismini vermıyorum sitenin) aldığım twinlab daha akışkan ve açık renkli iken.. abd den sipariş ettiğim twinlab likit daha yoğun nerdeyse bal kıvamında ve koyu renkli idi.. Bir çok büyük firma balkan ülkelerine farklı avrupa ülkelerine farklı usa ya farklı mal yollamakta /üretmekte.. sahtecilik le alakası olmayan bi olay bu ..keza benim mevzumda ne ne değildi bilmiyorum ama kesinlikle içime sinmedi ve hoş bi durum değildi

19. gazelim

gazelim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    YARDIMCI PİLOT
    Yer:
    BALTİMORE
    Arkadaslar herhese merhaba

ben usa den yenı geldım.arada bır gıdıyorum ıslerım ıcın.devamlı olarakta hem ulkem turkıyede hemde usa de vucut calısıyorum.arkadasımın dedıgı lean muscle ve mass urunlerı profosyonel sporcuların kullanım bıcımlerıne baktıgımda 3 er kasık antreman oncesı ve yatmadan once 3 er kasık alıyorlar.eger proteın kullanımı soz konusu ıse proteın alımı antremandan 1 saat once antremendan hemen sonra 3 kasık lean muscle yatmadan once mass kullanıyolar.mass ıle lean muscle arasından kıvam farklı var.ayrıca mass urununde lecarnıte desteği var lean muscle urununde ıse bcaa oranlarının ıyı olmasından dolayı arkadasımın dedıgı gıbı pump etkısı yarattıgıdır.

20. gazelim

gazelim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    YARDIMCI PİLOT
    Yer:
    BALTİMORE
    Düzeltme

eger proteın kullanımı soz konusu ıse proteın alımı antremandan 1 saat once antremendan hemen ÖNCE 3 kasık lean muscle yatmadan once mass kullanıyolar

Sayfayı Paylaş