Twinlab Amino fuel liquid

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 154
    65,8%
  2. Orta karar

oy sayısı 67
    28,6%
  3. Başarısız

oy sayısı 13
    5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 105 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.063
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Yetkili Satıcı: Twinlab Amino Fuel

Kullanım Şekli:

3 yemek kaşığı ürünü yemek esnasında veya yemek sonrasında veya egzersiz öncesi ve sonrasında alınız.
    Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının izni ile ithal edilmiştir.

Phobos, JackSniff ve cagrihalacoglu bunu beğendi.
  2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Etkisi için bir şey diyemem çünki birçok parametreye bağlı. Ama tadı güzel. Weider lerin likitlerini tadı yüzünden içemeyenlere öneririm. Tadı portakallı. Yoğun bir tadı var öksürük şurubu gibi.

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Weider mega forte ile kıyaslandığı zaman içerisindeki aminoasitler tamamen aynı. Mililitreye düşen miktarlara bakılırsa çok yakın hatta bazılarında twinlab ın değerleri forte nin önünde. Ayrıca tad olarak da daha iyi fiyat olarak da miktar olarak da (daha uzun süre kullanılabilir). Peki ama 100 kişiye sorsak 95 i weider diyecektir, bunun sebebi nedir sizce? Sadede aminoasit profili ve oranı değil de kalitesi mi daha yüksek weider in? Yoksa sadece marka bilinirliği mi?

4. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    210
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    marka bilinirliği olsa gerek türkiyede satılan amino asit olsun vs. netrition yok bodybuilding.com da ise bi kaç ürünü var bu yüzden usad'a satılamdığı için ne aminosunu ne proteinini güvenvermediğinden dolayı kullanmıyorum kendileri kullanmıyor bize satıyorlar..

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Ben de hep merak etmişimdir bu weider e olan hayranlık neden özellikle megaforte övüle övüle bitirilememiş aynı şekilde tozları da çok tutuluyor ama nertirion.com da yüzlerce ürün arasında yok. Twinlab yurt dışında daha çok tutuluyor.

6. rapist9

rapist9 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Oldukça etkili bir ürün değişilmez suplemanlarımın arasındadır.

Akay ve Marmeladov bunu beğendi.
  7. princebugra

princebugra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    on numara ürün kesinlikle diğer aminolardan hem kullanılabilirlik olarak hem de tat olarak çok üstün. tavsiye ederim.

8. cagrihalacoglu

cagrihalacoglu Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci, müzisyen
    Yer:
    Feneryolu
    Bu ürün hakkında bir sorum olacak..
    Üzerinde günde 3 çorba kaşığı diyor..Ancak bende bir gariplik var sanırım..3 çorba kaşığı bir işe yaramadı sanırım..Şimdi günde 3 x 2 çorba kaşığı kullanıyorum etkisini anca gösterdi galiba..Ben mi birşeyleri yanlış yapıyorum..? Ürünü üzerinde yazandan fazla kullanmanın ne gibi zararı olur..?

9. cemddd

cemddd Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Aynı şeyi ben de yaşadım. Bu markanın 945 ml.lik bir şişesini bitirdim. Denemediğim 3 kaşık kombinasyonu kalmadı. Ancak hiç memnun kalmadım.

10. princebugra

princebugra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben antremandan once bir bucuk kaşık , antremandan sonra bir buçuk kaşık , akşam yatmadan da bir kaşığa yakın yarım kaşık civarı olarak kullanıyorum.
    şöyle söyliyim bu aminoyu kullandığım bir aylık dönemde yarım kilo aldım 100 gram yağ 400 gram kas kutlesi ölçümlerden çıkan bu. ayrıca tad olarak güzel ve kullanılması kolay 10 tane hap yutmakdan daha kolay valla :) yalnız sizin kilonuz yuksekse belki yetersiz gelmiş olabilir ama yinede çok abartmamak lazım ;) selametle..

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Miktar konusunda şöyle bir sorun var, kutu üzerinde şu kadar serving diyor. Ama bizim çorba kaşıkları ile o kadar servginden çok daha fazlası çıkar. Üzerinde denilen spoon bizdeki kaşıklardan farklı mı acaba?

12. toretto58

toretto58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    protein le beraber kullanıcam yeni aldım bende sizce antremandan önce mi sonra mı kullanmak iyi olur en iyi etkiyi nasıl verir acaba

13. cagrihalacoglu

cagrihalacoglu Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci, müzisyen
    Yer:
    Feneryolu
    Şunu anladım ki, antrenöre sonuna kadar güvenmek lazım..Ki ben böyle yapıyorum ve çok şükür, çok iyi verim alıyorum..Önceden Şişenin üstünde yazdığı gibi günde üç çorba kaşığı kullanıyordum ve verim alamamıştım..Sonra antrenörüme danıştım ve bana "sen 194 cm boyunda 94 kg birisin, sence sana özellikle antrenman sonrası sadece bir çorba kaşığı yeter mi?" diye sordu, ve günde 3 x 2 kaşık şeklinde kullanmamı tavsiye etti..Sizi temin ederim ki ürünün ne kadar verimli olduğunu şimdi anladım..

Not : Ben antrenörümün tavsiyesine göre hareket ettim..Burada yazılan sadece benim deneyimim..Bu yazıyı okuyup "aha ben de böyle yapmalıyım" demeyin..Önce antrenörünüze danışın....

14. toretto58

toretto58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    antrenörü olmayan napcak :) 72 kiloluk birinin nasıl yapacağını danışma şansın var mı acaba arkadaşım yanında nitro tech hardcore da kullanıyorum spordan sonra nasıl bi kullanım yapsam hala tam karar veremedim önce amino sonra protein şeklinde kullanıyorum

15. damat

damat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben likit amino kullandım en iisi antremandan hemen sonra 3 kaşık ve yatmadan önce 3 kaşık.çünkü insana amino en fazla yıkım sonrası yani antreman sonrası ve vucut dınlenırken yanı yattıktan sonra gerekio..
    Toretto 58 bence onemlı olan kılo degıl tabıkı mıktar kıloya gore artıs gosterecektır onemlı olan kasını ne kadar yordugun yoksa cok kılolu ve uzun olsanda kası zorlamadıgın surece mıktarın etkısı olmayacaktır

16. ozKnN

ozKnN Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bu aminonun fiyatı nedir acaba bilgisi olan varmı ?

17. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    supplementler.com dan bakabilirsin. 90-100 civari olması lazım. bence mantıklı bir ürün. megaforte a göre daha uzun kullanılıyor, tadı çok daha güzel, daha ucuza geliyor ve en önemlisi amino değerleri forte ile ya aynı ya da bazı aa lar daha yüksek.

18. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatı 80 ila 100 lira arası değişiyor. tablet aminolardan çok daha etkili.

19. Ouz

Ouz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Net Cafe
    Yer:
    Giresun
    Kullanım olarak ne önerirsiniz, antrenman sonrası ve yatmadan önce 3 yemek kaşığımı kullansak? yoksa, antrenman öncesi ve sonrası 3 yemek kaşığımı kullansak daha çok verim alırız.

20. onurcan83

onurcan83 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorunun cevabını bende merak ediyorum? duh

Sayfayı Paylaş