Twinlab % 100 Whey Protein Fuel

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 15 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Basarili

49,3%
  2. Orta karar

43,1%
  3. Basarisiz

7,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 147 üye.
  1. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    bende aldım bu üğründen ilk defa kullancağım.izlenimlerimi aktarırım ilerde.

2. lisandro

lisandro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünün vanilyalısını bitirdim baya iyiydi,şimdi de çikolatalısını kullanıyorum etkisi gayet güzel ama biraz zor çözünüyor.

3. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Cookies & Cream kullanan var mı ?

4. escalade

escalade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu urunu sı ıherb den almayı dusunuyorum ama s an ıcın kargo dahıl fıyatı ne kadar bılen warmı ynı sıtede 35dolar yazıyor ama dogrumu baktım bılmıyorum bıde kargo fıyatı ne kadar onu merak edıyorum

5. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Kargosu DHL ile 20.23 dolar
    UPS ile 26,97 dolar.

Ürünün kendisi de 35,99 dolar.Kargo seçimine göre 55-60 dolara gelir yani.

6. escalade

escalade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bugun aldım 5lb ılerkı gunlerde ılk tadışta sekerlı bı tadı var.birde sole bı dez avantajı var kutunun arkasında 175ml suya bır olcek atın yazıor o kadar az suda cozulmuyor bence orada bı yanlıslık var urun bıtınce aldıklarımı yada alamadıklarımı yazarım saygılar...

7. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    şu anda kullanmakta olduğum proteindir.çilek aromalısını kullanıyorum.tadı ve çözülmesi güzel. bence orta sınıf proteinlere göre bir gömlek üstün . bazı arkadaşlar markayı yeni duydum demiş ama kendini ispatlamış yaygın ve iyi bir marka olduğuna şüphe yok. thums:

8. escalade

escalade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cookies & Cream olanını aldım bende dun ve bugun kullandım tat olarak cok farklı gusel bı tadı var çok fazla köpürüyor yanı optımumdakı kopuksuz ıcmek pel mumkun degıl tabı kopuk onun tuzu bıberı dersenız bılemem;)

9. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu

içmeden yaklaşık bir 45 dk önce hazırla , önce köpürüyor fakat bu 45 dk içinde köpük falan kamıyor . :)

10. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    supplementler hazırlandığı zaman içilmeli bekletilmemelidirler...

emregunes bunu beğendi.
  11. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    45 dk bekletilmesinde herhangi bir kayıp olmaz.
    sonuçta salona gitmeden hazırlanıyor ve antrenman sonrası içiliyor bu tür ürünler .

bir de hazırlanmış tek içimlik proteinler var ... onlar da raflarda epey bi zaman bekliyor ?

Son düzenleme: 23 Eylül 2010
  12. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bekletilmemesi gerekiyor çünkü limonun suyu sıkılıp içilmeyince vitaminin kaçması gibi protein vb. hazırlanan içecekler yapıldığı zaman içilmelidir..alınan supplement kutularının arkalarında bekletmeyiniz yazmıyor evet çünkü bunları kullanan herkesin bunu zaten bilebileceğini düşünüyorlar ama yanılıyorlarmış maalesef..
    tek içimlik proteinlerden kastın weider&all star ' ın süt proteinleri ise onlar elinde salladığın shaker gibi sallanıp oraya konmuyorlar laboratuvar ortamında hazırlandığı için kolay kolay bozulma veya biyoyararlanımında bir problem olmuyor ve onların içerisinde emülgatör var...

13. escalade

escalade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    wala ben atrenmana goturuyorum toz halde shaker ıcınde orda ıdman bıtınce su kokuyorum ıkı dk bekleyıp ıcıyorum ama sole solıyım yaklasık bı hafta oldu ve urun bekledıgımden daha ıyı cıktı yanı optımumdan sonra acaba ıyımıdır dıyordum bence fena degıl alınabılır bı urun

stanstolen bunu beğendi.
  14. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    Protein Tozu Önceden Karıştırıldığında Etkisini Kaybeder mi ?

Protein tozunu ne ile karıştırdığınıza da bağlıdır, ancak genel olarak protein tozu su veya süt ile karıştırılır.
    Karıştırmış olduğunuz ürünleri kısa süre içinde tüketmeniz önerilir. Karıştırıp içemediğiniz protein karışımını buz dolabında muhafaza edip en geç 24 saat içinde tüketmeniz önerilir, aksi takdirde bozulma riski vardır.

( yani öyle gazoz gibi 1-2 saat içerisinde asiti kaçmıyor )

yine de isteyen istediği zaman tüketir arkadaşlar önce hazırlayıp ya da sonra hazırlayıp. hatta proteini kaçmasın diye kutuyu açmadan kutusu ile bile tüketir isteyen .

15. AhmetArda

AhmetArda Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Çileklisinin Tadı Gerçekten Mükemmel .

1 Kere Salondaki Herkez Mutfağa Doğru Yönelmişti Bu Çilek Kokusu Nerden Geliyor Diye :D

16. escalade

escalade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bende cıleklı alıcaktımda bulamadım

17. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaslar ben bu urunun 2.7kg en buyuk kutusundan siparis vermek uzereyım ancak benm amacım kesinlıkle kılo almak değil bu urunu gunde 4 olcek (150) GRAM Kullanımı yerıne 75gram kullansam faydasını gorurmuyum yda 150 gram kullansam kilo alırmıyım 8 ayda 12 kilo vrdm zar zor kesnlkle almak ıstemıyorm :S daha once hıç protein kullanmadım kilolu oldugum icin amino ve animal serisini kullandım ama whey protein tozu konularında acemiyim heleki 150 gramda 600-700 kalori miktarini gorunce sok oldum 2 arada kaldım lutfen bana akıl verın bu arada haftada 2gun 1saat yuzme oteki gunde 1 saatkosu seklınde cardio 3 gunde ağırlık idmani yapmakatyım 5 gun spor yapıyorum yani ve 3 4 kilo daha vermek istiyorum kas gelisimi yaparken 2 3 ay icinde ne dusunuyosunuz arkadaslar lutfen forumu arastırın gibi msj lar da atmayın forumu arastırmadan tek bir kelime bile post atmadım bugune kadar şimdiden teşekkurler.

18. escalade

escalade Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    whey proteınler kana cok cabuk karısan proteınlerdır bu yuzden eger olcusunu kacırmazsan bısey yaglanmayapması mumkun degıl sen defınatıon donemındeysen whey ıyı olucaktır cunku kas yaparken kılo vermek ıstıyosun anladıgım kadarıyla ayrıca sen o uzerıne yazanlara bakma kendı proteın ıhtıyacına gore gunde ne kadar alman gerekıosa belırle ole ıc yada klasıklesmıs sabah kalkınca ıdmandan sonra yatmadan once seklınde kullan saygılar

19. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Üzerindeki dozajlar tamamen satış stratejisidir, 150 gr kullanmak demek bu ürün dışında hiçbir yerden protein desteği almadan günlük ihtiyacını karşılamak demektir ki düzgün bi beslenmeyle birlikte günlük alman gereken protein oranını günde max 2 ölçekle çok rahat yakalarsın..
    Benim kişisel tavsiyem; sabah kalktığında 1 ölçek, antrenmanlardan hemen sonra 1 ölçek alman yeterlidir :)
    Saygılar;

20. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    mrm twinlab a gore daha iyi diyolar ama bundaki protein oranı daha fazla

Sayfayı Paylaş