1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Turgut-15 yaş-3senedir v.g gelisimim durdu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve turgut2345 tarafından 30 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. turgut2345

turgut2345 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    bodykazm bunu beğendi.
  2. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum plato donemine girmissin bu demek oluyoki yerinde sayiyorsun gayet normal bisi , amacin vucudunu sasirtmak olsun mesa bi gun yuksek kalori al bi gun az al vucudu sasirt , antreman siddetini arttir ve 2 haftalik saglam bi super set yapmaya calis .

FuriousWind bunu beğendi.
  3. baranyo

baranyo Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    vucudu falan şaşırtmak terımlerı bana saçma gelır arkadaşlar beyin sizsiniz kendı kendınızı kandırabılmek cok sacma bır olay senın platoya gırme sebebın artık o kasları yeterı kadar yıpratamaman sen bana gogus bacak sırt deadlıft squat agırlıklarını yaz eger onlar hala geregın altındaysa guclu degılsen kas gelişmde durma noktasına gelır sonucta 100kılo bırı 10 kılo benchle vucut yapamaz

4. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Kardesim suanda at gozluguyle olaya bakiyosun beyin falan degisik cumleler kurmussun hadi ben yanlisim diyelim dunyaca unlu vucutcularda mi yalan soyluyo hadi bunuda gec sasirtmak derken mesela standart bir program yapiyosun antremanin hep ayni ama birden bire programi degistirip antremanin siddetini arttirsan alisilmisin disina cikmis olucak vucut ( yani buda super set dedigimiz olay ile gerceklesir ) biraz ayrintili dusun duz mantik dusunme

FuriousWind ve berkay7743 bunu beğendi.
  5. baranyo

baranyo Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    yok kardeşim haklısın ben bıraz basite kaçtım şöyle soylıyım sana yanı tabıkı mesela hergun 3*10 bench yaparken gıdıp 3*10 degısık gogus hareketlerı yparsan veya hafada 1 gun 4*15 yaparsan her zaman degısıklık ıyıdır ancak öyle bı ınsanı platodan cıkarmaz platodan cıkmanın tek yolu agırlıkları arttırmaktır buda haftada 1 kere degıl sureklı arttırmak yanı en azından bi 2-3 belkı 4 aylık guc antrenmanına baslamaktan gecer

atraksiyonlu bunu beğendi.
  6. Bay.dalgic

Bay.dalgic Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen oyle kardesim bunada katiliyorum burada haklisin . Bide sana tavsiyem mesela birgun yuksek kalorili besinler ye ikinci gun az kalorili diger gun orta bu sekilde farklilik yapmaya calis buda sana yardimci olucaktir :)

7. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    2-3 ay kuvvet antrenmanlarına yönelebilirsin döndüğünde tekrar hipertrofi çalışmasına başlarsın ve bu sefer daha verimli olur diye düşünüyorum.

8. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Kasların gelişimi çok iyi fakat boyun biraz daha uzamalı 1.80'i geçmeli ideal bir boy oranı için başarılar :D

Sayfayı Paylaş