Tuaf Tuaf Takıntılar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mardin1234 tarafından 17 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mardin1234

mardin1234 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim bi problemim var ve patlamak üzereyim az kaldı problemim takıntılarım arkadaşlar ben esmer tenli bi insanım yaşım 16 öğrenciyim takıntım ise okuldaki ortamımdaki arkadaşlarım bazı arkadaşlarım benimle dalga geçiyorlar esmen tenli oldugum içinmi bilmiyorum ama kafam cok kötü bozuluyor bizim bi kaç hoca bile benle dalga geçmeye başladı bu takıntıları takmalımıyım bilmiyorum kavga etsem dövemeyecem cocuklar değil vursam kavga cıkar döverim dörsen her türlü döverim ama kavga etmekte istemiyorum cünkü gerek duymuyorum her dalga geçenle kavga etsem kim bilir kaç milyon insan olmuştu bazen kendi kendime olumlu şeyler düşünüp kendimi mutlu ediyorum ama ertesi günü birisi gelir konuşurken falan dalga geçer lakap hesabı bütün morellerim sıfıra vurur öz güvenimi kaybetmeye başladım korku sarıyor bazı arkadaşlar şu tipe bak diyor dövsem ne gerek var diyorum kendimi biliyorum allaha şükür temiz yüzüm var rengim koyuda olsa farkyaratmıyor benim için boyum 1.76 kilom 56 kilom düşük biraz diyer sınıftakilere göre ben biraz kara kaçıyorum ama hiç bi zaman Yüce Rabbime beni niye böyle yarattın dye isyan etmedim cok şükür napayım arkadaşlar bu takıntıları takma ihtiyaçına gireyimmi girmeyimmi şaşırdım dışarda cok iyi tanınan bi insan olarak geçiyorum iyi yardım sever diye

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bu konuda daha kaç tane başlık açmayı düşünüyorsun?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş