Triceps ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve YsmnKLK tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

Triceps ağrısı

1. Sakatlık

33,3%
  2. Sağlık

66,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. YsmnKLK

YsmnKLK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar öncelikle, kolumda yaşadığım bir sıkıntıdan dolayı bilgilerinizi almak istedim sizden yaklaşık 2 haftadır antrenman yapamıyorum ve 2 gün önce tricepsimde yukarıdan aşağıya doğru ınerken bir boşluk var bu gözle de görülebiliyor sanki tricepsim 2 ye bölünmüş, bir morarıklık vs de yok ama kramplar dırsegıme doğru ağrılar var. 2 hafta antrenmanda yapmadım bu bır sıkıntı doğururmu sonrası ıcın trıcepsimin böyle olmasının nedeni nedir sizce? Şimdiden teşekkür ederim sizlere.

2. uuygun

uuygun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    morarıklık fazla zorlamadan yapmıştır kas yapın için uygun beslenme ve dogru hareket gerekiyor sunu söylemek istyorum ne kadar cok agırlık la hareket i yanlış yaparsan o kadar kötu önmli olan hareketi doğru yap yeter bide hangi hareketleri yapıyorsun arkakolda

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. YsmnKLK

YsmnKLK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hareketlerimi doğru düzenli yapıyordum zaten benım anlamadım antrenman yaparken hıçbir sıkıntım yoktu 2 hafta antrenman yapmadım antrenman yapmadığım süreçte gerçekleşti bu, hiç antrenman yapmadan sanki tricepsim bıcakla ortadan ıkıye bolunmus, arka kol hareketlerimi de bildiririm.

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    resim atabilme imkanin varsa iyi olur,triceps kasi zaten iki parcadan olusur ve gelistikce ikiye bölünmüs gibi bir görüntü olusturur.

Sayfayı Paylaş