Tribulus hakkinda düsünceleriniz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sessizCiglik tarafından 29 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Tribulusu 2 defa 2 farkli ürün olarak kullandim. Bir tanesi BioTech Usa adinda 2000mg gibi yüksek seviyede tribulus testiris barindiran bir ürün, digeri ise Wieder tri-Complex idi. Tribulus gece yatmadan önce testeron seviyesini arttirmak amacli kullaniliyor yanilmiyorsam. Cinsellikte de etkili oldugu söyleniyor. Bazi kullananlar ise bunun hicbir ise yaramadigini söylüyorlar. Ben kendim kullandigim dönemde kas kütlesi artisinda ise yaradimi bilemiyorum ama cinsellik konusunda etkili oldugunu düsünüyorum. Gerci ayni dönem Cinko ile beraber kullanmistim. Belki cinkodan kayniklidir. Sizlerin yorumlari nelerdir?

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    bi yerde okumuştum bilimsel olarak araştırmalarda bi işe yaramadığını sadece plasebo etkisi yaptığını söylüyorlardı yani sen onun bi işe yaradığını sanarak kendini motive ediyorsun :D

3. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Benimde kafamda o celiski vardi cünkü insanlarin bircogu ise yaradigi bircogu yaramadigini söylüyor. Steroid küründen sonra testeronu düsen pro bodycilerin tribulus takviyesi ile testeron seviyelerini yukariya cektiklerini de biliyorum. Bir de söylemesi ayip Tribulus kullandigim zamanda geceden yatmadan aliyordum sabah kalktigimdan inanilmaz bir cinsel istek ve uyarilmis sekilde:) bu da mi tesadüftü diye düsünüyor insan :)

Sayfayı Paylaş