trapezde ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve newbody35 tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. newbody35

newbody35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Omuz çalışmama bu hafta Barbell Upright Row ekledim,ertesi günde eller öne bakarak geniş tutuş barfix yaptım ve 3 saat sonra trapezde acaip ağrı başladı...daha önce hiç barfix yapamıyordum ama bugün 3 tane rahat yaptım diye sevinmiştim...trapez ağrısı barfixtenmi yoksa upright row dan mı olur acaba...

2. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    upright tan olmustur agır calıstıysan veya ani bi hareket yaptıysan olusmus olabilir bende de var biraz sınırları zorlamaktan ;) rahatlat msaj fln yap rüzgardan uzak tut ceyran da kalma gecer

3. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    iyide upright zaten trapez hareketi değilmi? yanlışmı biliyorum.

bi resim buldum etkilediği yerleri gösteren

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 12 Ekim 2009
  4. y2j

y2j Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kuşadası
    Yanlış bilgilendirmek gibi olmasın ama Charles Glass bir arkadaşı yarışmaya hazırladığı videoda dar tutuş yapıp çeneye kadar çekersek trapezlere ve omuzlara, geniş tutuş yapıp göğüs civarına çekersek sadece omuzlara etki ettiğini söylemişti.

5. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    barfiksden olcagını zanntmiyorum ama cok kastıysan kendini oda olabilir..

6. newbody35

newbody35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar teşekkür ederim...ben iş yerinde kendi yaptığım aletlerle çalışıyorum.1adet 20 kg lık dar barbel ve 2 adet 10 ar kg lık dambell var...upright tıda bu 20 kg lık barbel ile dar tutup 4*10 tekrar yapmıştım...sanırım ondan oldu...üzerinede barfix yapınca tuzu biberi ...peki ben bu upright hareketini nasıl yapacağım-yada yapmayayım mı,çünkü daha hafif ekipman yok...omuz çalışırken trapez çalıştırmak gereklimi..ayrıca trapez çalışınca omuzlar dar oluyor diye okumuştum....ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş