Trainingsplan

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Captairbus62 tarafından 6 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Captairbus62

Captairbus62 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar selam,

Yaklasik 2 yildan beri fitness yapiyordum. Uzun bir süre ara verdim ve bayagi kilo aldim 2 ay önce 111 kiloydum su anda 96 kiloyum 2 ay icinde 15 kilo üzeri verdim. Kilo verme sürecimde Body calismayi asla eksik etmedim. Su anda gercekten tam olarak on numara bir vucudum olmasada eskisine göre cok cok güzel bir sekil almis durumda.

Yurtdisinda yasiyorum, oradakilerine güvenmiyorum artik bu siteyi görene kadar : )

http://www.mcfit.com/tl_files/McFit_Website/trainingsplan/Coverworkout_Männer_Januar.pdf

Yukaridaki linkten incelerseniz burada bir Trainings plan var. Bu adamin vucudu gercekten cok güzel, ben normalde hergün calisiyordum fakat iyi degilmis. Günde 3 gün calissam 1 er gün araliklarla iyi olurmu acaba yeterli olurmu? Amacim Nisan`a kadar en azindan mide kaslarimin gözükmesini istiyorum.

Diger günler ise Cardio, kosu, bisiklet vs ile oyalarinirim. Amacim bütün gün gitmek haftanin 3 günü Vucut calismak 1 er gün araliklar ile.

Yasim 18, boyum 1.78 su anda 96 kiloyum. Bayagi fazlamin oldugunu biliyorum bunlar baldir tarafi hafif yagli onun disinda üst bölümde fazla bir problemim yok. Bu saatten sonra boyum uzarmi aslinda onun icinde neler önerebilirsiniz?

Bana acaba ne önerirsiniz?

Sevgiler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:51 ----------

Herhangi bir cevap?

Son düzenleme: 6 Şubat 2011
  2. Wills71

Wills71 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut geliştirmek amacıylan hergün gidilmez kilo vermek için ağırlık çalışmadan gidilebilir.Boyun uzayabilir 18yaşından sonra.

Captairbus62 bunu beğendi.
  3. Captairbus62

Captairbus62 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Demek istedigim, hergün KAS calisabilirmi? Acaba ne kadar pauseye ihtiyaci vardir.

7 gün sürekli calisip 1 gün dinlenmekmi gereklidir? Bunu tam olarak bilmek istiyorum. Tesekkürler.

Sayfayı Paylaş