Trabzonda Kick Boks Ve Muay Thai

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve karakarals61 tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. karakarals61

karakarals61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben Trabzonda Sogutlude oturuyorum.
    Hem kendimi korumak hemde vucudumu duzene sokmak için kickboks veya muaythaiye gitmeye karar verdım. Sorun sukı ben yomra fen lısesınde okuyorum ve yatılı kalıyorum yanı kursa gıdebılmek ıcın sadece haftasonum kalıyor. Sizin bildiğiniz meydan veya sogutlu cıvarlarındakı kıck boks-muay thai kuluplerı var mı?

not: denge spor kulubune gıttım pazar gunu kurs olmadıgını sadece cumartesı oldugunu soyledıler.Bende cok gerı kalırım dıye gıtmedım.Eger kulup bulamaz ve oraya gıtmek zorunda kalırsam haftada iki saat tek gun muay thai vucuduma ne kadar etkı eder acaba?

2. karakarals61

karakarals61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar tum forumu arastirdim ve soruma cevap bulamadim cevap verecek kimse yok mu

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Haftada 3 gün oluyor başlangıçta normal ama sen galiba dediğin gibi sadece 2 gün gidebiliyormuşsun.Biraz araştır gidebileceğin elbet bir yer vardır.Vücuduna Muay Thai ne yararı olabilir en fazla kondisyon , birazda yağlıysan yaptığın hareketlerin bellimi kalori yakımı ama haftada 1 gün pek o mücadele sporunu öğrenmene yeticek bir zamana benzemiyor.

Sayfayı Paylaş