TR-POWER

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mucteba tarafından 30 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    TR-PROWER bu markayı bilen varmı 4,5 kiloluk carbon hidratını alıcam çünkü.

2. victory

victory Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlış hatırlamıyorsam hepsiburada.com'da satıyorlardı
    açıklamasını ordan okuyabilirsin akrdeş yorumlar falan oluyor...

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    TR-power hakkinda, Ucuz protein adli basliginda bilgi bulabilirsiniz.

4. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    evet TR_power bu ürünün sayıbı bizim solan işletmecisi olur kendisi.. l carnıtıni ıyıdır salonda kullananlar iyi sonuçlar elde etti, yanlız ürünler çok pahalı TR _power yerine gidip başka markanın ürünlerini kullanmak daha mantıklı hammaddesi almanyadan geliyor bıldıgim kadarıyla.. 3.5 kıloluk whey proteinin fiyatı 217 ytl aromasıda bi garip, kullalananlar memnun diğil ..

5. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    beş para etmez ürünler

6. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar bu ürünleri üreten antalyada bir salon sahibi yani yaptırtan ve bizim salondada satılıyor ama çok pahalı ve kalite sıfır ne olduğu belirsiz çok pahalı hiç tavsiye etmiyorum bilgilerinize

7. dogus55

dogus55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    WHEY PROMIX 1000GR,WHEY PROMIX 1500GR,WHEY PROMIX 3500GR
    WHEY PROMIX ÜSTÜN KAS YAPICI:
    Bir sporcunun başarısı için düzenli antrenman ve kaliteli beslenmeye ihtiyaç vardır.
    Gelişmiş yüksek proteinli mükemmel tadlarıyla TR-POWER WHEY protein doğal özelliklerini koruyarak size maximum güç sağlayacaktır.İçeriğinde bulunan peynir altı suyu izolesi bütün protein mikterını içermekte bu nedenle metabolizma tarafından emilip kaslardaki protein ihtiyacını çok hızlı bir şekilde karşılayıp vücudun maximum güç üretmesini ilerleme ve gelişmesini sağlar.
    İleri teknoloji ve araştırmalar sonucunda gerek profesyonel gerek amatör kullanımlar için enerji ve besin kaynağıdır.
    Gelişiminizin ve ilerlemenizin garantisini verir.İçindekiler:100gr ''''''''''''''''daki miktar:
    Kalori(Kcal) ;
    Protein
    Karbonhidrat
    Yağ
    Amino Asitler
    25 gr 1 porsiyon su ile hazırlanma ürün:Kalori;99cal ,Protein;20gr , Karbonhidrat;4.25gr ,Yağ;0.5gr

8. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    beş para etmez bir ürün

9. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    :roll:

Tamam anladık.

antalya_07 bunu beğendi.
  10. nevrochaotica

nevrochaotica Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tr-power'ın carbomass'ını kullandım ve hiç mi hiç verim alamadım.paraya kıyıp daha kaliteli ürünlere yönelin.zira "ucuz mal alacak akdar zengin değilim" sözünün anlamını bana öğreten bir ürün oldu.

Atabeyler.sis bunu beğendi.
  11. acemisporcu

acemisporcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aklım Karıştı...

Arkadaşlar Merhaba;
    Forumda ve sporda yeniyim. Yapılan yorumları okudum. Öncelikle sormak istediğim tr-power ismi altında üretilen ürünlerden memnun olan göremedim bu yüzden aklım iyice allak bullak oldu hangi ürünü alsam diye. Türkiyede üretilen bir ürün olması ve milliyetçi olmam beni bu ürüne yöneltti ama sizlerin yorumlarını okuyunca üzüldüm açıkçası. Aklıma takılan sorulara cevap bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.

1) Tr-Power ın ürünlerini kullanan arkadaşlar öncelikle ne kadar zaman içerisinde ürünleri kullandınız? (Ürünleri örneğin 1 ay kullandınız istediğiniz sonucu alamadınız sonra mı bu karara vardınız. Yoksa uzun bir süre mesala 4 ay durmadan düzgün bir şekilde kullandınız ondan sonra mı bu karara vardınız? Her insanda metabolizma farklı çalışıyor malum.)

2) Her insanda metabolizma farklı çalışır istediğiniz sonuca ulaşamadığınız zaman acaba firmayı arayıp birebir görüşme gerçekleştirdiniz mi? Ürünün beğenmediğiniz özelliklerini söylediniz mi? (Örneğin; tadı, kokusu, görüntüsü vs.)

3) Bu ürüne yönelmemin sebebi Türkiye'de üretilmesi yani ülkemize finansal destek yapacağım harcamamın ülkemde kalması derdindeyim. Sebebi askerden yeni geldim piyasaya bakıyorum gençler işsiz ve bu durum beni üzüyor çünkü istihsam sahaları belli. Böyle bir ürünü alarak firmanın kazanması, büyümesi, dolayısıyla yeni bir istihdam sahasının açılması ve bu sayede işsiz olan arkadaşların iş sahibi olması.

4) Hepsinden önemlisi SAĞLIK, ürünleri kullandıktan sonra sağlığınızda, vücudunuzda olumlu veya olumsuz etkiler oluştumu? (Enerji artışı, vücudun belli bir yerinde alerjik belirtiler vs.)

Arkadaşlar zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Cevaplarınızı bekliyor olacağım. Biraz fazla araştırmacıyım o yüzden bu kadar uzun oldu kusuruma bakmayın artık:D

12. BetterThanBe4

BetterThanBe4 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Tekirdağ
    Oncelikle bir konuya aciklik getirelim, Turkiye'de uretilmiyor, Turkiye'de paketleniyor bu urunler. Bahsettigin firmada buyume gibi bir potansiyel goremiyorum.

Hard Line'i neden dusunmuyorsun?

13. idemenk

idemenk Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

dostum xxx yyy ccccc adlı sitelerede nedense aynı mesajı atmıssın tr-power konuları altında heralde urunun sahibi fln sensin insanlara kendi çıkarların uğruna bişeyler empoze etmeye calsıma.

14. musti07

musti07 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne olduğu belirsiz derken? hangi markanın ne olduğunu biliyorsunki? sadece isim yapmış markalar.bkz.: coca-cola içinden böcek çıkıyor ama millet içiyor.neden? çünkü isim yapmış.arkadaşım ben bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum.bilip bilmeden yorum yapma lütfen.bu ürün gayet güvenilir ve kaliteli

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:12 ----------

hardline'da türkiye'de paketleniyor sadece.öenmli olan etkili olup olmaması.kullanmayı bilmediğin için etkili olmamıştır sende :) emin ol hepsinden daha etkili bir ürün;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:14 ----------

sayın,antalya_07,
    sanırım bu ürünün sahibi ile bi düşmanlığın var ya da bu işi bilmiyorsun.5 para etmez ürünler olduğunu bilip bilmemen mümkün değil çünkü acemice yorumlarına bakılırsa 1 ay ya kullanmışsın ya kullanmamışsın.şöyle 3 4 ay bi kullan bak sonra neler oluyo.he kullandım diyosan kullanamamışsın :) üstünde yazan şekilde kullandığın zaman hepsinden etkili bir ürün.ayrıca 3 4 fake hesabın var galiba çok belli oluyo biraz belli etmemeye çalış olurmu? :) hem biraz ılımlı yaklaş ve dene bu ürünü bakalım iyi oluyomu olmuyomu ;)

15. alpayfatih

alpayfatih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu hortlatmak gibi olacak ama ürün hakkında bilgi arayan arkadaşların işine yarayacaktır eminim. Tr-Power in aminosunu aldım 4 idmandan önce 4 idmandan sonra alıyorum. en ufak bir etkisi/katkısı olmadı!!! ayrıca hapların bazıları üstünde kıl a benzeyen şeyler vardı. bir daha denk gelirse resmini çekip önce foruma sonra firmaya göndereceğim. not olarakta eklemek istiyorum ; l-karnitin ve karbonhidrat gibi ürünlerin ham maddeleri ucuz olduğundan dolayı markalar arasında f/p değerlendirebilir. ama amino protein gibi ürünlerin hammaddeleri pahalı olduğu için paranızı nışastaya yatırmak istemiyosanız alacağınz ürünleri iyice araştırısn. dip not: ürünlerin menşeinede bakın unutmayın ÇİN de yurtdışı, adamlar yumurtanın bile çakmasını yaptı. geri kanal sizin fikriniz...

16. jason77

jason77 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaşlar. 1 yıldır supplement kullanıcısı olarak multipower ve muschletechin protein tozlarını kullandım.bi arkadaş sporu bıraktığı için kendi proteinini bana verdi tabi tr power.gözlemlerim bu ürünü shakerladıktan sonra dite bi tortu oluşuyor toz şeker görünümünün aynısı ama tadı tuzu yok tekrar su koyup karıştırıyorum o dibinde kalan toz şeker görünümlü şey suya karışmıyor bu birinci izlenimim.ikincisi her içtiğimde ayıptır sölemesi cırcır havası esiyor midemde savaş çıkıyor wcden çıkamıyorum.daha önce kullandığım hiçbi üründe bukadar etkili ishal olmamıştı.nese böle işte :D

Atabeyler.sis bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş