TR-Power Carbomass 4.5kg

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve TuGhAn tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar, 3 aydır bb yapıyorum, geçen hafta bir gainer almaya karar verdim ve salon hocamızdan bana göre iyi bir gainer sipariş vermesini istedim. Kendisi aradı bir yerleri ve bana birkaç güne getireceğini söyledi ve 200ytl olduğunu söyledi. Ben de güvenerek kendisine parayı verdim. Daha önceleri bu başlıkta yazan markayı tavsiye ediyordu bu sefer başkasından gelecek falan demişti ama az önce spor salonundan geldim ve aldığım toz bu. Salonda kendisi yoktu, orada çoğunlukla gözükmeyen arada bir gördüğüm hoca vardı bana bu seninki galiba deyip verdi. Ama dönüşte aklıma kurt düştü, ben bu tozu nette 100-130 ytl arası fiyatlarla görmüştüm diye. Az önce geldim ve netten kontrol ettim doğru aynen dediğim fiyat aralığında. Tozu açmadım yarın nasılsa çalışmaya gideceğim ve bana tozu getirten hocayı görme şansım var kendisiyle konuşacağım fakat sizce bu durumda bir artniyet aramakta haksız mıyım? Bana daha önce 2 kere prolab whey satmıştı ilkinde 90 ikincisinde 100 ytl olmak üzere. Bir miktar kar payı koymasını doğru buluyorum tabii ki ama bu sefer biraz fazla gibi geldi bana. Yoksa oradaki kişi bana yanlış bir tozu mu vermiş olabilir? Etrafta başka bir ürün gözükmüyordu... Öyle olsa bile 200 ytl'ye satılan başka bir gainer var mıdır? Görüşleriniz benim için çok önemli, teşekkürler...

2. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    tr-power denen ürün beş para etmez kardeşim hiç bir ürününü alma sakın

TuGhAn bunu beğendi.
  3. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    bir gainer için 200 ytl çok fahiş bir fiyat hele tr-power gibi bir markaysa. hocanın sana aldığı ürün o mu başka birşey mi aldı bilemicem ama madem hocanın kar payı koyduğunu biliyorsun neden internetten daha ucuz fiyata daha kaliteli ürünler (hardline progainer 4.5kg 105 ytl gibi) almıyorsun ?

Son düzenleme: 7 Eylül 2008
    TuGhAn bunu beğendi.
  4. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Anlattığın doğruysa ayıp o hocaya....
    Sana da ayıp, protein tozunda uslanmamışsın gainerda da beni kazıkla demişsin.
    Prolab wheyin 2.25liği bile maks 150 lira mıydı neydi kaldı ki sana 900gr.lığını sattı sanırsam.
    Ürünü açma, hocana götür almaktan vazgeçtim salonu da bırakıyorum de.
    O karakterde adamın salonundan da hayır gelmez, eminim senle ilgilenmeden programı yazıp başından atıyordur.

TuGhAn bunu beğendi.
  5. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Protein tozunda netten baktığımla 10 ytl falan farkı vardı diye sesimi çıkarmamıştım, ama bundaki farkı görünce ben de artık yuh dedim. Aslında salonda hocasından hocasına değişiyor, bahsettiğim hoca canayakın da davranıyordu beklemezdim ama oldu işte... Daha dün bir diğer hoca sana iki ayrı program yazıyım kilo alman için falan dedi yarın başlatacaktı ama bilmiyorum.

Salona parayı 1 yıllık taksitle çektirmiştim zamanında ve spor salonu bu merkezdeki yerlerden sadece biri (normalde yüzme falan da yararlanabiliyorum) bu yüzden eğer orayı bırakırsam yine paramı sokağa atmış olacağım, şimdilik bu ürünü açmadan geri götürüp bir şekilde vermeyi düşünüyorum. Göz göre göre beni kazıkladığını söyleyemez sanırım. Diğer hocanın yeni programı ile devam etmeyi düşünüyorum. Keşke daha önceden araştırmış olsaydım buradan da bunlar başıma gelmeseydi...

Dediğiniz gibi netten almak en doğrusu sanırım...

6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Olaya iyi yönünden bak..
    Sana bu ders olmuş..
    Böylece bundan sonra hem araştıracak ve bilgini artıracaksın, hem de kendi kendinin hocası olma yolunda ilk adımları atacaksın bu hırsla..

Bu zihniyetteki hocanın iade alacağını zannetmiyorum, bundan sonra sen de salonun hoca dışındaki nimetlerinden faydalanırsın ve kendini durmadan yetiştirip bilinçlendirerek (forumun da yardımlarıyla) gelişiminle hocanı utandırırsın..

Tozu da bitene kadar kullanırsın ve ödemiş olduğun fiyat farkını da bu yeni hırslanma ve bilinçlenme sürecine giriş ücreti olarak düşünürsün..

Her şeye iyi tarafından bakmakta yarar var..
    Tabii kötü taraflarının da bilincinde olarak..

erencaner ve TuGhAn bunu beğendi.
  7. BEEFCAKE

BEEFCAKE Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    yarın tepkisi nasıl olcak hocanın bakalım..merak ettim,umarım yanlış anlaşma vardır,yarın değiştirir ürünü

8. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Tüm yorumlarınız için teşekkürler, @bonatschi'nin dediği gibi eğer geri veremezsem bile hırsım ve diğer hocaların yardımıyla kendisini utandıracağım umarım. Keşke bu forumu daha önceden keşfetsem, daha önceden okusaydım supplementler kısmını. Ama işte insan bazen herkese güvenmenin gereksizliğini bu şekilde anlıyor. Bu forum olmasa belki farkına varmayacaktım, bu şekilde başka siparişler de alabilirdim. Ama yine de konuşmak için erken, umarım aldığım toz yanlıştır da yediğim kazık falan yoktur ortada... Yarınki sonucu da yazarım buraya.

9. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bonatschi çok doğru söylemiş bende sana moral motivasyon babında önemli bir söz söyleyeyim, büyük harfle yazıyorum lafın önemine binaen:

TECRÜBE SATIN ALINMAZ VE TECRÜBEYE PAHA BİÇİLMEZ

Sen yine ucuz edindin bu tecrübeyi ;)

TuGhAn bunu beğendi.
  10. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    senin diyecegin şu olmalı; hocam siz bana yanlış toz verdiniz herhalde...ben bunu istemiyorum ki...böyle ucuz bir markanın fiyatını coktan biliyordum internetten, ama siz yanlışlık yapmış olabilirisniz diye bunu aldım, ben weider mega mass zannetim fln dersin...bunun kötü oldugunu zaten biliyordum diyeceksin...ben bugun bunu iade edip başka gainer almak için geldim...bunu yazdım çünkü geri almazsa bile en azından daha kaliteli bir gainer sipraişi veriri sana...denk gelmiyor ki bana şöyle adamlar...bunlara pabuç bırakmayacaksın...dişini mutlaka göster..daha kaliteli bir marka ver de en azından...bunun bu kadar para etmedigini cümle alem biliyor de...

Son düzenleme: 7 Eylül 2008
    TuGhAn bunu beğendi.
  11. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    keşke gördüğün gibi geri çevirseydin . . . iyisinden kilo aldırıcı deyip marka seçimini böyle insanlara bırakırsan olacağı bu ..
    ancak bal gibi de değiştirir .. iş sende bitiyor .. D.Wolf a katılıyorum

12. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mübarek aylarda bu markanın malını insanlara kandırarak satanları Allaha havale ediyorum , bizim eski hocada getirip koyardı vallahi gırtlaklayasım geliyodu

13. ayıbogan

ayıbogan Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    alacaksan universal veya optimum al.........

14. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Salondan geldim, tozu götürüp vermiştim. Bana fiyatın aldığı yerdeki fiyat olduğunu söyledi, internet fiyatlarına güvenmemem gerektiğini (zamanı geçmiş ürün, sahte ürün vs çok bulunduğunu) ve kendi aldığı yerin çok güvenilir yer olduğunu ve son kullanım tarihlerinin epey ileri olduğundan falan bahsetti. Ben parasından geçtim markayı da istemiyorum falan dedim, tamam değiştiriyim o zaman başka bir markaya falan dedi. Prolab örneği verdim, kesin konuşmayım ama 4.5k olmasa da bunun yerine buna yakın bir miktarlığı ile değiştirtirim falan dedi. Hafta içi falan alabileceğimi söyledi. Herneyse çalışmaya başladım, sonra düşündüm ki para konusunda olan oldu artık yapabileceğim birşey yok, aldığım dersle kaldı ama madem hoca bu tozu bu kadar övüyor (birçok öğrencisinin kullandığını, özellikle bunu isteyenler olduğunu falan söyledi vs) dedim o zaman eğer işe yarayacağını söylüyorsanız bakalım dedim aldım tozu geri geldim. Çünkü onun yerine hangi markanın kaç kiloluk tozunun geleceği ve ne zaman geleceği meçhuldü. Kısacası olan oldu...

Yukarıda bahsettiğim diğer hoca bugün fazlasıyla ilgilendi, baştan bir program verdi ve bana bu programla aylık 3'er kilo kazandıracağına dair garanti verdi, her gelişimde yavaş yavaş hareketleri artıracağını söyledi.

Kısaca olanlar bunlar, soğuk suyumu içtim dersimi aldım. Benim durumumdaki diğer yeni arkadaşlar da bunlardan yola çıkarak daha dikkatli olurumarım, ilginiz için teşekkürler... :)

15. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Sana bir takım garantiler veren hocalardan, sporculardan ve ek besinlerden uzak duracaksın.
    Özellikle bu sporda bir takım garantiler vermek ne kimsenin haddidir, ne de bu garantilerin gerçeklik payı vardır.
    Senin vücudunu ve idmanlara vereceğin tepkileri senden başka kimse iyi bilemez.

Bu spordaki tecrübemin bana öğrettiği yegane şeylerden biri şudur:

Özellikle uzun yıllarını beraber geçirmediğin sürece, seni neredeyse tanımayan, belirtmiş olduğun zihniyete sahip insanların ağız oyunlarına, bir takım garantilerine ve tavırlarına aldanmamak gerekir.

alifurkan1 ve TuGhAn bunu beğendi.
  16. musti07

musti07 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    enye dayanarak söyleyebiliyorsun bunu sen mi üretiyorsun sanki? en kaliteli ürün TR-POWER ve etkili bir ürün.beş para etmez gibi youmlar çok saçma ve temelsizdir ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:44 ----------

bu yapılan hocanın ayıpı ama kullanmalısın bu ürün çok kaliteli ve etkili.sabredip 3 ay kullan bak gör neler olacak emin ol çok memnun kalıcaksın

17. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Dünyanın en iyi ürünü demek :) İyi reklam yapıyosun her başlıga yazmışsın. ben sana hemen eksiğini söyliyim. vakti zamanında piyasaya yeni çıkmış ne olduğu belirsiz, bir ürünün amerikan malı besin takviyeleriyle (O.N, weider) aynı fiyatta satılıyordu, yani aynı paraya mercedesmi alırsın lada mı ? gibi bir şey olmuş sizinkisi :)

ürünün kutuları rezalet,dyo boya kutusu daha çok güven veriyor sizin ambalajlardan. eğer usa malı supp. ler ile aynı parayı vericeksem kutu ve ambalajda bi zahmet özen göstersinler.

özetle o paraya o ürünlerin satılmasını beklemek imkansız olur..

Son düzenleme: 13 Aralık 2010
  18. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Carbomass 2kg a yakın kullandım hiç bir işe yaramadı ancak tr-powerin amino 2000 ürününden verim aldım

19. timokanil

timokanil Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    başka kullanan var mı arkadaşlar ?

Sayfayı Paylaş