Tr Power Amino 2000

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Betman tarafından 29 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Betman

Betman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese Merhaba
    Bu ürünü kullanmaya başladım kg:92 boy:1.82
    yorumlarınızı bekliyorum faydalı olur mu sizce ?

2. by_ncd

by_ncd Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Nasıl ? Memnunmusun ??

3. sonerakman91

sonerakman91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar bende bu üründen sipariş ettim 1 hafta önce bakalım ne zaman gelecek. spora baslayalı 3 % 4 hafta oldu. Etkisini görürsem buraya yazarım...

4. musti07

musti07 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum ve gayet memnunum.etkisini gösteriyor ve kaliteli bir ürün olduğunu belli ediyor

5. ruthlesss

ruthlesss Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bugun aldım. en ıyı kullanım ıcın hangı vakıtler ve kac tablet almak gerekıyor acaba ? yasım 21 kılo 67.5 aydır spor yapıyorum. bır de off gunlerde kullanıcaz mı ?

6. serginho

serginho Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Bende kullanıyorum bu ürünü,fena değil. Fakat üzerinde B6 vitamini ile tüketilmesi tavsiye edilir diyor.

7. xenopbia

xenopbia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünü kullananlar var mı? Biraz daha yorum lazım.

8. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Bu üründen yaklaşık 300 tablet kullanmıştım düzenli olarak spora ilk başladığım zamanlarda , terletme etkisi dışında ne bir perfonmans yararını gördüm ne de kas gelişimine destek verdiğine şahit oldum. Kaliteli marka ürünlerine yönelmenizi tavsiye derim , paranızı boşuna vermeyin ayrıca amino asit içeriğide o kadar iyi değil , tadı iğrenç vs..

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    aminonun nasıl terlettiğini merak ediyorum ?

tr power ilk başta hammaddeyi yanlış bilmiyorsam almanyadan getiriyordu hardline gibi.ama şimdi değişti tamamen tr yapıyor ve kalitesi berbat kullanılmasını tavsiye etmem

10. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Bu aminoasit içerisinde l carnitine mevcut. Ondan dolayıdır. Antrenman öncesi 5 adet antrenman sonrası 5 adet olarak kullanmıştım.

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim sayın flamel.bunlar mucize ürünler değil fiyatlarıda çok pahalı değil bu tip markaların 1-2 tane var zaten bunun gibi reziller piyasada malesef bilmeyen alabiliyor.maddi imkansızlıklar vs.fayda görmemen normal

12. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Bunlar zaten bilinçli tüketiciyi hedef almayan markalar , bilinçsizce birilerinin tavsiyeleri ile birilerine satılmak istenen hatta ve hatta basit spor salonlarında ki hocalara tarafından sırf kar amaçlı tuzak olarak satılan markalar. Garib anadolunun salonlarında satılması için üretilen ürünler. Böyle siteden Allah razı olsun her bilgiyi detayına kadar öğrenebiliyoruz , Bodyforumtr ye tekrar tekrar teşekkürler..

13. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kullandım ama pek faydasını göremedim.ama beslenmem felanda çok zayıftı.bence uzak durulacak bi marka.universal vs tercih edin

14. alimurat

alimurat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Madde maddedir nesi değişik olur beyler, içerisinde dünya aminoasit var en gerekliler bir araya toplanmış, x marka yabancı marka olunca değerli, hesaplı ve yerli ise tükaka mantığını sevmiyorum. Ha içinde bu aminoaistler değil leblebi tozu var diyorsanız o başka bir iddia ispatı gerekit. Plasebo etkisi ile çok para verince daha iyi sonuç alınacak çünlü o daha kaliteli gibi de gelebilir.

15. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Supplementler için geçerli değil o dediğiniz bence. Üretim yerlerinden tutun , ambalajlarına kadar dandik markaların amatörlüğünü herkes biliyor. Supplementler konusunda dünya çapında marka olmuş , profesyonel sporcular tarafından kullanılan yerli marka var da biz mi kullanmadık ? Ayrıca ben Türk firmalarının supplementlerinin içerik değerlerine inanmıyorum.

16. alimurat

alimurat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ön yargı mı yoksa bilimsek yaklaşım mı emin olamıyorum

17. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Şimdi şöyle bir şey var , bir ürün yerli veya yabancı olsun ki bu ürünler sporcu takviye gıdaları ise ürünlerin ham maddesinin nereden elde edildiği ve işlenmesi , kimyasal labaratuvarlardaki etki analizleri , etiketi ,ambalajı, sunuşu, kalitesi bunların hepsi çok önemli yer tutar ürünün popüler , tercih edilen bir ürün olması için.. Bunu geçtim yerli firmalardan Hardline ' in bazı ürünleri hariç hangisi üst düzey antrenörlerin yönettiği elit sporcu salonlarında satılıyor ? Bu Nitrofull , Tr power vs.. gibi markalar zaten orta ve düşük seviyedeki spor salonlarında satılan ve bilinçsiz (sadece tavsiye üzerine supplement alımı yapan ) müşteri potansiyelini hedef alıyorlar.İnternet siteleri üzerinden yaptıkları satışlardan memnunlar tabiki çünkü Türk insanı ucuz etin yahnisini sever daha çok bu bilindik bir gerçektir.Spor salonlarındaki hocalar bu ürünleri kaç paraya satıyorlar biliyormusunuz ? % 300 kar yapanlar varmış bu basit ürünlerden , buda işin ne oldugunu gösteriyor bize..

Yerli veya yabancı olsun farketmez önemli olan sizin vermiş oldugunuz paranın hakkını veren ürünlerin tercih edilmesidir. Kim hak etmişse para ona gitsin.

Bilimsellikten bahsetmişsiniz ;

Bilim ve bilimsellik ne demektir ?

Akademik olarak yapılmış bilimsel çalışma ile akademik olmayan bilimsel çalışma vardır.

Dünyadaki çeşitli kaliteli sporcu , fitness dergilerinde firma ürünlerinin içerikleri ve etkileri ile ilgili bu tip makaleler vardır , araştırmalar ortadadır , forumuda inceleyiniz. Burada yüzlerce insan yorum yapıyor , az çok hangi yerli ürünün ne mal olduğu ortaya çıkıyor ki bu siteye girip supplementler hakkında yorum yapan insanlar ki bu işe değer verip , ciddiyetle yapan insanlardır , yorumlarıda önemlidir.

Tavsiye ederim size yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı mantığı bu tip ürünler için geçerli değil.

18. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Kullanıyorum antrenman öncesi 5 sonrası 5 tablet alıyorum kesinlikle başarılı bence düşük fiyatlı amino asitler arasında en iyisi amino 9000 den daha başarılı buldum l-carnitin'in gerçekten fark edilir derecede terlettiğini hissediyorsunuz

TIME bunu beğendi.
  19. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    ilk başlarda her sene bir yorum gelmiş böle saçmasapan ürünleri insanlar niye para verir merak ediyorum ne bi kullanan var ne bişey anlamsız saçma sapan bir aminomasit

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:18 ----------

ucuz eti yahnisi bu kadar olur. hayır ne bekliyosunuz şaka gibi ya ucuz diye al bi halta yaramasın al ben bu parayı yiyemiyorum sen ye :)):

20. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Ne bir kullanan var derken hepsibur.dada ürün sporcu besinleri satışında %53 lük kısmı sadece kendi kapsıyor gir bak, ben aynı fikirde değilim ne kokusu rahatsız edici ne tadı kötü nede görüntüsü kutusu vesayre gayet detaylı bilgileri iletişim bilgileri hepsi yazıyor sahibi gökçe beyide şahsen tanıyorum carbomass da kullanıyorum bunuda kullanıyorum uzun zamandır ve en ufak yan etkisini görmedim, ama bizim insanlarımız amerikan rüyalarına alışkın doğru ya :( amerikada yarı fiyatı olan animal pak'e iki katı fiyat da şahsen ben vermem o kadar kazancı millet hiçbir zahmete girmeden kazanıyorsa bende vermiyorum arkadaş, gaspari kullanırım en azından amerikayla aradaki fiyatlarda uçuk bir fark yok

TIME bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş