Toz Ve Haplar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve minti tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. minti

minti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaslar ben birsey sormak istiyorum 1 yıldır badi yapıyorum ve ilac tek tük kullandım yani arkadaslardan amino felan neyse soruma geleyim
    ben simdi internetten alıyorumda

amino 2000 whey protein tozu( kakao) bide keratin hap toz olan degil bu 3 ünü almam mantıklımı sizcE? kesin alacam yok alma felan demeyin lütfende nasıl bu 3 ünden memlun kalırmıyım

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sorunun yanıtı tabıkı..

Whey, amıno ve creatın en temel supplement'lardır..

Fakat kullanım sekıllerını vs forumda arastırmanı tavsıye ederım..

Genel olarak beslenme ve ıdman bolumlerınıde gezebılır, tecrubene yenı bılgıler katabılırsın.. ;)

3. minti

minti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam tesekkür ederim bu 3 ünü aldım zaten kullanım acısınıdan bilgi verirmisiniz ac karın tok karın ws ? bide calısma sekillerini biliyorum sadece kullanımı anlatsanız yeter mesela keratin ( hap) olan tok karınla günde 3 kere devamını sizden bekliyorummm

4. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    ceratin yüklemesini yaptıktan sonra her gün 5 gr.tok karna tavsiye ederim.iç bulantısı yapabilir.-gerçi creatinin hangi çeşidi onu bilmiyorum ama monohidrat iç bulantısı yapabilir-
    whey i günlük protein ihtiyacına göre -doğal besinlerden aldığın protein mikatarınıda hesaba katarak alırsın.antreman sonrası sabah kalkınca mutlaka al derim.whey varken amino ne kadar gerekli o tartışılır ama aldıysan antreman sonrası al derim.

5. minti

minti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tşk kardes anladım

Sayfayı Paylaş