Toz Kullanmadan Şişmek Mümkün Mü

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MuhammedAlii tarafından 19 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MuhammedAlii

MuhammedAlii Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba sevgili biraderlerim. Gerçekten toz kullanmadan veya belli bir diyete bağlı kalmadan şişmek mümkün mü? Birde aşağıda kilo boy ve yaş belirttim. Boyumun uzaması için değişik hareketler felan yapıyorum. Bol bol balık felan yiyorum. Sizede öneririm. Kilom gördüğünüz gibi bayağı düşük. Gögüs kafesim çok kücük geliyor bana ama omuzlarım yaşıtlarım gibi -küçük değiller-. Bu zamandan sonra iyi bir vücuda sahip olabilir miyim? Öneri ve nasihatlerinizi bekliyorum. aryıca teşekkür edeceğim ama şimdiden de teşekkür ediyorum. inşallah umduğunuz gibi başarılı olursunuz hepiniz.

bu arada:
    kilo: 55-57
    boy: 178

2. unknown00

unknown00 Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İlk etap da supplement zorunlu değildir ama beslenme için aynı şeyi söyleyemem . Belli bir zamanı aşıp artık vücudun bazı desteklere ihtiyaç duyduğu zamanlar olacaktır . Bol bol araştırın beslenme programlarına yeni başlayanların için antreman sistemleri vs bir yerden başlayın . İyi dinlenin vücudunuza girmesi gereken günlük besinleri alın ve sıkı antreman yapın .

MuhammedAlii bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş