topuğu dirseğe değdirememe

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 27 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    namaza gittiğimde fark ettim uzun süredirde var bacaklarım bayağı kalın ve kaslı acaba bundan kaynaklanıyo olabilir mi kalçama 3cm kalıyor ama değemiyorum acabaa bu kaslardan mı yoksa esneksizliğimden mi sizinde böyle sorununuz var mı

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Tek derdin bu olsun diyebilirim sana, topuğu dirseğe değdirmek nereden aklına geldi ki zaten???

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ya pardon aklım nerdeyse artık yanlış yazmışım demek istediğim kalçamı topuğuma değdirememe

4. kocaday

kocaday Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makina Muhendisi
    Yer:
    istanbul-atakoy-zonguldak
    dostum ben sağ bacagımı kalçama kadar çekebiliyorum ancak sol bacagım bir 10cm kalıyor(menisküs ve ön çapraz bag ameliyatı geçirdigim dizim yüzünden sanırım.).Bende getiremiyorum ah bir açabilsem o dizi başka bir şey istemiyorum.Yardımcı olabilecek arkaaşların fikirlerine açıgım.

15 Ne aşağılayıcı ne yüceltici sıfatlar kullanmayın (üstad, usta, hoca, abi, aga, baba, kardeş, koçum...). Artniyetli olmasanız dahi bunlar yanlış anlaşılabilir. Kişilere sadece nick'leriyle (takma isimleriyle) hitap edin.

Lütfen kurallara uyalım ve okuyalım (flexor)

Sayfayı Paylaş