toplu taşıma araçları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve j.claude.er tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    toplu taşıma araçlarında başınıza gelen kötü, ilginç veya komik olayları birbirmizle paylaşalım.

geçen hafta topkapıdan gaziosmanpaşa minibüsüne bindim. minibüs edirnekapıya geldiginde yaklaşık 15 kişilik bi roman ailesi minibüse bindi. burda romanları veya başka bir ırkı genel olarak kötülemiyorum ama minibüse binen roman vatandaşlarımız okadar kötü kokuyorlardı ki bugüne kadar böyle bi kokuyla karşılaşmamıştım aksilik cebimdede hiç para kalmamıştı. minibüste okadar çok duraklarda bekliyordu ki artık benim bekliyecek gücüm kalmamıştı. minibüsten indim yürüyerek eve vardım. minibüsten indigimde ilk söyledigim şey şu oldu cehennem gibi kokuyorlardı.
    açıkcası ben kötü koksam ilk kendim rahatsız olurum. roman vatandaşlarımı deminde söyledigim gibi genel olarak ele almıyorum. ülkemizin her kesiminde temiz olmayan insanlar mevcut. temizlik imandan gelir :)

2. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    İnsanın gözüne baka baka burnuyla oynayanları ben anlamış değilim :)

3. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dolmuştada çok fazla karşılasıyoruz :)
    Sınıfta Bedenden çıkıncada Acayip derecede Koku oluyor :)

4. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Geçen sene okula gidip gelişim 3 saatin üzerinde oluyordu. Mimarlık öğrencisiyim ödevde bol olunca günlük 4-5 saat uykuyla çok zor oluyor. Bende kendimce bir yöntem buldum. Sabah ve akşam okula giderken vapurda büfeye yakın yerde oturuyorum inerken beni uyandırıyorlar, birde akşamları dönüşte oturacak yer bulursam minibüste yanımda kim olduğunun önemi yok direk omzunda uyurdum:) Ne güzel günlerdi :)

Berkthagar ve Altintop bunu beğendi.
  5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    benim başıma gelmedi ama şöyle bir anıyı da paylaşmadan edemedim:

Eve gitmek üzere Bakırköy dolmuşu bekliyordum. Sigaramın kalmadığı aklıma gelince önünde durduğum Tekel bayiine girecekken minibüs geldi. Apar topar bindim.
    Şoföre parayı uzatıp,
    -'Bir Monte Carlo' dedim! Adam birkaç saniye yüzüme bakıp,
    - 'Abi bu Bakırköy'e gider' diye cevap verdi!

6. rocky_

rocky_ Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    çok guzel bı anıymıs::) bende bırgun emınonune gıdıyodum ıett yle delı bı adam bınmıstı orobuse elınde lehen vardı yasımda daga ufaktı bıde ekmek bıcagı vardı yol boyunca o adama bakıyodum sonra bana donup kufur etmıstı korkmustum o adamdan :) bıgunde mınıbuse bındım en arka tarafta kızlar oturuyordu 4 5 kısı vardılar yol boyunca kakara kıkırı konusuyolardı benımde bıraz moralım bozuktu mınıbuse bınen ınsanlarla dalga gecıyolardı arkama donup yeter artık susun lan dıye bagırdım kızlar yol boyunca hıc konusmadılar oylece susmuslardı:)

7. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    hep böle oluyor dershaneden cıkıyorlar 4-5 kişi aynı yere gidiyor :D gülüyolar öle m"l m"l :)

Sayfayı Paylaş