1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

toplamda 1 yıllık çalışma sonucu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve V€η1Øм™ tarafından 20 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. V€η1Øм™

V€η1Øм™ Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Building Antrenör
    Yer:
    ASR Spor Center
    teşekkür ederim daha iyisi sizin olsun :)

creatin performansını arttıracaktır ve iyi beslenme iyi dinlenme sonucu kütle artışı sağlar, yanına imkanın varsa whey proteini almanı tavsiye ederim, creatinle beraber temel karışımlardan biridir ki etkisi çok daha fazla olacaktır. creatin aldığın zaman tabiki antrenmanlarda istekli ve agresif olacaksın ki bu da çok işine yarayacak. ben creatini bıraktıktan sonra herhangi bir performans düşüşü yaşamadım ki kullananlardan da sadece birinde gördüm düşüş. o yüzden kesin bir şey diyemem ama düşüş yaşayacağını sanmıyorum.

creatin böbrekleri ve karaciğeri yorar, kullanım şeklini 6hafta kullanım 2 hafta ara şeklinde yaparsan böbreklerinin ve karaciğerinin yeniden toparlanmasını sağlarsın. zararı gerçekten çok az olan şeyler suplementler o yüzden kullanmanı öneririm.

creatini nasıl kullanacağını da şöyle açıklayım, ilk hafta yükleme yapacaksın, öğünlerden sonra 1 çay kaşığı creatini bol suyla iç, yani günde 3 kere. 5gr x 3 = 15 gr günlük düşen creatin miktarı. 1 hafta sonra 7x15gr= 105gr creatin vücudunda depolanacak. normalde vücutta 110gr creatin doğal olarak depo halindedir sürekli sen bu miktarı 2 katına çıkaracaksın. ilk hafta yükleme bittikten sonra sadece antrenman günleri antrenmandan önce 3gr antrenmandan sonra 3gr şeklinde al. ve 5 hafta devam ettikten sonra (toplamda 6 hafta) 2 hafta creatini kes. sonra tekrar aynı şekilde başlayıp yine 6-2 şeklinde devam et.

ama söylediğim gibi whey proteini de eklersen çok daha güzel şeyler yapacağına eminim. kolay gelsin iyi çalışmalar :)

Sayfayı Paylaş