Tonalin CLA Ne kadar etkili?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tribes tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tribes

tribes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tonalin CLA . GNC ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürünü kullanan varmı acaba. Forumdaki bir çok arkadaş gibi benimde sorunum karın bölgesi yazğları.Vücudumun bunun dışında herhangi bir yerinde bir gram yağ yok hatta zayıf bir durum söz konusu. Bu amaçla haçim kazanmak için VG yapıyorum ve yavaş yavaş hacim kazandığımı ve kaslarımın belirginleştiğini görmek çok hoş. Ama bunu yapmak için herkes beslenmeye önem vermek lazım diyor ve bende bol protein + karbonhidrat(kompleks) tüketiyorum.Ancak göbekte pek değişen birşey yok yağlar yerli yerinde duruyor. E ozaman bu yağlardan kas kütlemizi kaybetmeden nasıl kurtulacağız daha yeni yeni kaslanmaya başlarken göbekteki yağlar için fedamı ediceğiz onları :)

2. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    Bwnce hacim kazandıktan sonra yağlarınla uğraşmaya başla yada süperset ve dairesel antrenman stilleri uygulayabilirsin tabi bu programlar belli bi seviyeye gelmiş sporcular için vücudun bu antrenman programlarını kaldırabiliyorsa en uygun antrenman stilleri bunlar hem kas gelişir hem yağ yakarsın ve bu belirgin bi şekilde olur.Tonalin cla bende aldım ve kullanıyorum ama daha 4 gün falan oldu düzenli kullanımda iyi oluyormuş yorumlara akılırsa ve tonalin vücuttaki depo yağları kan akışına serbest bırakarak kaslarda enerji olarak kullanılmasını sağlıyornuş aynı zamanda vücutta yağ depolanmasını engelliyormuş falan bir iki ay kullanmak lazım arkadaşım kolay gelsin

3. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Hangi marka ürünü kullanıyorsun?

4. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları: