Ton Balığı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sweetovski tarafından 28 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sweetovski

sweetovski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet Kafe
    Yer:
    Antalya
    Herkese selam arkadaslar. Ben bu spora başlayalı 1 ayı gecti, niyetim bel bölgesindeki yağlardan kurtulup, birazda olsa vucuduma kas yapmak. Bu forumdaki tecrubeli arkadasların tavsiyesi ile her antreman öncesi 30 dk bisiklet ceviriyorum, son 10 dk sını depar şeklinde. Elimden geldigi kadarda protein alıyorum, her antremandan sonra yağsız tarafından pilav ve 100 gr tavuk döner:) protein ihtiyacımı balıktanda karşılamak istiyorum, ama normal balık pişirmeye imkanım yok, internet cafe işlettiğim için sabah 9 gece 12 burdayım, eve gidincede saat 1 oluyor ve yemek yemiyorum o saatte, bu yuzden arasıra ton balıgı alıyorum, ama onunda içi yağ dolu:( benim sormak istedigim o ton balıgı bana faydalı mı yoksa zararlı mı? cardio yapıp aynı zamanda protein alacağım derken yağları büyütmemek açısından sordum:)
    Cok tesekkurler, saygılar

2. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yağı yemiceksin,yağı süzüp (bi çatallada olabilir) ton balığını yiceksin..2 tane sandviç arası yapıp götürebilirsen çok güzel olur..

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
  4. ForzaBeşiktaş

ForzaBeşiktaş Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    muscled_girl' ün de dediği gibi bir çatalla bastırarak çok rahat süzebilirsin ancak bu Tonton ya da kıyılmış ton balığında olmuyor buna dikkat et.
    Bimde Derya Ton var %8 kdv oranından sonra 3,15 ye düştü 2lisi.

Sayfayı Paylaş