1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

tlgozarslan 3 yıllık VG Diyet

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve tlgozarslan tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. tlgozarslan

tlgozarslan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Vücut geliştirmeye 2008 yılında başladım. Bir tek üniversite sınavına hazırlandığım dönem hiç gitmedim. Ondan sonraki her yıl biraz da olsa vg yaptım. Aslında fitness demek istiyorum. Çünkü amacım hiçbir zaman irileşmek değil sadece fit ve kaslı gözükmekti.
    Şöyle izah edeyim; tıpkı VG'ye yeni başlayan arkadaşların söylediği gibi brad pitt'in fight club'daki hali gibi olmak istiyordum. Sonradan bunun mümkün olmadığını anatomik olarak farklı olmamızdan dolayı anlamış bulundum.

Fitness'a ilk başladığım dönem hiç fotoğraf çekmedim. Pişmanım çünkü insan değişimi görmek istiyor. Ve anı olarak da çekilmeli bence. Çünkü vücudunuz sürekli iyi veya kötü anlamda değişime uğruyor.

6 aylık çalıştıktan sonra ertesi yıl hiç spor yapmadım. Üniversiteyi kazandığım yaz mevsimi:

Geçen yıl:

BU YIL:
    Geçen dönem;

Bir hafta falan adonis hareketlerine ağırlık verdikten sonra bu halimi görüp diyet yapmaya karar vermeme neden olan halim;

Son halim;

BOY:183
    KİLO:80

Şuan farkettim fotoğrafların kalitesi çok kötü kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mayıs 2013
  2. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    3 yıla yazık etmişsin ayrıca ara vermen bence hiç iyi olmamış

tlgozarslan bunu beğendi.
  3. tlgozarslan

tlgozarslan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11

[/COLOR]
    haklısınız. millet 6 ayda terminator gibi oluyor. Açıkçası sporda kendimi çok zorlamıyorum. İlk başladığım zamanki heyecanımı yitirdim ama yinede formda kalmak amaçlı yapıyorum. Bir heves değil benimki yaşlanana kadar yapmayı planlıyorum.

4. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Amacin goz onunda bulunduruldugunda gorunen halin gayet iyi tlgozarslan. Trapez sirt ve karin diger bolgelere gore biraz geride kalmis gibi duruyor. Onlarida ayni seviyeye getirirsen daha saglam durursun.
    Senin kadar calisipta 6 ayda yaptim diyen zihniyetlere yazik,sen cikip dobra dobra 3 yil diye soylemissin tesekkurler.

Son düzenleme: 18 Mayıs 2013
  5. tlgozarslan

tlgozarslan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim şunu belirtmemde fayda var aslında 3 yıldan bile fazla. 2008'de 6 aylık sıkı bir çalışma yaptım. 2009'da ara verdim sadece. Onun haricinde her kış spor yaptığım söylenebilir ama yazları daha çok eğlenceye ayırıyorum vaktimi. Diyet hiç yapmadım. Yalnızca son 1.5 aydır makalelerden öğrendiğim kadarıyla diyet yapıyorum. :) Trapezi ve midede eksik olduğum doğrudur. Fakat sırtta eksik olarak neresini gördünüz? Barfix sürekli çekiyorum. Bahsettiğiniz kanat ise kanadı kasten çalışmıyorum. Görüntüsünden nefret ediyorum. Barfix yeteri kadar çalıştırıyor benim için.

6. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Belki koydugun sirt resmi beni yaniltmis olabilir ama biraz daha parcali olsa bu vucuda daha cok yakisir.Bu acidan biraz geride kalmis izlenimi verdi bana ve evet birazda kanat,ama tercih etmedigine gore diyecek birsey yok.

7. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    3 yıla yazık mazık etmemiş ortada mis gibi vücut var neyin kafasındasın sen doğanzzv?

göz acıp kapayıncaya kadar oldu bitti işte adam şuanda fit sağlıklı var mı ötesi?

tlgozarslan tebrikler

festival34, fabregas848 ve tlgozarslan bunu beğendi.
  8. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    zaten bu yıllara yazık etmelerı anlamıyorum off 1 yıla göre çok kötü bu 3 yılda dıl 6 ayda yapılırdı falan bizler en azından ben yarışmaya hazırlanmıyorum ki acelem de yok sağlıklı bişekilde adım adım ilerliyorum kimisi basamakları 2 şer çıkar kimisi bir bir :)

sonuç olarak bende fit bir vücut görüyorum gayet iyi omuz başların özellikle iyi

fabregas848 ve tlgozarslan bunu beğendi.
  9. tlgozarslan

tlgozarslan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    canımsınız :) sizin için bi' yirmi şınav daha çekiyorum. weightlifter

10. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    herneyse 3 yıl 5 yıl sen bunlara kulak asma şuan fit bir vücudun var daha gençsin önünde uzun bir yol var istediğin amaçladığın vücuda er ya da geç sahip olacaksın sadece sabır ve düzenli beslenme ilk haline ve şuan ki haline bakacak olursak şuan tabiki de yağ oranın çok daha az şöyle düşün 3 yıl basketbol oynamışsın ve şimdi body için hazırsın yağsız bir vücudun var diğerlerinden 5 adım daha öndesin :)

Son düzenleme: 20 Mayıs 2013
  11. tlgozarslan

tlgozarslan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11

teşekkür ederim ama body için hazırsın derken ne demek istedin anlamadım :).
    amacım şu olmak hiçbir zaman olmadı.

amacım bu olabilir ancak ki bu da oyle cok uzak durmuyor.

12. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    1.5 Aya göre bence mükemmel yağ yakmışsınız. Ben çok beğendim açıkçası.
    Diyet programınızı, cardio günlerinizi, hangi çeşit cardio uyguladığınızı söylerseniz sevinirim.
    Vücuda gelince ben çok beğendim.Göğüs ve omuz başları mükemmel.
    Açıkçası bende kanatı beğenmiyorum ama vücudu bütün olarak görmemiz gerek..
    6 Ayda yaparım diyenler olmuş.Buyrun meydan sizin görelim 6 ayda yapabilecekmisiniz :D :D :D :D :D

13. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    bence yazık edilmiş bişey yok gayet fit bir vücudun var , iyi de gelişme sağlanmıs

14. tlgozarslan

tlgozarslan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    kardiyo hiç yapmadım. kardiyo yerine tek yaptığım şey VG yaparken kendimi zorlamam, nabız sayım çok fazla düşmeden diğer tekrara geçmek benim kardiyom oluyor. aralarda en fazla 30-45 sn dinleniyorum. bu söylediğim bacak harici tabiki bacağa daha fazla kan pompalanması gerektiğinden daha fazla yoruluyor ve dinlenmek zorunda kalıyorum haliyle. bacağı salondaki hoca 6x14 yazdı. onu bitirdiğim an ölüyorum zaten.

diyet programım şöyle.
    8:30/9:30 yulaf ezmesi. 6-7 tatlı kaşığı. 2 yumurta haşlama
    ara öğün: ceviz incir kayısı vs. her türlü kavrulmamış yemiş
    1.30 pilav ızgara tavuk
    ara öğün: yine aynı
    akşam 19:30 salata, tavuk
    saat 21:00 i geçtikten sonra acıkırsam meyve falan yerim

kendi uydurduğum bir diyet bu büyük ihtimalle çok yanlış var ama yapacak bir şey yok.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  15. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Basit şeker dışında ben programını beğendim.Kayısıyı,inciri,meyveyi çıkartsaydınız daha fazla yağ yakımı olacağı muhtemeldi.

Sayfayı Paylaş