Tiyatro Oyunları

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve rockybalboa7 tarafından 12 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar bu konu altında tiyatroyu seviyorsanız gittiğiniz yada gitmeyi düşündüğünüz oyunları yazabilirsiniz.
    ben bir kaç tane yazayım

Metin ve sahneye uygulayan: Atilla Birkiye Oyuncular: Hakan Gerçek, Tilbe Salim Tiyatro Gerçek tarafından sahnelenen, Cemal Süreya’nın şiirlerinden ve bazı düzyazı metinlerinden oluşan, müziğin şiirlere eşlik ettiği tek perdelik bir gösteri. Simgeler ve çağrışımlarla düzenlenmiş sahne atmosferinde Hakan Gerçek ve Tilbe Salim şairin büyüleyici şiirlerine hayat veriyor. Tam: 30 TL, Öğrenci: 20 TL
    Tarih:20 Aralık 2012
    Salon:A
    Saat:20:30
    Yer :Caddebostan Kültür Merkezi
    Yazan: Alphonso Paso Çeviren ve Uyarlayan: Ali Poyrazoğlu Yöneten: Özdemir Çiftçioğlu Yönetmen Yardımcısı: Suat Ünaldı Oynayanlar: Ali Poyrazoğlu, Bülent Kayabaş, Neriman Uğur, Ümit Kantarcılar, Nur Gürkan, Güneş Emir, Hakan Bulut, Nur Eraslan. Genç misiniz? Ortayaşlı mısınız? İkinci baharınızda mısınız? Yeni mi aşık oldunuz? Nişanlı mısınız? Evli misiniz? Ayrılmak üzere misiniz? Ayrıldınız mı? “BENİ YENİDEN SEV”i görmeden karar vermeyin.. Tam: 50 TL, Öğrenci: 40 TL
    Tarih:16 Aralık 2012
    Büyük Salon
    Saat:16:00
    Yer:Caddebostan Kültür Merkezi
    “Alper Kul, bir baba ve oğulun kadın erkek ilişkilerini kendi kuşaklarında nasıl yaşadıklarını komik bir dille anlatırken, 20 yılda Türkiye`de nelerin değiştiğini şarkılar ve video görselleri de kullanarak izleyicisine sunuyor.
    "Oğlum çok şanslı kuşaklarsınız. Ben bir kızın elini tutabilmek için iki ay peşine gezdiğimi bilirim. Şimdi internetten pide gibi gari siparişi veriliyo. Facebook`a gir, iki günde birini bulamazsan zaten salaksın.
    Alper, yalıda mısır tarlasındayım. Garının biri beni görmedi, geçti yanımdan üzerini çıkardı, denize girdi. Mayolu, ama çıplak. Hayatımda ilk defa çıplak gari göriyırım. Hemen sindim, dikize daldım. İki yıl gözümü kapadım mı o gari geldi gözümün önüne. Liseyi bitirip milli olmaya, İstanbul`a yola çıktım."
    Tam: 30 TL, Öğrenci 25 TL
    Tarih:24 Aralık 2012
    Saat:20:30
    Salon:A
    Yer: Caddebostan Kültür Merkezi

Son düzenleme: 12 Aralık 2012
    mr_dblue ve Phil_Heath bunu beğendi.
  2. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    tiyatroya birçok kez gittim ama Ali Poyrazoğlu'nun ''Kobay'' diye bir oyununa gitmiştim çok beğenmiştim afişini bulamadım şuan malesef

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş