Tito Maltodekstrin (Yardım)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Hasret Kargın tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hasret Kargın

Hasret Kargın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    http://magaza.hammaddeler.com/Tito-Maltodekstrin-AB-Menseili-Gida-Tipi-1-kg,PR-13126.html

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim eğer bi kural ihlali yaptı isem özür dilerim şimdiden. Ben linkteki maltodekstrin ürününden aldım denemek amaçlı ve sorum şu : şuan elimde ctn muscle 6000 gramlık weight gainer var ve bunun karbonhidrat kaynağıda maltodekstrin ben bu weight gainerı alırken içine ekstradan 40-50 gr daha malto atmak istiyorum ama acaba bu kadar karbonhidratın bi zararı var mıdır kullanabilir miyim ? Amacım kilo almak 1.80 boy kilo 52-53 arası hayatımda bu kilonun üstüne sadece gainer kullanarak çıktım ama maddi olarak zorladığı için kullanıp bırakmıştım şimdi maddi imkan olduğu için en azından bi 4-5 ay kullanma imkanım var ve kilo alımını artırmak için bu ürünü de eklemek istiyorum çünkü fiyat olarak çok uygun.

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Tabikide karıştırabilirsin, zaten gainerların hammaddesi maltodekstrindir genel olarak.
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Ekim 2016 ---
    Veyada antrenman sonrası meyve suyu ile karıştırıp tüketebilirsin.

3. Hasret Kargın

Hasret Kargın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ama işte diyelim ben gainerdan 100 gr malto alıyorum üzerine bi de ben 50 gram koyarsam bi zararı olur mu o kadar maltonun yoksa bölüp günde 2 kere mi alsam

4. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bölüp 2 öğünde alırsan daha iyi olur

Sayfayı Paylaş