TIR MUTLAKA OKUYUN ÇOK İYİ

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hsd tarafından 24 Mayıs 2005 başlatılmıştır.

1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Adamın biri arkadaşına derdini anlatmaya başlamış.

"Sabahları uykumdan hep daha yorgun kalkıyorum uykumdan birşey anlamıyorum."

"Nasıl oluyor bu?"

"Yastığa yatar yatmaz geçiyorum direksiyonun başına. Tırı sürüyorum Zeytinburnuna, tek başıma yüklüyorum. Sonra da Sofyaya kadar gidip orada yine ben boşaltıyorum. Tam tır boşalıyor ben uyanıyorum. Haliyle çok yorgun oluyorum bu böyle 3 aydır her gece devam ediyor."

Arkadaşı onu bir tanıdık doktora yollar adam doktorada derdini anlattıktan sonra doktor ona "gece yatıp tırı kullanmaya başladığında Florya benzinliğe gel ben orada herşeyi halledeceğim" der.

Akşam adam uykuya dalar yine tırı kullanmaya başlar bu sırada doktorun söyledikleri aklına gelir ve benzinliğe gider gerçekten de doktor oradadır.Yanına yanaşır ve doktor ona:

"Bundan sonra tır benim der adamı aşağı indirir kendi direksiyona geçer ve oradan uzaklaşır. Adam uyanır artık bu dertten kurtulmuş ve mutludur.

Derken bir gün yolda o başka bir arkadaşına rastlar perişan bir haldedir arkadaşı:

"Hayırdır neyin var?"

"Sorma uyku problemim var" der ve anlatmaya başlar:

"Yastığa yatar yatmaz etrafımı güzeller kaplıyor bir onunla sevi..yorum bir bununla sabaha kadar belki on kızla sevi...yorum uyandığımda da yorgun uyanıyorum" der.

Öbür adam "Benimde senin ki gibi bir problemim vardı şu doktora git derdini anlat beni kurtardı seni de kurtaracaktır" der ve ayrılırlar.

Bir kaç hafta sonra adam yine aynı arkadaşını görür ama bu sefer daha da perişandır adam.

"Rahatsızlığın geçmedi mi?"

"Hayır daha da fazlalaştı."

"O doktora gitmedin mi?"

"Bırak o şerefsizi yahu!"

"Ne oldu anlatsana..."

"Şerefsiz doktora gittim derdimi anlattım.

Dediklerini yaptım. İb.e, aldı kızları benden, verdi altıma bir tır. Her gece > Zeytinburnu-Sofya
    yapmaktan anam ağlıyor."

2. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    seygili kardeşim cok güzel :) saygılar.

3. saydam

saydam Özel Üye