tipsizlik vs

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Fuarkkboy tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Benim 1.96 arkadaşım var Lise 1'de benden kısaydı. Ben 1.76'yım kaldık ufak tefek. Senin boyunda falandı yani yaklaşık o yaşta. Sivilce için hiç uğraşma krem vs. git bi cildiyeciye roaccutane versin sana. 6 ay onu kullanıyorsun sonra geçmezse gel. Ben senelerce uğraştım roaccutane öyle bi yapıyor ki cildini bırak geçmesini kaç senedir tek bi sivilce bile çıkmadı suratımda. Herşeyi takıntı yapma bende senin gibiydim lisede okul hayatımı vs. de etkiledi bu durum adam yerine konulmuyordum. İnsanın hiçbişeye isteği olmuyor. Okul hayatımı da çok kötü etkiledi üni. vs. de dahil(gidemedim) Çok değiştim ama yaşta 23'e geldi yaşlı hissediyorum bişeyler için geç kaldım. Sen takma derslerine odaklanmaya çalış bu yaşta normal şeyler çoğu kişi yaşar emin ol. Kız arkadaşın da olur daha dur yaşın 15 birileri çıkacak karşına panikleme. Keşke tekrar 15 yaşında olsam da şu dertlerim olsa valla.

HushMoney ve Fuarkkboy bunu beğendi.
  2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yaşında daha 15 uzarsın merak etme tabiki boy uzamasından maksimum verim elde etmek için kaliteli beslen spor yap ve düzenli uykuna dikkat et yaş ilerledikte tipte oturuyor heleki spor yapıp yağ oranını düşük tutarsan bu seni daha karizmatik yapar kız arkadaş mevzusunu boşa kafana takıyorsun yahu hep derim lise çağında zaten kızın senden bir beklentisi yoktur yakışıklılık sağlam kariyer kas vs onun için bunu dert etme bir kızdan hoşlandımı arkadaşlık teklifi et olmadı mı bir başkasına yönel bunları seni rahatlatmak için yazmıyorum yazdıklarım gerçekler ayrıca yaş ilerledikçe dertlerde büyür hele ki düşük yaşam standartı başarısız yada orta halli bir kariyere sahip olursan geçim sıkıntı aile kurunca geçim sıkıntısı dahada büyüyecek çoluk çocuğa karışacaksın birde olanların derdi eklenecek vs yani bu yaşlarının kıymeti bil dersini çalış öncelikle sonra gül eğlen yoksa çok pişman olursun

onur04, Bekci ve Lorethlorien bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş