tipsizlik vs

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Fuarkkboy tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Fuarkkboy

Fuarkkboy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    2
    arkadaşlar bende silvilce sorunu var, dişlerim kötü eksik diş varmış kötü duruyor. gözlerimin altı kötü duruyor tipimi kötü görüyorum. hiç kız arkadaşım olmadı. + yanım vücut genetiğim iyi boyum 1.70 zyzz i gibi olmak istiyorum ama ne o boy ne o tip bende var ben napıcam bu durumda olan arkadaşlar varsa nasıl üstesinden geliyolar bana yardımcı olabilrlermi?

Son düzenleme: 7 Ekim 2014
  2. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Sen yoluna devam et. Vücut geliştirmeye devam et... Ayrıca Zyzz'de her zaman harika bir suratı yoktu. Body Building hayatına girdi ve herşeyi değişti. Herşey vücutta bitiyor, vücudu yap tipi sonra düşün bence .

3. Fuarkkboy

Fuarkkboy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    2
    boy var ordan kurtarıyor. bende boy da yok 1.70 :(

4. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Spor yapıyormusun? Bak benim başlarken 179 felandı. Şuan 1,84 civarına çıktım. Gelişim döneminde olduğum için spor ile birlikte gelişimim büyük oranda artıyor. Ayrıca daha hızlı gelişmemiz sağlanıyor. Testesteron hormonu gibi dolanıyorum etrafta. Ayrıca yaşın kaç? Sivilce genetik bence bu arada. Mesela bende hiç sivilce felan yok ailemdende kimsede yokmuş.

prsnc bunu beğendi.
  5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Yaşın kaç bilmiyorum ama bu anlattıkların ergenlik çağında neredeyse her erkeğin yaşadığı sorunlar. Ben yıllarca ayna gördüğümde bakmamak için kafamı çevirdiğimi hatırlıyorum. Arkadaşın da dediği gibi spor hayatıma girdi fiziğim akranlarıma göre daha iyi görünmeye başladı öz güvenim yerine geldi ondan sonra kendimle barışmaya başladım. Zaten ergenlik dönemi atlatıldıktan sonra kötü gelen görüntüde ortadan kalkıyor. Kısa ben bu sorunu sporla aştım ve o zamandan beri hayatımın önemli parçalarından biri olarak kalmaya devam etti.

6. Fuarkkboy

Fuarkkboy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    2
    evet sivilce genetik 15 yaşındayım 16 ya giricem vücut ağırlığıyla çalışıyorum salona gitsem boyu etkiler diye. rko sen salondamı çalışıyosun hangi hareketleri yapıyosun? bide anne baba boyunu yazarmısın?

7. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Boy falan değil mesele sen 15 yaşındasın daha 170 hiç de kötü değil sende özgüven eksikliği var

8. BlueStahli

BlueStahli Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    benimde boy 1.72 takma kafaya bence gerekirse ameliyatı var onu olup uzarsın.

9. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Saçmalama. 15 yaşında çocuk 170 boyu olduğunu söylüyor buda demek oluyor ki ortalama 7 sene daha boyu uzayacak. 15 yaş için 170 boy kötü değil. Sanki boyu kısa kalacakmış gibi "üzülme ameliyat olursun" gibi bir şey söylemek yardımcı olmak değil iyice moral bozmak anlamına gelir.

10. BlueStahli

BlueStahli Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    kardeşim yanlış anlama tabiki uzar istediği boya ulaşamasa bile bi çözümü olduğunu vurguladım.

Son düzenleme: 7 Ekim 2014
  11. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    gençler yapmayın etmeyin gözünüzü seveyim, benzemek istediğiniz adama bakın yaw... insan böyle bir sıfata neden benzemek ister anlamıyorum. kenan imirzalıoğlu, cüneyt arkın. benzeyeecekseniz bunlara benzeyin.

Savino89 ve KassızAdam bunu beğendi.
  12. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    boyun daha uzar rahat ol ayrıca buna buna benzeyecem deme saçını elbiseni iyi tut vücudunu geliştir özgüvenin artar herşeyde rahat olursun

13. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    Sana şöyle söyliyeyim boyun birden atacak yani 1 sene içersinde eğer daha önce boyun birden atmadıysa en az 10 cm atabilir , bol bol süt içmeyi ve sağlıklı beslenmeyide unutma.Kimsenin ne dediğin takma , kendinle barışık ol olay kafada bitiyor.

14. Kerem B

Kerem B Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    bandirma
    Sutteki calsiyum pek yaramiyor bol bol yesil yaprakli sebze ve yogurt peynir tuket daha faydali olur ve 15 yas 1.70 boy haline sukur edicegin yerde mizmizlanma :)

15. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    al izlede özgüven gelsin biraz :)

BlueStahli ve RKO1907 bunu beğendi.
  16. BlueStahli

BlueStahli Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    süper bu adam keşke ölmeseydide daha çok şey paylaşsaydı bizle daha çok motive etseydi. U mirin?

17. Fuarkkboy

Fuarkkboy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    2
    gerçekten doğru söylüyorsunuz böyle davranmanın kimseyi faydası yok niye kendimi üzeyim ki vücudumu yaparım sivilcelerden kurtulurum boy da elbet bi şekilde uzuycak çünkü ben öyle istiyorum ve bunu başarıcağım.

Lorethlorien, mrtyler2 ve alvel bunu beğendi.
  18. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    Aynen öyle kardeşim, Hiç birşeyi kafana takma.Haters gonna hate :) FUARKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK :D

19. eunlee

eunlee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Benim yaşıtımda erkek bir kuzenim var. 3-4 sene önce yani yaklaşık senin yaşlarındayken ben yanında ablası gibi duruyordum fakat gerçekten lafta olan bişey değildir ki bu, erkekler birden uzamaya başlarlar.
    Şuan ona kafamı kaldırarak bakıyorum. Spor yapmıyor, sadece basketbol oynuyor o da çok sık değil hatta yazdan yaza. Bahsettiğim kuzenim senin yaşında o boyda bile değildi :)
    Tipe gelirsek, bundan bir kaç sene sonra böyle bir sorunun olmayacağına iddaya girebilirim. Basketbol tarzı şeylere başlarsan bu süreç çok çok kısalacaktır. Sen yapabildiğin her türlü sporu seve seve yap, herşeyin tadını çıkar ve bunların yüzüne yansımasına izin ver.
    Zaten daha ileride sıkıntın ne olursa çok rahat çözüm bulabileceksin. Dişin sarsıyorsa güvenini vardır çaresi, yaptırırsın ama yaptırırım düşüncesine bile girmene gerek kalmayacak.
    Daha yaşın çok çok genç, bu dertlerin bile bunun getirdiği bişey.

Fuarkkboy bunu beğendi.
  20. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Sivilceler için cildiyeye gidebilirsin komple geçimez ama ilaçları düzenli kullandığında çok azalıyor benimde yaşım 16 şuanda sivilceler kalmadı boy açısından aceleci olma sağlam beslen sporunu yap gerisi gelir kız arkadaşı falanda düşünme kardeşim hatta bunu tam tersine hırsa döndür mesela ağırlığın son tekrarında ileride kazanıcağın şeyleri düşün çek o acıyı ne demek istediğimi anlarsın :)

Fuarkkboy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş