Tikandim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve serialblood tarafından 22 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. serialblood

serialblood Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba
    bu sporu 3 aydır yapıyorum (toplam 6 ayda 3 ayı kardiyo 3 ayı agırlık)

katiyen ek besin kullanmadan yaptım. Kullanmakta istemedim fakat şu an için kaldırdığım ağırlıkları artıramıyorum kilitlendim resmen.

Bu sebeple protein tozu kullanayımmı
    Kullanırsam hangi marka
    Kullanım şekli nasıldır.

Kullanma diyenlerin önerisi ne olacaktır. Çok merak ediyorum

2. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    ağırlık artırımı belli bi zamandan sonra yavaşlar bu normal ama tıkandıysanız size antreman programızı değiştirmenizi öneririm sürekli aynı antremanı yapmak iyi değildir o yüzden ben 1 veya 2 ayda bir program değişrmenizi tavsiye ederim böyle kasları daha çok şaşırtıp gelişmeye zorlayabilir ve güç artışı sağlayabilirsiniz supplement olayına da şöyle cevap verim günde 5 6 öğün düzenli beslenebiliyorsan hiç gerek yok ama beslenecek zamanı bulamıyorsan almanda yarar var saygılarımla ....

3. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Ağırlık arttırmakla protein tozunun ne ilgisi var?

"Katiyen ek besin kullanmadım" dediğine göre çok zararlı korkunç şeyler olduklarını falan düşünüyorsun sanırım.

Önce protein tozu ne işe yarar, nedir, ne değildir bunu öğrenelim, sonra alıp almamaya karar veririz. Kulaktan dolma bilgilerle paranızı çöpe atıyorsunuz.

Ağırlık arttırmak için doğru beslenmen gerek. Günlük protein ihtiyacını almaya çalışıyor musun? Düzenli bir beslenme programın var mı? Antremana kadar nasıl besleniyorsun? Antreman sonrası nasıl besleniyorsun?

Adı üstünde ek besin maddesi... Beslenme programını oturtursun, günlük protein ihtiyacını alıp alamadığına bakarsın, alamıyorsan ek besin maddesine başvurursun.

Mucizevi ürünler değil bunlar.

Forumdaki beslenmeyle ilgili başlıkları okumanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme: 22 Ocak 2011
  4. serialblood

serialblood Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ağırlık artırmakla protein tozunu alakasını şöyle söyleyeyim kas kütlem artınca doğal olarak ağırlıklarımda artacaktır.

Katiyen kullanmadım derken hiç kullanmadım demek istedim.

Kulaktan dolma bilgilerle alacak değilim hocama danıştım Burdada profosyonel arkadaşların fikrini alayım dedim...İnternettende araştırma yapıorum

Günlük yeteri kadar protein alamıyorum iş güç gereği bu yüzden pro tozu almaya karar verdim.

Mucizevi ürün olmadığının bilincedeyim..

Bu arada soruma cevap yazacak arkadaşların yararlı bilgiler atmasını sorularımı cevaplamasını beklerim

desk bunu beğendi.
  5. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Herkes belli dönemler de bu sporda duraklama dönemine girer,öncelikle bu konuda yalnız olmadığınızı size belirtmek isterim.

Bu durum da yapmanız gereken ilk şey beslenme programınızı gözden geçirmek olmalı,sağlam antremanlar cıkartmak istiyorsanız protein agırlıklı beslenmeye calıştığınız kadar kompleks karbonhidratlara da ağırlık vermeniz gerekir.

Kompleks karbonhidratlar;makarna,pirinç vs bu tarz besinler size enerji verir ve daha iyi antreman yapmanızı sağlarlar.

İşin supplement kısmına gelecek olursak; eğer günlük protein ihtiyacınızı karşılayamadığınızı düşünüyorsanız portein tozu kullanabilirsiniz,herhangi bir sakıncası yoktur ayrıca günlük protein açığınızı daha kolay kapatabilirsiniz.

Protein tozunun kullanımına gelecek olursak belki milyonlarca kere yazılmıştır forumda ama;yine de açıklama yapalım gözunuzden kaçmış olabilir.Sabah kalkar kalkmaz,antremandan sonra kullanabilirsiniz.

Ama illa ki ben performansımı artrtırıcam dıyorsanız ve bunun için bir suplemente ihtiyacınız varsa 'creatin' kullanıcaksınız onun da kullanım şekilleri forum da mevcut.

İyi çalışmalar dilerim.

6. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    partnerle çalışmak sorununu çözer

7. jetthefast

jetthefast Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    ben de ayni sorundan muzdaribim hatta hepimize oluyor. cadocx dogru soylemis partnerle calismak imkanlari zorlamana yardimci olur. vucudun son sinirinda calistikca agirlik arttirmaya daha iyi cevap verebiliyor. hem de agirlik artisi sonsuza kadar ayni ivmeyle devam etmez azalan hizla artar zamanla. beslenmeye dikkat etmek de cok onemli

Sayfayı Paylaş