Ticari üyelere izin verilse daha iyi olmaz mı?

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve münzevi tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    S.a. değerli arkadaşlar ve modlar,

Her alanda değil tabii ki ama bilhassa alet ve ağırlık alanında faaliyet gösteren ticari şahıslara izin verilmesinin üyelerin lehine olacağına inanıyorum.

Mesela geçenlerde forumumuzda yasaklanan reddi isimli üyeden forum sayesinde haberdar oldum ve de nette bulunan duro stronglardan çok daha kaliteli plakalara hem de daha makul bir fiyata sahip oldum.

Zaten var olan alış-satış sayfasında vg ürünlerinin satışının yapılmasının zararından çok daha fazla faydası olacağına inanıyorum, zira bunu tecrübeyle de sabitlemiş durumdayım.

Bunun bazı ticari şahıslar tarafından suistimal edileceğinden korkuluyorsa da mesela ayda 3 ilan gibi bir sınırlama getirmek suretiyle bu tehlike de kolaylıkla önlenebilir.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    şu anki yapımız itibari ile bu tip bir konu ile ilgilenecek durumda değiliz..en azından kısa vadede..
    suistimal konusundan sizden bahsetmişsiniz diyelim ki bunu çözdük..ayrıca üyelere satıcı ile aranızdaki ticarette sorumluluk size ait desek bile başı ağrıyan üyelerimiz ilk etapta satıcıyı değil forumu sorumlu tutacaklar, forumdan soğuyacaklar ve hatta bftr üzerinde kazıklandım diyeceklerdir..

yani sorunların forum üzerinde yaşanmasını ve forumda kötü ticaret yapılıyor algısının oluşmasını istemiyoruz..ilerde bftr kökenli başka bir platform açılır mı ya da satış platformu eklenir mi bilmiyorum ama kısa vadede böyle bir plan yok..

rockybalboa7 ve mehmetanil bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş