Thermogenic yag yakici+CLA+L-Carnitin+Protein+L-Glutamin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve begilhang tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. begilhang

begilhang Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaslar,

Foruma yeni uye oldum. Ben vg'ye 1992'de baslamisdim, 33 yasindayim bu arada. 2 sene duzenli yapdikdan sonra 1 sene ara verdim sonra tekrar 3 sene yapdim, sonra 1 sene ara ve tekrar duzenli yapis. Son olarak 2006'da birakmak zorunda kaldim, ve nihayet 17 Mayis 2010'da buyuk bir hirsla dumbelllls tekrar basladim. Bu 4 sene arada biraz kilo aldim tabii ve kilom 17 Mayis 2010'da 99.8 kg idi, boyum 1.80. Fakat kaslar en azindan kendini oldukca iyi korudu. Genetik olarak sansliyim herhalde :lol:. Neyse ara vermeden once kilom 84 idi. Ilk amacim tabii ki aldigim kilolari geri vermek oldugundan 35 gun boyunca 3 gun antreman yapip bir gun ara verdim (haftada 5.5 gun :). Her kas bolgemi haftada 2 gun calistirdim, bunun yaninda antremandan once 30 dakika Siddetli cardio yapdim. Bunlari yaparken, ilk 30 gun All-Star'in Lipodex marka yag yakicisini ve L-carnitin kullandim. Her antremandan sonra protein bar yiyordum ki kaslar erimesin ve onarim daha hizlansin diye. Bunun yaninda dogal yoldanda mumkun oldugu kadar protein tukettim tabii. Sonuc olarak 30 gunde 5 kilo verdim. Yag yakici supplementlerim bitdiginde, bu sefer body building com'dan Bio-Test'in Hot Rox Extreme Thermogenic yag yakicisini, Universal 1100mg'lik sivi L-carnitin ve 1000 mg'lik gel CLA ismarladim. Bunun yaninda Weider'in pudra L-glutaminini ve All-Star'in Isolate Whey Proteyinini aldim.
    Su anda 6 gundur bu bes supplementi birden kullaniyorum. Kilom bugun itibari ile 90 kg (41 gunde 9.8 kg verdim). Halen bir 6 kilo vermek istiyorum. Su andaki programi super set ve giant setlerden olusturdum. Oldukca sert ve dinlenme suresi kisa bir program uyguluyorum ve haftada dort gun yapiyorum, diger 3 gun cardio ve karin.

Dietime Protein ve L-Glutamini eklememdeki sebep kaslardan kilo kaybetmek istemedigimden dolayi fakat bu kadar fazla supplementi bir arada almam acaba yanlismi diye dusunmedende edemiyorum. Supplementleri tuketis seklim ve dietim asagidaki gibi:

Sabah kalkinca Yag yakici, 10 dk sonra Iso Protein+L-Glutamin sut ile
    30 dakika sonra CLA ve cok hafif bir kahvalti
    1-1.5 saat sonra meyva, veya diet yogurt
    1-1.5 saat sonra CLA ve arkasina bol proteinli oglen yemegi
    2 saat sonra meyve veya yogurt veya bir avuc ceviz/findik
    antremandan 30 dakika once yag yakici tablet
    antremandan 10 dakika once Iso Protein+L-Glutamin
    Antremandan hemen once L-Carnitin
    Antremandan sonra Iso Protein+L-Glutamin
    Antremandan 1 saat sonra CLA ve hafif bir aksam yemegi
    Gece uyumadan once Iso Protein+L-Glutamin

Bu konu hakkindaki dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Tessekurler

2. begilhang

begilhang Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konu hakkinda kimse fikir vermicekmi?

3. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    CLA SAnki Biraz Fazla Gibi Geldi . Öğlen Yemeğinden Önce CLA içme . Tabii Bu BEnim Fikrim.

4. onursal

onursal Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    su ürünleri mühendis & dalgıç
    Yer:
    samsun
    Kardeş ben böle idim durmadan hap aldım , sana tavsiyem git aile hekime bi check up yaptır

ALLAH korusu karaciğer yağlanma çıkabilir , niye ??? bende çıktı bu kadar hapla çıktı doktor dedi bana...

5. muro-van-kenobi

muro-van-kenobi Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    murat
    Yer:
    ankara
    Ben sadee l-carnitine yeter diye düşünüyorum. ve antrenmandan 30dk. önce sıvı olarak mümkünse 1500mglıklardan. eğer illa bişey ekleyeceğim dersen de CLA yemeklerden önce alabilirsin.

6. begilhang

begilhang Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaslar,

Konu biraz eskide olsa cevap yazan arkadaslara tessekur ederim. Yapmis oldugum kuru 2 ay sonra birakdim. 17 Mayisdan beri hala duzenli olarak haftada en az 5 gun ama genelde 6 gun spora devam etmekdeyim. Body'e tekrar basladikdan sonra 2 ay icinde 20 kilo verdim ve su an bomba gibiyim. 10 km yi sorunsuz 45 dakikada kosuyorum ve gucumde eski gucune geldi :). Allahdan kas hafizasi eskiyi hatirladi ve 2 ayda vucudu toparladim. Firsat olursa bir ara resim koyarim.
    Hepinizin bayramini kutlarim.

7. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Termojenik ve CLA yeter bana kalırsa l-carnitine cok etkisiz tabi benim kanaatim...

8. begilhang

begilhang Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplariniz icin tekrar tessekur ederim. Fakat dedigi gibi, kilo verme supplementlerini 2 ay kullandikdan sonra birakdim. 17 mayisdan beri araliksiz aksatmadan antremanlari yapiyorum. Onceden belirtdigim gibi size son halimi gosteren 2 resmimi koyuyorum.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş