Thermogenic yağ yakcılarda verdiğimiz arayı neyle değerlendirmeliyiz

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Metecos tarafından 7 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Metecos

Metecos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar İyi akşamlar yaklaşık 1.5 aydır oxyelitepro kullanıyorum, günlük kapsül saysını 3'e çıkarttım kutusunda yazdığı şekilde , biraz çarpıntı yapmaya başladı fakat yinede çok memnunum. Bildiğiniz gibi thermogenic yağ yakıcıları 2 aydan fazla kullanmamak gerekiyor çünkü vücut alışıyor en az 1 ay ara vermem gerekiyor ve bu arada thermogenic olmayan fakat etkili olan bir yağ yakıcı arayışına girdim. MusclePharm'ın ShredMatrix diye bir ürününü buldum bayağı bi yorum okudum fakat arada kaldım. OEP kullanan veya kullanmayan arkadaşlardan tavsiye istiyorum. ShredMatrix önerirmisiniz bununla birlikte CLA da alabilirim. Fakat aklıma takılan bir nokta var oda bu ürünleri alırsam verdiğim ara etkili olurmu olmazmı? Çünkü verdiğim 1 ay aradan sonra tekrar OEP ye devam etmeyi düşünüyorum.

( Ve birde Jack3D kullanmaktayım fakat Craze'i denemek istiyorum ikisinide kullananlar var ise sizce hangisi daha iyi? )

İyi günler.

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Yağ yakıcılar hakkında geniş kapsamlı bir bilgim yok ama 1 ay ara verip diyetine sadık kalırsan sıkıntı olacağını sanmam, sonra tekrar devam edersin, o kadar kasma.

Pre-workout içinde genelde Jack3d kullanılıyor ama Craze hakkındada çok olumlu yorumlar duydum. Birde oxyelite bile çarpıntı yapıyorsa performans arttırıcı kullanmanı tavsiye etmem.

Metecos bunu beğendi.
  3. Metecos

Metecos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz daha araştırdım 4 tane seçeneğim var

1. ShredMatrix + CLA

2. CLA

3. USPlaps Recreate

4. DS Lean Xtreme