TheBlack yeni günlük

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve TheBlack_D-D_ tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Günlüğünüzü okuyorum uzun süredir ölçülerinizde herhangi bir değişiklik oldu mu ve hacim çalışması mı yapıyorsunuz ? başarılar .. :)

TheBlack_D-D_ bunu beğendi.
  2. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi

Öncelikle teşekkürler :) Henüz ölçü babında birşeyler söylemek için erken, yaklaşık 2-2,5 ay sonra tekrar komple ölçü alınacak o zaman gelişmeye bakıcaz :) Fakat çoğu harekette her geçen gün ağırlık artışı sağlıyorum bu da iyi sonuçlar çıkacağının bir tür sinyali gibi. Yakında zaten foto paylaşmayı düşünüyorum ileri zamanki gelişimi daha iyi yansıtacağını düşündüğümden. He bu arada evet şuanki amacım hacimlenmek- kilo almak. Buna uygun şekilde antrenman yapıyorum ve beslenmeye çalışıyorum. Tekrardan teşekkürler :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:54 ----------

Bu arada az önce antrenmandan geldim. Dediğim gibi bugün Omuz çalıştım. Çok verimli bir antrenman oldu. Ağırlık artışı var herzamanki gibi :) Mekikleri vs tam yapmadım yine yarından itibaren tam olarak yapıcam onları da artık.

Ayrıntılar :

Makinede Omuz Press 4x6-8
    Makinede Omuz Press (Ön) 4x6-8-10
    Lateral Raise 4x10-12
    Bent Over Lateral Raise 4x10

*** Makinede Omuz Press te; ilk set 40, 2. ve 3. set 45, ve son sette 50 kg yaptım. Makinede Ön Omuz Press te; ilk set 35, 2. set 40, 3. set 45 ve son sette 50 kg yaptım biraz canım çıktı ama olsun :evil: Lateral Raise de; ilk 2 seti 5, son 2 seti ise 7,5 kg ile yaptım. Bent Over Lateral de ise; 2,5 kg ile çalıştım. Bir türlü oturtamadım şu hareketin formunu tam olarak duh

Son aşamada :

Reverse Barbell Curls 4x8
    Mekik 4x12
    Crunch 1x Max.
    Paralel Bar Knee Raise 4x15

Ve son... Bu şekilde bugünü de tamamlamış bulunmaktayım :) Yarın normalde biceps triceps var ertesi gün bacak. Fakat şu kaydırma olayını kaldırmak ve tam düzene sokmak için biceps triceps bacak beraber girebilirim yarın bilemiyorum. He bide forearm çalışmaya başlamak istiyorum kol gününde. Eğer öyle olursa yarın çok dolu bir gün olacak gibi. Kol da set aralarını baya düşük tutucam :badgrin: Sabırsızlıkla bekliyorum..

3. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Bugün Biceps-Triceps-Forearm çalıştım. Genel olarak süper bir antrenman geçirdim diyebilirim. Özellikle forearm yandı taş gibi oldu elimi sıkamadım 2 saat doğru dürüst :evil: Ayrıntılar :

Barbell Curls 4x8-10
    Preacher Machine Curls 4x6-8-10
    Inclıne Dumbbell Curls 4x8-10
    Dambıl Preacher Curls 4x8-10

---------------------------------------------

Bar İle Alna Triceps 4x8-10
    Yatarak Tek Dambıl Extension 4x6-8-10
    Push Down 4x6-8-10
    Fransız Extension 4x8

---------------------------------------------

Palms Up Barbell Curl 4x15-25
    Palms Down Barbell Curl 4x10-20
    Reverse Barbell Curls 4x Max.

Bu şekilde bugünü de tamamlamış oldum :) Pump etkisi vs gayet iyiydi. İnş buşekilde devam ederim. Pazartesi Bacak çalışacaktım fakat göğüs girerim büyük ihtimal şu kaydırmayı ortadan kaldırmak için 1 bacak antrenmanını feda edeceğim :mad: Şimdilik herkese iyi Geceler :)

4. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Dün Bacak çalıştım. Aslında göğüs girecektim fakat triceps ağrıları hala geçmediği için bacağı aksatmıyım bari dedim. Zamanım olmadığından hemen buraya geçiremedim fakat neyse şimdi aktarayım. Ayrıntılar :

Squat 4x6-8
    Leg Press 6-8-10
    Leg Extension 4x8-10
    Leg Curls 4x6-8

** Squatta; 80-85 kg son sette. Leg Presste; 110 kg civarı son set. Leg Extensionda; son sette 70 kg. Leg Curlsde ise; son set 50 kg. Yaptım ve bitirdim.

Son aşamada :

Mekik 4x12
    Crunch 4x Max.
    Yan Mekik 4x5
    Ters Mekik 4x10

yaptım ve o günü de tamamlamış oldum. Gayet güzel herzamanki gibi bir antrenman geçirdim diyebilirim :) Bugün göğüs girerim diye düşünüyorum ama tricepslerde çook hafif bi ağrı var. Belki kanatla göğüsü değiştirebilirim bilmiyorum. Akşam aktarırım :)

5. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Birkaç gündür foruma giremediğimden yazamadım ne yazık ki. Diğer şeylerden zaman kalmıyor maalesef internete vs duh Neyse ben geçtiğimiz günlerde çalıştığım bölgeleri yazayım :

Çarşamba :

Göğüs/Sırt

Bench Press 4x8
    Inclıne Bench Press 4x8
    Declıne Bench Press 4x8
    Dambıl Fly 4x10

----------------------------------------

Lat PullDown (Geniş Tutuş-Enseye) 4x8
    Lat PullDown (Geniş Tutuş-Göğse) 4x8
    Seated Cable Row 4x8
    Barbell Row 4x8

**Çok fazla kaydırma olduğu için bu hafta çifter çifter girmeye karar verdim. Neyse detaylara geçeyim... Bench Press te; 57,5 kg yaptım son set. Inclıne Bench Press te; 55 kg son set. Decline Bench Press te; 55 kg son set. Dambıl Fly da ise; ilk 2 seti 7,5 kg ile. Son 2 seti ise 10 kg ile yaptım ve bitirdim.

**L.P.D.(Enseye); son set 50 kg. L.P.D.(Göğse); son set 50 kg. S.C.R.; son set 60 kg. Barbell Row; 55-65 kg arası barın ağırlığını tam bilmediğim için net bir şey söylemek zor.

Gelelim Dün'e (Perşembe) :

Omuz/Biceps

Makinede Omuz Press 4x8
    Makinede Omuz Press(Ön) 4x8
    Lateral Raise 4x10
    Front Lateral Raise 4x10

------------------------------------------

Barbell Curls 4x8
    Preacher Machine Curls 4x8
    Inclıne Dumbbell Curls 4x8
    Dumbbell Preacher Curls 4x8

**Makinede O.P. te; son set 55 kg yaptım. Makinede O.P.(ön) de; 45 kg son set. Lateral Raise; ilk 2 set 7,5 kg ile. Son iki set 10ar kg ile. Front Lateral Raise ise; 2,5 kg.

**Barbell Curls; 22,5 kg son set(BAR HARİÇ). Preacher Machine; 60 kg. Inclıne Dumbbell Curls; ilk 2 set 10 kg. Son 2 set 12,5 kg ile. Dumbbell Preacher Curls ise; 10 ar kg ile yaptım ve bitirdim.

Bugün dinleniyorum. Yarın Bacak-Triceps var :)

6. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    15.06.2013

Bacak :

Squat 4x6-8
    Leg Press 4x6-8
    Leg Extension 4x8-10
    Leg Curls 4x6-8

**Squatta ; 95 kg. Leg Presste ; 140 kg. Leg Extensionda ; 85 kg. Leg Curlsda; 50 kg.

Bar İle Alna Triceps 4x8-10
    Yatarak Tek Dambıl Extension 4x6-8
    PushDown 4x6-8
    Dambıl Fransız 4x6-8

** Bar İle Alna Triceps ; 27,5 kg. Yatarak Tek Dambıl ; ilk 2 set 7,5. Son 2 set 10ar kg ile. Push Down ; 45 kg. Dambıl Fransız ; ilk 2 set 7,5 kg. Son 2 set 10 ar kg ile.

Yaptım ve bugünü de buşekilde bitirdim. Bu haftayı da kapatmış oldum :) Açıkçası çok verimli bir antrenman geçirdiğimi düşünüyorum. Ağırlık artışı vs var. Herşey tıkırında. Salonun duş kısmında bir foto çektim aynadan eğer pcye atabilirsem yüklerim bugün. İlerideki değişimi görmek açısından faydalı olabilir :) Pazartesi Göğüs var. Hadi bakalım...

7. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Bu hafta da programıma harfi harfine uydum fakat maalesef hiç yazacak internete girecek vakit bulamadım. Şimdi de hepsini uzun uzun yazamayacağım öyle kaldı artık buseferlik. Genel olarak çok başarılı geçti diyebilirim her adalede ağırlık artışı var. Bugün Bacak vardı.

Ayrıntılar :

Bacak

Squat 4x6-8
    Leg Press 4x6-8-10
    Leg Extension 4x6-8-10
    Leg Curl 4x6-8

**Squatta; 100 kg. Leg Presste; 140-145 kg. Leg Extensionda; 90 kg. Leg Curlda; 45 kg yaptım son olarak.

Antrenman sonrası daha doğrusu son aşaması olarak ;

Ters Mekik 4x8-10

Yaptım ve bitirdim bu haftayı. Gelecek hafta ne yapıp ne edip günü gününe yazmaya çalışıcam yoksa ne bastığım kilolar aklımda kalıyo nede başka bişey. Şimdilik bu kadar :)

Sayfayı Paylaş