the expendables

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve smltncr tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    yönetmenliğini ve senaristliğini sylvester stallone nin yaptığı 2010 da çıkması planlanan film kadro

sylvester stallone
    arnold schwarzenegger
    dolph lundgren
    JC vandamme
    jet li
    jason statham
    robert knepper
    randy couture
    eric roberts
    dany trejo

sanırım ilk 6 kadro dikkatinizi çekti bende heyecanla bekliyorum hepsini bir arada görmek güzel olur sanırım ilk defa arnold ve stallone aynı filmde rol alacak:)
    https://www.youtube.com/watch?v=4YiC9xrFEME

http://www.sinemalar.com/oyuncular/25684/The-Expendables/

Son düzenleme: 8 Nisan 2009
  2. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    castı gördüğüm zaman kendimden geçtim cidden. şimdiye kadar izlediğim aksiyon filmlerindeki bütün başrollerdeki iyi ve kötü adamları barındırıyo neredeyse :D

yalnız imdb deki oyuncu listesinde vandamme yok! büyük ihtimalle kadrodan çıkmış veya çıkartılmış esas kız olarak sandra bullocku izleyeceğiz.. cast listesini incelediğimde 50 cent dikatimi çeken diğer bir isim oldu

ayrıca bomba bir resmi de paylaşayım karşınızda 62 yaşındaki sylvester stallone' nin 2009 the expendables formu;

arnie de mekik çekmeye başlasa iyi olur :D

Son düzenleme: 8 Nisan 2009
  3. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    yok sen dikkatli bakmamışsın listede vandamme ın ismide var yalnız remi yok ondan dikkatini çekmemiştir zaten arnold ve vandamme filme sonradan dahil edildi .................... valla bende çok heyecanla bekliyorum bakalım film nasıl olacak film in konusu güzel olmasa bile saedce kadro yeter :) çıktığı gün gidecem bu filme

4. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    :D evet arnie de çalışmaya başlamalı bence.... şuanki durumları göz önüne alırsak kim daha iyi sence stallonemi arnoldmu gerçi arnoldun şimdiki hali nasıl bilmiyorum ama

Sayfayı Paylaş