The Avengers ( 2012 )

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve themertyildiz tarafından 4 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Kara Kalem

Kara Kalem Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    Bence yanılıyorsun. Hulk diğerlerinden açık ara güçlüydü. Thor tanrı o bile ölüyor Hulk ölmüyor. Ondan sonra Thor sonra da Iron Man geliyor.

---

Gerisi hikaye hele Black Widow ile Hawk Eye beni öldürdü. Anasını satıyım film yapıyorsunuz o kadar para kazancaksanız filmde dünyalar sawaşına tabancalı hatunla, ok atan iki salak gönderiyorsunuz. (İkide bir bağırasım geldi şunun eline bir otomatik silah werin diye) Kadın düşmanı arada çıplak elle bile öldürdü yuh dedim artık. Kız arada şarjör felan değiştiriyor o kadar cephaneyi neresine sokmuşsa. Çıplak elle ölen düşman düşman mı olurmuş dünya tehlikeye felan düşmedi filmin temeli sağlam değil.

Loki'yi halletmesi için Hulk'ı bir de yanında amerikan ordusunu, filosunu götürseler tamamdı. Yenilmezler Girişimi felan hikaye olmuş. Dünya filmde hiçbir zaman tehlikede olmadı. Kısacası filmin ismi The Hulk olabilirdi daha da kısa sürerdi direkt konuya girerlerdi.

Son düzenleme: 11 Mayıs 2012
    batt_34 bunu beğendi.
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    3D izledim..ilk yarı gerçekte sıkıyor..ama arkadaşlarımın dediği son yarım saat aksiyon var aynı transformerslarda olduğu gibi gökdelenler arasında..

ayrıca hulk ile ilgili komik sahnelere de katılıyorum..:)

3D si çok bariz belli değildi..bu 3D konusunda sanırım animasyon filmine gitmeden olmayacak..yakında madagaskar var ona gitmek lazım:)

Kara Kalem, themertyildiz ve Azi bunu beğendi.
  3. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    konu kim en güçlü değil zaten,
    konu hiçbir karakterin birbirinin gölgesi altında kalmaması ve her karakterin en üstün özelliklerinin çok güzel ve tarafsız şekilde yansıtılması...

oradaki en güçlü varlık HULK, o tabiki farklı olacaktı, adam benim ordum var diyor öbürüde bizdede hulk var diyor thor var demiyor :)

ayıca thor tanrı değil, insanlar için tanrı olarak tanımlanıyor yani insanlar onları çok güçlü gördüğünden tanrı olarak tapınma yoluna gitmiş,
    thor filmini izleyenler bilirler buz adamlarla çarpışmalarında asgard lılarda ölüyor, yani tanrılık statüsü dünyalıların dilinde mevcut...
    asgardlılar maji uygulamalarında teknolojik ve fiziksel üstünlüklerinde dünyadan ileri düzeyde olduklarından dünyada tanrı olarak görülüyor...

kaptan amerikayı ilkkez bu filme izledim kalkan bazlı bir kişi sanıyorum ve çok iyidi, iron men zaten harikaydı, thor da muhteşemdi :)

Son düzenleme: 12 Mayıs 2012
    avengeren bunu beğendi.
  4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    o kadar filmden adam toplanmış o kadar efektler yapılmış bunların yanında senaryo çok vasattı bence ama izlenmeye değer bir film ayrıca güldüren sahneleride tam güldürdü yani :)

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    ya bu filme gitmek istiyorumda , 3d bileti 18 lira, 2 lirada gözlük parası toplam 20 lira :) manitayıda götürsem 40 tlye patlıcak bana. değermi 2 saatlik film için bilmiyorum ki. :( turkcell kampanyası da bitti galiba

6. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Evet nestor haklı kimse kimsenin gölgesinde kalmamış

7. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Önceki filmleri izlemeden gittim filme ama kim nedir neyin nesidir az çok biliyordum :) Captain America bana da diğerlerinin yanında güçsüz kalmış gibi geldi.Gerçi diğerlerinin güçlerini düşündüğümüzde normal karşılamak lazım bu durumu.Bir Spiderman'da olabilirdi ki filme göre facia olurdu herhalde güç bakımından :)

Bunların dışında klasik Amerikan filmiydi.Efektler güzel,aksiyon bol.Scarlet Johansson ile de güzel kadın oyuncu kontenjanı başarıyla doldurulmuştu bana göre :)

8. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Filmde sadece marvel çizgi film karakterleri oynuyor.Spiderman marvel karakteri olmasına rağmen Disneye satıldı diye hatırlıyorum.Yani spidermanın olmaması doğal.

Berkay Türkkan bunu beğendi.
  9. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Bilmiyordum satıldığını,öğrendiğim iyi oldu :)

10. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Filmi dün 3 boyutlu ve altyazılı olarak izledim.Hiç bir karakter diğerinin gölgesinde kalmamış desem yeridir.Süper kahraman olmayan Black Widow bile aralarında sırıtmamış.

Hulk ve İron man biraz öne çıkmışlar ama zaten çıkmaları gerekiyordu.Çünkü Marvel şirketinin en çok bilinen 2 karakteri onlar.

Loki ve İron man arasındaki atışmalar tadından yenmez zaten.

Hulk ve Loki arasındaki çelimsiz tanrı muhabbeti filmin en etkilendiğim yeriydi diyebilirim :D

11. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    Gitsem mi gitmesem mi diye kararsız kaldığım bir film ama yorumları okuduktan sonra gitmeye karar verdim :)

12. Turquase

Turquase Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    10 üzerinden puan verirsem 8,5.

Kaçırmamanızı tavsiye ederim.

13. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    kesinlikle IMAX ta izlenmesi gerek demek isterdim ama IMAX gösterimi bitmiş
    ilk IMAx deneyimim bu filmle oldu ve resmen ağzım açık kaldı,keşke avatarıda IMAX ta izleseymişim dedim,görüntü kalitesi ve 3d başarısı süper

14. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    2 gün önce çeyreyini izledim dün yarısını izledim inşallah bu gün %70 ini izliyebilirim

Sayfayı Paylaş