Thai Box vs. Hareketler (Resimli)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve NorthWolf tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. NorthWolf

NorthWolf Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Arkadaşlar ben İstanbul'dan 14 yaşındayım, cevabını öğrenmek istediğim soru şu; benim vaktim olmadığı için spor salonlarına gidecek vaktim yok, benim aradığım şöyle birşey herhangi bir box çeşidi olabilir bu farketmez de resimli hareketler arıyorum bazı dambıl çalışmaları üzerine forumda buldum ve yararlandım ama bunu cevabını bulamadım acaba elinizde böyle resimler varmıdır ?

Örnek olarak Thai Box'ta şu hareket de var sanırsam ama bilmiyorum, kaval kemiğinle mi ne bacağına vuruyorsun bazı bunlar gibi 5-10 tane hareket istiyorum, kaslarım çok olmasa bile en azından teknik çalışırım ;) Yardımlarınızı Bekliyorum BodyForum Ailesi...

2. Sevket

Sevket Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Lefkoşa - KKTC
    Muay Thai ile ilgili pek çok eğitim videosu izledim ama gerçek antreman gibi olmuyor inan bana

3. NorthWolf

NorthWolf Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    çok teşekkür ederim galiba haklısın

4. Sevket

Sevket Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Lefkoşa - KKTC
    Rice ederim ne demek. Yalnız şunu demeden geçemeyeceğim. Ben Muay Thai'ye gittiğimde hocam benim boksumdan etkilenip bana sormuştu daha önce boks çalıştın mı diye. Ben de ona bu konuda epey video izlediğimi söylemiştim.

Yani özetle video izleyerek de bişeyler kaparsın ama derse gitmek en iyisi

Sayfayı Paylaş