Tezgahtar kızla nasıl tanışabilirim rezil olmadan?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve OVERPAC tarafından 25 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. OVERPAC

OVERPAC Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar küçük mağazada(tshirt) tek başına bakan tezgahtar bir kızdan hoşlanıyorum,ben öğrenciyim,adını bile bilmiorum nasıl tanışılır ne söylenir,sağlam fikirleri olan varsa yazsın lütfen,kafama yatan olursa yugulayıp sonucunu buraya yazarım:)Ve küçük düşmemem lazım çok koyuyor:)

----

Bu arada okula giderken bakıyor ,geçen biraz gülümsedik karşılıklı,tecrübelerime göre çok boş değil ama kızların ne yapacakkları ve ne hayal ettikleril belli olmuyor.Hadi t shirtte alıyımda ne dicem rezilo lursam öteki partneri de hiç hazetmediğim sınıf arkadaşımın ablası..off offher günde oranın önünden geçmek zorundayım

Son düzenleme: 25 Ocak 2012
  2. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Bir t şhirt al ve kasaya git
    - Burda ne zamandır çalışıyorsunuz ?
    - .........
    - Burdaki t shirtleri ilgi çekici buluyorum hoşuma gıdıyor genelde burdan alışveriş ederim gibisiden şeyler söyle oda sana cevap verır sora
    Sadece calısıyor musun yoksa okuyor musun gibi sorular sor .
    fazla uzatmadan t shitü al cıkarken de bu arada ben ahmet tanıştıgıma memnun oldum de ve git :) sonucu buraya yaz ona gore sonrakı adımı soylerım :D

BrS, Danny Boy, wrestler ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    tecrübe konuşuyo :D

4. pasha05

pasha05 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Issız Bir Nehir Yanı
    İçeriye gir kıza guzel bır merhaba de,oradan bır ıkı t-shırt fılan bak bu sırada lafa gırebılecegın kızda bır ayrıntı ara,ılgı cekıcı kupe,kolye,tshırt,dovme vs tarzı seyler.bunlar yok ıse dar bır tshırt al kabıne gır ve tshırt un olmadıgından bahset kasları gosterme cabasında ol :) kız anlasın yanı sende sporcu ve kaslı bır kutlenın oldugunu.bu sırada zaten ıster ıstemez bellı bır muhabbet doner.Para odeme kısmında kıza soyle dıyebılırsın.."5-10dk dır buradayım hıc farketmemısım,cok guzel gamzelerınız var,bunu en basta goremedıgım ıcın kör olmalıyım" veya "gozlerınız gercekten guzellık kavramına yenı anlamlar katabılecek kadar guzel"gıbı bır ıltıfat yapıstır.sonra cık gıt.

Ama oglen yemegı arası verıyorsa oglen arası,sabah ıse gıderken ve aksam ıs cıkısı konusabılırsen denk gelmıs gıbı yapıp bırseyler ıcmeye davet edebılırsın.

bu da olmazsa magazaya dırek gır bır thshıt begen,odeme kısmına gec,ortak konusabılecegın bır nokta bulmaya calıs,ortak zevkler.Spor,gezı vs gıbı bırsey.Kızdakı ayrıntılara dıkkat et cunku seytan ayrıntılarda gızlıdır ve muhabbet etmek ıcın mutlaka sana bır detay verecektır.Bekarken kı tecrubeler sabıttır..bol sans :)

OVERPAC bunu beğendi.
  5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Kışın güneşine kızın gülüşüne aldanma demiş atalarımız o yüzden kendini her şeye hazır tutmanı öneririm.Boşu boşuna plan yapma anladığım kadarıyla kızdan hoşlanmışsın,ne kadar plan yaparsan yap karşısına geçtiğinde herşeyi unutursun doğaçlama gir kendin ol yeter olucağı varsa olur zaten :)

OVERPAC bunu beğendi.
  6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bende markette kasada çalışan kızıs evıyorum ama kız benden 2 yaş büyük annem gizlice söylemiş annem yüzünden markete gidemez olduk utancımdan :D

allah yrdımcın olsun zor valla

Danny Boy, Al Neri, OVERPAC ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
  8. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    zengin olsaydin soyle derdin: heyy hayatin boyunca t-shirt satmakmi istiyorsun yoksa daha iyi bi ismi? cevabin evetse ben ali.. bu kartim(babasinin karti) :D istersen cikista evine kadar birakiym?

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    benim bir arkadaşımın başına şöyle bir şey geldi, tezgahtar kız bununla tanıştı adam kıza dikkat etmemiş eve bir gelmiş kredi kartı slibinde kızın telefonu beni ara yazmış :)
    bu da aramış öyle devam etmişler işte :)

10. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    Git beğendiğin bişey al üzerine giy sonra ona dön sence nasıl oldu senin fikrin benim için önemli de böylece ilk adımı atıp ilgini belirtmiş olursun artık sıra onda bu durumda açıkca birşey söylemediğin için rahatsızlık duyacağın bir durumda olmayacak unutma zaman geçiyor söylemekle hiçbir şey kaybetmezsin en azından zaman kaybetmemiş olursun

Danny Boy ve OVERPAC bunu beğendi.
  11. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    şu yaşıma geldim
    kızlar hakkında bariz birşey öğrendiysem oda ne kadar açık ve net konuşursanız yani o özgüveni ona hisettirerek konuşursanız o kadar net ve şaşırtıcı cevaplar alırsınız,eveleyip gevelemeden direk konuşulmalı her zaman,tabiki efendiliği terbiye sınırlarını aşmamak kaydıyla.eger kız sizden hoşlandıysa zaten su gibi akar gider olay ne oldugunu anlamazsınız,aslında tavlama konuşmasını yapan sizsinizdir ama aslında tavlanan biri varsa o sizsinizdir ruhunuz bile duymaz :d

12. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bence kıza farklı şey yap klasik cümlelerle her kızı kandıramazsınız ben kız olsam bana bu sözleri söyleyen birine hiç bakmam sıradan gelir yani

ona birşeyler al ama farklı ne biliö bende 19 yaşımdayım hala 1 kzı arkadaşım olmadı ama farklı şeyler yapmak gerek diye dusunuyorum

bence deneyin şansınızı en kötü bir daha oldan t shirt almazsınız hıh :D

13. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    bizim slipe kimse bişe yazmıyo nedense :)

14. cross

cross Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    ben de bakkalın kızına takmıştım bi aralar. zaten şehir dışışında okuyorum sadece yazları evdeyim salona gidip gelirken yolda su soda falan aldığım bakkalda güzel bi kız vardı. çok düşündüm konuşayım mı diye ama kızı bi türlü boş yakalayamadım yanında kardeşi falan oluyordu hep. sana gelince kardeş Allah ne verdiyse yardır. Çekinmeden sor derim ben sormadım ne kazandım

OVERPAC bunu beğendi.
  15. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Soda diyince aklıma nuri alço geldi :D

cross, Ocensers ve simitci88 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş