testosteron ve bacak kası

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diego7 tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    bugüne kadar hiç bacak kası çalışmadım.amacım çok zayıf olduğum için ilk üst vücudumu geliştirmekti.artık en azından bir korkuluk gibi durmuyorum:)
    merak ettiğim şu;forumda olsun,nette olsun bacak çalıştırmanın testosteron hormonunu tavan yaptırdığını okudum.hatta Ayaz ın bir mesajında daha önce çok fazla bacağa önem vermediğini,ama daha sonra bacak antrenmanlarının hakkını vererek yaptığında üst vücudunun da hızlı geliştiğini söylüyordu.bir çeşit streoid etkisi gösterdi demişti.

sizce de bu kadar etkili olabilir mi?daha önce çok fazla bacak çalışmayıp düzenli olarak çalışmaya başlayan arkadaşlar varsa, üst vücutlarında daha hızlı gelişme gözlemleyen var mı?

tek korkum üst vücudumun gelişmesini yavaşlatması,yapım gereği yavaş gelişiyorum,çalışmaya başlayınca artı etkisini görebilir miyim?

2. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bu ara forumdaki yeni muhabbet bacak ve testo :)

Ben de bir süre bacakları çalıştırmadım sonradan başladım. Başladıktan sonra yararını da gördüm. Hem vücudun çalışmayan eksik kası kalmıyor hem de daha çok testo salgılıyosun ve yararı tüm vücuda oluyor. Ama bence bu olaya olmazsa olmaz gibi bakmaya gerek yok, bacak da kesin çalıştırılmalı ama bacak çalışıyosun diye de vücudunda çok büyük değişiklikler beklememek gerekir. Kısacası bacak çalışmak mucize değil ama işe yarıyor.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

Sayfayı Paylaş